Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

no medale nie tak prosto zdobyć :) znacznie łatwiej RIBBONS'y :)a co do biegania to staraj się nie nadużywać tego bo Cię będą za łatwo na radarach widzieli....btw jakby co to zapodaj invite'a - zawsze po 18 gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no medale nie tak prosto zdobyć :) znacznie łatwiej RIBBONS'y :) a co do biegania to staraj się nie nadużywać tego bo Cię będą za łatwo na radarach widzieli....btw jakby co to zapodaj invite'a - zawsze po 18 gram :)

mo właśnie :(

no ale to mobilizuje hehehhe narazie to ribbonsy mam juz prawie wszystkie i staram sie dojśc soldersem na jak najwiekszy poziom (pewnie wiekszosć tak robi ) ps3 mam od niedawna wiec jeszcze troche przedemną nie obczajam jeszcze wszystkiego jesli chodzi o rozgrywki online - poprostu dolączam do pierwszej lepszej rozgrywki.

jeśli chodzi o granie to spoko jakoś sie złapiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko

grając online i przechodząc poziomu (levele) można co jakiś czas zmodernizować (kupić) ulepszenia i wszystko było oki do poziomu 14 i 16 tego owszem mogłem te ulepszenia kupić ale niestety chyba są nieaktywne

jeśli zna ktoś odpowieć prosze o rade bo nie wiem co zrobić żeby się aktywowały

wspomnę tylko że wszystkie poprzednie modernizacje broni i amunicji działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanko

grając online i przechodząc poziomu (levele) można co jakiś czas zmodernizować (kupić) ulepszenia i wszystko było oki do poziomu 14 i 16 tego owszem mogłem te ulepszenia kupić ale niestety chyba są nieaktywne

jeśli zna ktoś odpowieć prosze o rade bo nie wiem co zrobić żeby się aktywowały

wspomnę tylko że wszystkie poprzednie modernizacje broni i amunicji działają

Chodzi Ci o co-op'a, czy Competetive? Jeśli o co-op'a (bo coś mi się tak wydaje ;) ), to musisz zbierać ''grey tech'' (czy jakoś tak). Po zabiciu większego przeciwnika takie wypadają (z tego co ma nad sobą gwiazdki i pasek życia). Za to możesz sobie kupować nowe uzbrojenie itd. w co-opie, i za każdy upgrade musisz ''zapłacić'' określoną ilość tych grey tech'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem kampanie. Bardzo podobalo mi sie zakonczenie. Dla mnie gra dobra ale nic wiecej... To nie moje klimaty, wole realia IIWS i wspolczesne. Nie lubie strzelac do czegos 15sekund zeby to zabic, dlatego denerwowali mnie wieksi przeciwnicy. Bossy jednak zapisuje na +, mimo ze z poczatku za nic mi nie pasowal boss do gry FPP. Bronie takze fajne. Graficznie dobrze, miejscami bardzo dobrze (las). Historia jak juz mowilem bardzo dobra. Tryb multi to przedewszystkim super tryp Co-Op i troche slabszy tryb competetive. Jednak kazdy fan strzelanek znajdzie tu cos dla siebie. Ogolnie polecam, mimo ze nie moje klimaty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie skończyłem kampanie, niezły opad szczęki zaliczyłem hehe Ja chcę Resistance 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie skończyłem kampanie, niezły opad szczęki zaliczyłem hehe Ja chcę Resistance 3 :D

Też miałem Szczękopad by Resistance 2. I też miałem nagonkę na R3, zwłaszcza, że R1 i R2 ukończyłem pod rząd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie bezpośredniego następcy R2, ponieważ kto grał ten wie co się dzieje na KOŃCU. Wychodzi Resistance: Retribution na PSP i akcja ma się dziać chyba przed wydarzeniami z R2, także myślę, że jakby miała wyjść R3ka to będzie podobnie jak z R:R a to już nie będzie ciągnęło fabuły do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga spoiler, nie skończyłeś gry nie czytaj.

Mi pierwsze co przyszło do głowy po skończeniu to kontynuacja z Blakem w roli głównej. Jak go całą grę nie lubiłem to myślę, że na końcu zachował się całkiem honorowo i nie obraziłbym się gdybym w kolejnej części właśnie nim zabijał chordy kosmitów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga spoiler, nie skończyłeś gry nie czytaj.

Mi pierwsze co przyszło do głowy po skończeniu to kontynuacja z Blakem w roli głównej. Jak go całą grę nie lubiłem to myślę, że na końcu zachował się całkiem honorowo i nie obraziłbym się gdybym w kolejnej części właśnie nim zabijał chordy kosmitów :)

Odpowiedź na spoiler, więc czytacie na własną odpowiedzialność.

To nie był Blake, tylko Capelli :) . Ale masz rację - był on takim człowiekiem, którego trudno było polubić, jednak ja go polubiłem. Głównie za zakończenie. Wydać było, że doceniał swojego przełożonego, a zarazem naszego weterana Nathana Hale'a :D . Jego tekst na końcu był genialny :D . Aha. Major Blake chyba zginął w ostatniej misji.

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nigdy nie miałem pamięci do imion :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie skończyłem gre, i jestem bardzo zadowolony z jej kupna. teraz został mi multiplayer którym pewnie bede sie długo cieszył, aż do wyjścia killzone 2, na którego już zbieram kase.

PS: pierwsza gra którą przeszedłem na ps3.

Edytowane przez mustango27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Mustango to tak samo jak ja :) Wcześniej jakoś nigdy nie miałem tyle zaparcia, a kolekcje gier mam pokaźną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze mną to było tak GTA IV, dostałem razem z PS3 na początku się tak wciągnołem że cała noc grałem, i tak sobie przechodziłem aż zwracałem uwage na spadki fps'ów, ponieważ nie mam za dobrego telewizora bez żadynch bajerów (na wakacje bedzie nowy :D) no i mnie to nudzilo i te spadki wkurzały grałem z przerwami a teraz zostałem na 32% i leży na półce. kupiłem assasina w połowie mnie znudził i znowu cholerne spadki fps'ów, na szczęscie moja mam pracuje w saturnie (tam gdzie kupiłem Assassina) i mogłem wymienić, więc wyminilem na LBP, z poczatku grałem u qmpla spoko magia we 2 jak sie gra, można się pośmiać itp. to też sobie kupiłem, wymieniająć za assassina pod koniec, byłem juz po bunkrze. znudziło mnie no i wyminiłem wkońcu na coś, co mnie nie nudzi i nie ma spadków no i wybór padł na resistanca 2 jestem zadowolny z gry i polecam, a teraz lece grać w multiplater'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czekam na resistance 2 re1 juz przewszedlem wiec czas na 2! bedzie sie dzialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Dzisiaj zakończyłem kampanię w Resistance 2. Mimo że początkowe misje mnie nudziły, to jednak potem gra zaczęła nabierać rumieńców. A za kończenie jest genialne. Może jednak w trzeciej części

będziemy sterować Hale'm i pomożemy mu w wyniszczeniu rasy ludzkiej. Taak... tobyłoby bardzo oryginalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może główny bohater (jak on się tam nazywał?) wcale nie umarł, tylko przeszedł w inny wymiar. Albo na statek kosmiczny i będziemy mieć Resistance 3: Dead Space.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że

Nathan w R3 będzie głównym złym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam, że

Nathan w R3 będzie głównym złym

To może być dobry pomysł,

chodź kiedy Nathan był dobry?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie wiem czy wiecie, ale jutro jest organizowany turniej, w którym możecie reprezentować Nasz kraj i grać razem z zespołem Insomniac. Po więcej informacji zapraszam TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Gram obecnie, ale multi to totalny burdel, głupota, strata czasu etc. Ale czego się nie robi dla trofeów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze pomysły na następna cześć resistance połaczylem wszystko w jedna całosc i wydaje mi sie że

Noby Noby Boy to nieoficjalny R3 :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×