Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

ech mam bete i w nią nie gram HELP! grałem raz! jeden jedyny raz... ech ( jak to dobrze że mam FC2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tararara.

Po tej ocenie, moje ciśnienie na ten tytuł skoczyło z 300/300 na 500/500. Dodatkowo jeszcze Florek mi podsyła swoje wrażenia z co-opa i mnie tym dobija całkiem.

Bo gra jest genialna! Ale jak już mówiłem multi na 60 osób to dla mnie za dużo, albo potrzebuje czasu żeby to ogarnąć. Dla tych którzy mają problemy z dołączeniem do party.. po naciśnięciu trójkąta wchodzimy w "party controls" i ustawiamy Open to friends na ON inaczej wywala błąd że nie mamy pozwolenia na dołączenie nawet po wysłaniu zaproszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Goliath i ten drugi milusiński w mieście to wszystkie duze maszkary w tej grze ale ta recka pokazała znacznie więcej. Nie moge się dkoczekać. Zwłaszcza przechodzenia kampani w co-opie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a mi tak wolno się ściąga. A na przetestowanie mam tylko jutrzejszy dzień. Bo w czwartek już zamykają serwery,tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mi tak wolno się ściąga. A na przetestowanie mam tylko jutrzejszy dzień. Bo w czwartek już zamykają serwery,tak?

Chyba w piątek je zamykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zamykają w piątek. I to pewnie późno w nocy bo chyba według czasu hamburgerów. Dzisiaj co-op z kuzynem na jednym TV przez neta z kolejnym rodakiem (Konarix), coś pięknego. Dobrze miec kuzyna doktorka na plecach, he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem oficjalne potwierdzenie konca bety , 30.10 o polnocy

r2publicbeta04xz2.th.jpgthpix.gif

r2publicbeta05ql3.th.jpgthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jeszcze nie ma zajrzyjcie do tematu res 2 w dziale online tam wrzucilem kod do bety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w tę betę i zostałem zmiażdzony ogromem tej gry.

Zacząłem od co-opa. 6 typa walących do chimer i innego ścierwa jakie tylko się napatoczyło. Jednak prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero później. Wskoczyłem na szukanie serwera do trybu multi. Pojawiło się pare serwerów do wyboru, na czele z 30 vs 30 (cały zapchany), więc pozostał mi "mniejszy", czyli 20 vs. 20. Po włączeniu szok. Mapa ogromna - Chicago. Grafika jak na multiplayera - nieziemska. Grywalnośc - wspaniała. Lagi i teleporty na łączu 1mb/s? Jakie lagi? Tak, tak. Tutaj cholera, nie uświadczyłem żadnego zacięcia, zająknięcia, spowolnienia. Grałem w wiele gier online, ale jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Coś pięknego. Polecam wszystkim i sam na pewno też kupię. Pewnie nie wraz z premierą, ale może zrobię sobie prezent świąteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem trochę w tę betę i zostałem zmiażdzony ogromem tej gry.

Zacząłem od co-opa. 6 typa walących do chimer i innego ścierwa jakie tylko się napatoczyło. Jednak prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero później. Wskoczyłem na szukanie serwera do trybu multi. Pojawiło się pare serwerów do wyboru, na czele z 30 vs 30 (cały zapchany), więc pozostał mi "mniejszy", czyli 20 vs. 20. Po włączeniu szok. Mapa ogromna - Chicago. Grafika jak na multiplayera - nieziemska. Grywalnośc - wspaniała. Lagi i teleporty na łączu 1mb/s? Jakie lagi? Tak, tak. Tutaj cholera, nie uświadczyłem żadnego zacięcia, zająknięcia, spowolnienia. Grałem w wiele gier online, ale jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Coś pięknego. Polecam wszystkim i sam na pewno też kupię. Pewnie nie wraz z premierą, ale może zrobię sobie prezent świąteczny.

..a nie mówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem wyłączyłem popłakałem się. 1 jest zajebista 2 jakoś mnie nie przekonuje. KZ2 wgniecie RE2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze tylko czy jak wyłączą serwery bety to będzie można grac jeszcze z kumplem na jednej konsoli. Żeby w to zagrać nie trzeba być zalogowanym w PSN więc podejrzewam, że będzie to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej bedzie mozna bo ta beta nie jest trial i nie wygasa po pewnym dniu takze nie powinno byc z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raczej bedzie mozna bo ta beta nie jest trial i nie wygasa po pewnym dniu takze nie powinno byc z tym problemu

Oby. Jutro i przez weekend chętnie bym poszpilił w to.

Wczoraj tak mi wybitnie szło, że przez 3/4 rundy, na 40 byłem...1. Grając w to pierwszy raz. Fart początkującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, ja multi odpaliłem z 3 razy... tak mnie co-op wciągnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem pograłem w ten multi tak z 5godziny i nie wiem czemu wszystko takie jakieś sztywne,klockowate coś al'a Counter strike lubię FPS grałem w jedynkę ale tam doszłedłem do misji w metrze i podziękowałem.Nie wiedzę żadnego nowatoreskiego pomysłu w tej grze ani nawet grafiki,wszsytko takie jak by kremowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh R2 to chyba podstawa dla kazdego posiadacza PS3 a powod jest taki xbox nie bedzie trzymal na tym lapki , a tak serio po filmikach zapowiada sie gra naprawde dobra, mam nadzieje ze sie nie zawiode ,licze na dobry shooter i mam nadzieje ze takowy otrzymam za jakis tam czas xD listopad to miesiac pelen wydatkow dla posiadaczy PS3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×