Skocz do zawartości
Emir

Heavenly Sword

Rekomendowane odpowiedzi

hs3.jpg

Heavenly Sword jest grą naprawdę świetną. Nie jest produkcja pozbawioną wad, są spadki animacji, są drobne mankamenty systemu walki. Jednak na chwile obecną HS jest najpiękniejszą grą na naszą konsolę oferującą graczowi wspaniałą filmową historię, niesamowite emocje i dramatyzm wylewający się wręcz z postaci.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H.S. to tytuł godny polecenia, jednak nie zgodzę się z Twoją opinią. Spadki animacji bywają mocno nieprzyjemne zaś dramatyzm postaci trąca telenowelą. Gra jest nierówna. Bywają momenty gdzie grafika/muzyka/akcja zapiera dech w piersiach, a czasem wszystko to zalicza porządny dół. Jednak jako całość produkt ten broni się dość skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z iloma maksymalnie można walczyć przeciwnikami? bo zreguły tego typu grach jest jakiś limit.A tak wogule to zamierzam się na ten tytuł a i nie rozumiem czemu ludzie uważają ten tytuł za god of wara w spudnicy:) owszem są podobieństwa ale chyba nie aż takie prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna walczyc z 600 przeciwnikami na raz

[span style=color:#000000;background:#000000]pod koniec masz akcje z bazooka i zapiernicza na ciebie cala armia[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna walczyc z 600 przeciwnikami na raz

[span style=color:#000000;background:#000000]pod koniec masz akcje z bazooka i zapiernicza na ciebie cala armia[/span]

Aha ale wygląda to jak w path of neo gdzie ze kilku set smithów keci się koło ciebie ale naprawde walczysz tylko z 10 czy naprawde walczysz z tylmi 600 przeciwnikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha ale wygląda to jak w path of neo gdzie ze kilku set smithów keci się koło ciebie ale naprawde walczysz tylko z 10 czy naprawde walczysz z tylmi 600 przeciwnikami?

Jak Ci sie chce to mozesz ze wszystkimi sie naparzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci sie chce to mozesz ze wszystkimi sie naparzac

WOW to już lece do sklepu po tą gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja juz mam tę gre i jest suuperrr.... Przeszedłem ją chyba ze 100 razy (moja 1 gra na ps3) i nigdy mi sie nie znudzi. Naprawde tytuł warty polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WOW to już lece do sklepu po tą gre:)

Szczegolnie ze ostatnio sporo staniala. Gre przelazlem z 5 razy sam i ziomami, godna polecenia i jedna z niewielu ktorych nie zamierzam zamienic/sprzedac.

Co do pytania Blackchaos, to akurat nie jest to fizycznie mozliwe by walczyc z 600 naraz, walczy sie z tyloma ile sie zmiesci obok siebie dookola postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codo epickich walk i pytania. Nie walczysz ze wszystkimi naraz bojest to fizycznie nie możliwie co więcej. Nie wiem czy widzialeś w realu walkę powyżej np 20 na jednego (bo ja tak) ale z reguły to zawsze atakuje 2-3 mimo otoczenia. Powody prozaiczne obawa przed walnięciem swojego.

Ale to nie zmienia faktu że i tak musisz wszystkim stawić czoła ! Serdecznie Polecam Tą Grę !!! Taki must have:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do już grających!!

Właśnie się w nią zaopatrzyłem, myślę że za góra dwa dni bedzie w moim posiadaniu i dlatego... powiedzcie mi:

czy istnieje w grze możliwość rozwijania postaci, coś na wzór np FinalFantasy gdzie ładujemy statystyki i poziom Lv postaci na maxa!?

Czy gra ma jakieś dodatki do odblokowania, typu 'zbierz 20 ukrytych skarbów = odblokujesz 1 bajer"?

W mniej więcej ile godzin ją przechodzicie?

Ile zabiera miejsca na HDD? Czy coś instaluje?

Dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do już grających!!

Właśnie się w nią zaopatrzyłem, myślę że za góra dwa dni bedzie w moim posiadaniu i dlatego... powiedzcie mi:

czy istnieje w grze możliwość rozwijania postaci, coś na wzór np FinalFantasy gdzie ładujemy statystyki i poziom Lv postaci na maxa!?

Czy gra ma jakieś dodatki do odblokowania, typu 'zbierz 20 ukrytych skarbów = odblokujesz 1 bajer"?

W mniej więcej ile godzin ją przechodzicie?

Ile zabiera miejsca na HDD? Czy coś instaluje?

Dzięks

Odpowiem Ci na dwa zadane pytania.

1. Czy istnieje w grze możliwość rozwijania postaci, coś na wzór np FinalFantasy gdzie ładujemy statystyki i poziom Lv postaci na maxa!?

Nie, nie ma takiej możliwości.

2. W mniej więcej ile godzin ją przechodzicie?

Mi przejście gry zajęło około 6-7 godzin.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gra ma jakieś dodatki do odblokowania, typu 'zbierz 20 ukrytych skarbów = odblokujesz 1 bajer"?

Dzięks

Z tego co pamiętam to jest taki pasek na dole ekranu i ma takie 3 ,,przystanki'' i im więcej tych kuleczek to tym więcej artów odblokowujesz ;] A pasek napełnia się dobrymi kombosami ( o ile dobrze pamiętam )

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tak czy siak... czytając o tej grze, mam nadzieję że będę mial udaną zabawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość fajna gra, jedna z niewielu na ps3 która nie sprawia mi trudności ze sterowaniem przy pomocy pada. Piękne lokacje, całkiem fajna dynamiczna walka. Trochę może przeszkadzać, że gra przypomina trochę platformówkę, lokacje zwykle są bardzo małe a większość miejsc jak na razie ( jestem w połowie 2 rozdziału ) sprowadza się do : wejdź do pomieszczenia/lokacji, zamykają się za tobą drzwi, rozwal iluś tam wrogów, przejdź do kolejnej lokacji

Fajnym urozmaiceniem są zręcznościowe elementy związane z rzucaniem przedmiotami ( dyskami w tarcze/gongi ) i np ostrzeliwanie machin oblężniczych z działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz jaka tu jest denna to spadki animacji no caly czas mnie to wkurza a sa one na kazdym kroku gdzie gracz widzi wiecej obiektow albo krajobrazów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem się na tą grę... myślałem, że to taki GoW w spódnicy. Jednak po odpaleniu demo mnie do HS... zniechęciło ;p Jak Będzie hiper-pro-mega-uber okazja to kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niezła, ale nie nadzwyczajna. Można pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nakręciłem się na tą grę... myślałem, że to taki GoW w spódnicy. Jednak po odpaleniu demo mnie do HS... zniechęciło ;p Jak Będzie hiper-pro-mega-uber okazja to kupie.

No nie masz co się dziwić że Cie zniechęciło, co do mnie to grałem w demo i też nie było extra, za to wersja pełna już nie jest taka 'lewa'... Fajnie się gra, jakoś nie widzę spadków animacji, fabuła się rozkręca... no i główny wróg hah... rozwalają mnie jego miny!

Polecam szczerze, nie opierać się na demie... bo to kawałek, moim zdaniem dosyć słaby z całej gry! Sama gra może i nie rozwala, ale daje przyjemność zabawy! No i jest już za 110zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę godna polecenia.Już byłem pewny że ją kupię gdy zagrałem w demo.Mnie też zniechęciło, ale jak zagrałem u kolegi w pełną wersje to znowu się nakręciłem.Demo jest słabe, ale gra jest świetna.

Jest to na pewno gra którą dałbym do top 5 gier na ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie do kupna zachęciło, to iż jest to kobieca wersja Kratosa i nie powiem, niektóre ciosy są podobne np. sławna "baletnica' no wypis wymaluj, cios Kratosa. Ogólnie grafika piękna, sama główna postać też niczego sobie, a największy bajerek to kiedy można się pobawić Sixaxisem przy strzelaniu z kuszy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj racja, sterowanie pociskami jest tu świetne o ile bazooka strzela szybko, tak jak i działka... to kusza jest wypas, leci w miarę spokojnie i nie za szybko, dzięki czemu np celowanie w przeciwników jest bajeczne... ostatnio zabawiałem się w odstrzał klejnotów będąc na moście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na kupno gry,co prawda ukończyłem już ją jakiś czas temu ale na TV SD teraz chciałbym zobaczyć jak naprawdę wygląda ta gra w HD no i chyba warto mieć ją w swojej kolekcji szczególnie za tą cenę za jaką można ją wyrwać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba skuszę się na kupno gry,co prawda ukończyłem już ją jakiś czas temu ale na TV SD teraz chciałbym zobaczyć jak naprawdę wygląda ta gra w HD no i chyba warto mieć ją w swojej kolekcji szczególnie za tą cenę za jaką można ją wyrwać.

Pozdrawiam

Wyrwiesz ją w sumie już za 110zł! Więc kasa nijaka a coś do pogrania jest. Ja nie widziałem gdy w TV SD, po zakupieniu PS3 i podłączeniu do staaaaarego TV postanowiłem poczekać, w sumie 2 tygodnie i kupiłem FullHD 40' no i giera wygląda moim zdaniem fajnie, szczególnie bohaterka ma śliczna buzię, realistycznie zrobioną, w demie podczas filmiku gdy ją zobaczyłem... mrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×