Skocz do zawartości
Emir

Heavenly Sword

Rekomendowane odpowiedzi

no to jesli o tym samym mowimy to mam wierze, mam drzwi na zewnatrz jest okienko gdzie sa kraty ale one jest deska zalsniete jakas.. ze w srodek nie trafi strzala...

moze cos nie tak robie? moze to okienko ma sie jakos otworzyc? chodzi mi o okienko w drzwiach do tej wierzyczki, a ta wierzyczka jest za drzwami zakratowanymi przez ktora te potowry wchodza do mnie na arene... moze czegos nie robie aby tam sie to cos otworzylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, najlepiej zacznij cały ten kawałek z areną od początku, może coś ominąłeś, nie wiem, ale w HS nie ma jakichś trudnych zagadek, więc nie wiem co to może byc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze nie musze rozwalac tych wszutskich przeciwnikow co laza wokol mnie strzelajac w te beczki wybuchajace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie ze ze ten watek ma tak malo stron !! a to przeciez gienialna gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja pierwsza gra na ps3 Dawno nie spotkałem sie z tak wyrazistą historią i główną bohaterką. Pamiętam misje Kai i sterowanie sixaxisem strzałami z kuszy :) Moj kolega siedział ze szczęnką w podłodze....powiedział pózniej ze to nowa JAKOŚĆ w grach video. :D

polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoglo:) wielkie dzieki:) jasne ze to proste bylo, tylko, ze kwazdej poradzie nitk z was nie napisal mi ze trzeba zabic tych wszytskich wrogow na arenie i wtedy otworzy sie to okienko w wierzy, a tak ja caly czas tam strzelalem, a okienko bylo zamkniete i stad trafic nie moglem... niedopowiedzenie zwykle, a taka zagowstka sie nam na forum stowrzyla....

wielkie dzieki...

a gra i tak jest niesamowita.... pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj dostałem tą grę i muszę powiedzieć, że w podobną siekanę nigdy wcześniej nie grałem :P. Co prawda mam problem już w drugim akcie ale mam nadzieję, że sam sobie z nim poradzę xD.

Co do samej gry to mogę ją polecić każdej osobie która ma potrzebe się wyżyc;p. A co do ceny to bardzo mnie ona uradowała (a raczej moich rodziców którzy mi kupili tą grę;p 100zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie odnosnie gry. w jakim jest ona stylu cos jak tomb raider, czy moze uncharted czy tez prince of persia - chodzi mi czy wiecej walczenia czy zagadek jak tomb raider?? zastanawiam sie nad kupnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale za to sieczka z klasą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, chodź w grze naparzasz się kosą to są momenty jak np. strzelasz z łuku takiego lo.

Grę polecam bo za 80zł to warto ją przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gra :) , ale muszę przyznać, że zakończenie mnie zabiło :D . Po przejściu gry nasuwało się tylko jedno pytanie: Why? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam, czy Wy nie mieliście problemów z celowanien DS3 Kai??

Za cholerę nie moge przejść tej planszy z mostem - trzeba wystrzelać samurajów biegnących w stronę ojca Nariko.

Celowanie jest tak do dupy, że aż mnie trafia. Lekko ruszam gałką, a to skacze w cały świat. Jak udaje się Wam celować precyzyjnie? O czymś nie wiem?

Czy tam da się jakoś zmieniać czyłość pada? Po co jest ten klawisz do przytrzymania, gdzie jakby kamera leci za strzałą, z tym, że wtedy strzała leci zawsze w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przytrzymasz ten klawisz i kamera leci za strzałą to możesz nią kierować za pomocą czujnika sixaxsisa.

Lekko wychylaj pada (nie gałkę) a strzała zacznie skręcać.

Ps. to już chyba było, poczytaj dokładnie forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy przytrzymasz ten klawisz i kamera leci za strzałą to możesz nią kierować za pomocą czujnika sixaxsisa.

Lekko wychylaj pada (nie gałkę) a strzała zacznie skręcać.

Ps. to już chyba było, poczytaj dokładnie forum.

Pozdrawiam

Dzięki Wybawco - a temat cały przeczytałem i nic tu nie było - może na innym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję gałką,nie używam sensorów

Gra godna polecenia,ale loadingi to katastrofa

Loading przy zmianie lokacji mozna zrozumiec ,ale po nieudanej misji loading trwa stanowczo za dlugo

No i jeszcze te cut-scenki ktorych nie można pominać,nie wszystkie ale potrafia nieźle zdenerwowac jesli 20 raz zabierasz sie do walki z bosem i musisz sluchac ciagle to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, jak najlepiej załatwić ostatniego bossa ?

Edytowane przez panek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, jak najlepiej załatwić ostatniego bossa ?

Przed ciosem wykonuje charakterystyczne ruchy. Trzeba zapamiętać co po nich robi i je odpowiednio blokować/unikać. Nie ma innego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power stance + uniki + odbijanie atakow z powietrza. Powinno wystarczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Power stance + uniki + odbijanie atakow z powietrza. Powinno wystarczyc.

A jak odbijać ataki z powietrza? Rój kruków nie stanowi problemu. Ale w drugiej części walki strzela spiralnymi błyskawicami. Ponadto rzuca też kulę stojąc na ziemi. Uniki osłabiają te ataki ale kilka razy (podczas pierwszego podejścia) udało mi się odbić te strzały. Nie mam pojęcia jak. Już od 2 dni męczę się z trzecim etapem tego pojedynku. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak odbijać ataki z powietrza? Rój kruków nie stanowi problemu. Ale w drugiej części walki strzela spiralnymi błyskawicami. Ponadto rzuca też kulę stojąc na ziemi. Uniki osłabiają te ataki ale kilka razy (podczas pierwszego podejścia) udało mi się odbić te strzały. Nie mam pojęcia jak. Już od 2 dni męczę się z trzecim etapem tego pojedynku. Proszę o podpowiedź.

Też się nad tym męczyłem... Ja po prostu uciekałem przed tymi błyskawicami i jakoś poszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyczuc moment kiedy nacisnac trojkat. Niebieskie ataki odbija sie speed stance, a pomaranczowe power stance. Na poczatku ciezko zalapac, ale jak juz sie to opanuje to duzo pomaga. Raz nawet caly czas uciekalem przed bossem i zalatwilem go tylko odbijajac jego ataki.

- 1:45 macie pokazane jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wyczuc moment kiedy nacisnac trojkat. Niebieskie ataki odbija sie speed stance, a pomaranczowe power stance. Na poczatku ciezko zalapac, ale jak juz sie to opanuje to duzo pomaga. Raz nawet caly czas uciekalem przed bossem i zalatwilem go tylko odbijajac jego ataki.

- 1:45 macie pokazane jak to zrobic.

Dzięki, Było ciężko. Skuteczność w odbijaniu miałem na poziomie 30-40%. Za 15 podejściem ubiłem gościa. Ufff. Koniec gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

mamy godzine która mamy , moze juz moj mozg już nie mysli , jestem w etapie gdzie spotykam sie z ta niby siastra z która mam spedzic walke na niby jeziorku ... jak ja pokonac ?

to jest zaraz po tym jak musielismy bronic ojca głównej bohaterki przed smiercia strzelajac do przeciwników . to ze nie wiem to pewnie wina alkoholu ale prosze help ;P

Edytowane przez trol2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×