Skocz do zawartości
Emir

Heavenly Sword

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz odbijac fale ktore na ciebie leca, odpowiednio /\ lub [], dojdziesz, ktore czym, wtedy ona obrywa i po jakims czasie stoi oszolomiona i mozesz ja tluc, w sumie najprostszy boss, bo wystarczy odbijac tylko fale i uciekac przed nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Żywy :-) najłatwiejszy a juz mam problemy :-P

gierka wymiata ogólnie :-) jest czymś takim by sie zapchać w oczekiwaniu na GoW III :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki Żywy :-) najłatwiejszy a juz mam problemy :-P

gierka wymiata ogólnie :-) jest czymś takim by sie zapchać w oczekiwaniu na GoW III :-)

Imo gra jest znacznie lepsza niż cała seria GOW, choć włosy Nariko należąło zrobi lepiej. Strzelanie w grze z przycelowaniem w zwolnionym tempie to fajny patent.

Co do trudnych moentó, to kaszanką jest akcja przeprawą w koszu, kiedy to ze wszystkich stron do Ciebie strzelają, a także finałowy boss. Gra jest bardzo fajna, a klimat zbudowany przez Goluma wymiata. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie dziwota bierze. Najlepsza gra ever (przynajmniej dla mnie), albo chociaż jedna z najlepszych na PS3 a tu tylko 6 stron...

Czy jest jakaś możliwość zrzucenia artów (cudo!) z płytki na twardego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem czy jest lepsza od GoW ale jest dobra przechodziliśmy ją z 2 kumplami przy wódzie i fajna frajda z tym strzelaniem zwolnione tępo i jeb w łeb he he gra dobra ale dalej uważam że GoW jest lepszy:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na bank nie jest najlepszą grą na PS3, ale od Klatosa zdecydowanie ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wykorzystanie możliwości SIXAXIS ze wszystkich gier na PS3

a ja sie zgodze z Toba , nawet ciezki deszcz moim zdaniem nie mial tak fajnego wykorzystania tego, poprostu patent z lecaca strzala w zwolnionym tempie jest nie do wyje... To czy gra jest lepsza od GOW to takze rzecz gustu,dla mnie np nie jest. Dlaczego tak malo stron? Moze dlatego ze to starsza gra a moze dlatego ze jest niedoceniana jak np DARKSIDERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, ze tematowi zaraz przybędzie parę stron:) Strzelanie w HS jest po prostu jedyne w swoim rodzaju, jak się nabierze wprawy daje niesamowita frajdę. A co do HR to sterowanie MOVE bardziej mnie przekonuje.

Coś nabrałem smaka na tego HS, bo tak leży odłogiem na półce chyba z 2 lata. No i Nariko została miss PS3. To już wiem co w gram od jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie co, biję się w pierś i jednak przyznam wam rację. Strzelanie z kuszy Kai to świetny patent.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę, ze tematowi zaraz przybędzie parę stron:) Strzelanie w HS jest po prostu jedyne w swoim rodzaju, jak się nabierze wprawy daje niesamowita frajdę. A co do HR to sterowanie MOVE bardziej mnie przekonuje.

Coś nabrałem smaka na tego HS, bo tak leży odłogiem na półce chyba z 2 lata. No i Nariko została miss PS3. To już wiem co w gram od jutra.

ja wlasnie dzisiaj skonczylem ja po raz pierwszy :) mam juz wszystkie gry zaliczone jakie chcialem, teraz czekam tylko na We are 11, GT5, Gabriel Belmont. Ten ostatni tytul to taka mala zagadka dla WAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dzisiaj skonczylem ja po raz pierwszy :) mam juz wszystkie gry zaliczone jakie chcialem, teraz czekam tylko na We are 11, GT5, Gabriel Belmont. Ten ostatni tytul to taka mala zagadka dla WAS

Saga rodu Belmontów jest znana od lat 80 poprzedniego stulecia, moje pierwsze zetknięcie z Castelwanią było jeszcze na NESie (nie mylić z Pegasusem, carty nie pasowały) na przełomie lat 80 i 90.

Co do HS - do dziś gra się może pochwalić chyba najlepszymi cut scenami - cód, miód i orzeszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIecie co, biję się w pierś i jednak przyznam wam rację. Strzelanie z kuszy Kai to świetny patent.

W ogóle wszystkie akcje z Kai są super i jest to niezłą odskocznią od nawalania w klawisze. To własnie mi się w tej grze najbardziej podoba (tzn. zaraz po postaciach ;]), że gra niby jest nastawiona na mashowanie klawiszy, jednak oferuje tez przyjemne "misje poboczne", że tak to nazwę. Dla mnie gra na pełną dychę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh.... Kiedy ludzie sie naucza, ze w slasherach nie wolno mashowac przyciskow? To tak jakby w shooterach strzelac bez przyzoomowania albo jakby w TPSach strzelac tylko ala run 'n gun :blink:

PS. Gra jest swietna, tylko szkoda ze taka krotka, ale jak na pierwszego slashera na PS3 to piateczka z plusikiem.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w HS chodzi o tworzenie mega efektownych combosów poprzez naciskie odpowiednich kombinacji klawiszy. Miałem na myśli gro ludzi którzy tak właśnie te gre postrzegają. Jako bezsensowne naciskanie byle czego, aż w końcu się uda:] Sam znam na pamięć sporo combosów w HS, ale czasem w akcie paniki naciskałem losowe ciągi klawiszy i czasem udawały mi się niezłe akcje ;]

Piszę z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z tymi je***nymi katapultami w pierwszym chapterze. Jak to ma być to genialne wykorzystanie motion sensor to bardzo dziękuję. Frustrujące w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe elementy ze sterowaniem były świetnym przerywnikiem w rąbaninie, nie miałem z nimi większych problemów, może poza pierwszą misją Kai, kiedy nie mogłem się jeszcze połapać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z tymi je***nymi katapultami w pierwszym chapterze. Jak to ma być to genialne wykorzystanie motion sensor to bardzo dziękuję. Frustrujące w cholerę.

E? W czym problem? Oddajesz strzał i ciągle trzymając odpowiedni guzik machasz padem. Fajne, dość proste i satysfakcjonujące. Trochę zręczności i praktyki wystarczy.

BTW jeśli masz kłopot z katapultami, to poczekaj na strzelanie z kuszy tak, żeby zapalić bełt i jeszcze trafić w beczki z prochem, dokładnie w momencie, kiedy przeciwnicy będą przechodzili obok nich. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW jeśli masz kłopot z katapultami, to poczekaj na strzelanie z kuszy tak, żeby zapalić bełt i jeszcze trafić w beczki z prochem, dokładnie w momencie, kiedy przeciwnicy będą przechodzili obok nich. ;)

Ja sobie z tym poradziłem waląc headshoty, zamiast w beczki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam mały kłopot z sterowaniem wszelkiej maści pociskami. Będę musiał się przyzwyczaić. Trochę mnie KopaczK przeraziłeś tym trafianiem w beczki z odpowiednim timingiem. Gra wygląda rewelacyjnie mimo tego, że to leciwy tytuł. System walki jest imho znakomity i jako slasher HS prezentuje się świetnie, niewiele ustępując (jeśli w ogóle) trzeciej części GoW. Muszę też popracować nad refleksem, bo nawet pierwsze QTE po walce z bossem sprawiło mi trochę kłopotu, trzeba być tutaj diablo-szybkim. Z resztą ja nie jestem zwolennikiem QTE. Zamiast delektować się animacjami biedny człek musi się skoncentrować, żeby wdusić w odpowiednim momencie wyświetlający się na środku ekranu przycisk.

Edit: Zapomniałem dodać, że fabuła ku mojemu zaskoczeniu naprawdę wciąga. Najlepszy voice-acting jaki słyszałem, a Andy Serkis jest po prostu wybitny.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabeq>>> Dasz radę. Poćwiczysz i będzie dobrze.

Gra ma świetny klimat. Tak porąbanych, momentami strasznych przeciwników (chodzi głównie o sposób bycia, a nie sam wygląd) rzadko kiedy się widuje. A sam Gollum jest rewelacyjny. Liczę na to, że nie stracił formy przy ENSLAVED.

Ja sobie z tym poradziłem waląc headshoty, zamiast w beczki xD

Trafiałeś? Szacuneczek. Nigdy mi się taka sztuka nie udała. Za mało czasu na tak celne strzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq

W opcjach możesz wyłączyć sterowanie sixaxisem i normalnie gałeczką zasuwać.

"Po co się męczyć, WC Piker Cię wyręczy" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×