Skocz do zawartości
Emir

Heavenly Sword

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrwiesz ją w sumie już za 110zł! Więc kasa nijaka a coś do pogrania jest. Ja nie widziałem gdy w TV SD, po zakupieniu PS3 i podłączeniu do staaaaarego TV postanowiłem poczekać, w sumie 2 tygodnie i kupiłem FullHD 40' no i giera wygląda moim zdaniem fajnie, szczególnie bohaterka ma śliczna buzię, realistycznie zrobioną, w demie podczas filmiku gdy ją zobaczyłem... mrrr

Nawet za 90zł spokojnie ją zakupię Warto ją mieć dla samego voice actingu tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jedna z najlepszych gier jakie wyszly na PS3. Kreacja bohaterow miazdy, czegos takiego nie widzialem nigdy w zadnej innej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ta gra zrobiła na mnie kiepskie wrażenie.

Co prawda grałem tylko w demo, ale mimo to gra mi się nie spodobała. Mi osobiście gra nie sprawiała żadnej frajdy, nie dość, że Nariko zadaje mało ciosów, to na dodatek AI zachowuje się jak banda idiotów, ponadto zbytnio nie podoba mi się świat gry. Spodziewałem się lepszej gry, ale po demie zmieniłem zdanie. Być może jak niektórzy mówili w pełnej jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet o niebo lepiej Łykaj śmiało jeśli nie miałeś z nią styczności jedna z lepszych gier na PS3 krótka bo krótka ale rajcowna no i ta kusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) nie dość, że Nariko zadaje mało ciosów, (...)

Hmm... no jak Nariko zadaje mało ciosów... to grając chyba stałeś i nic nie robiłeś, ewentualnie podczas gry pad Ci się wystraszył i uciekł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wliczajac 3 tryby walki to ciosow jest bardzo duzo. Do tego jeszcze triggery o roznej mocy o bardzo wielu roznych animacjach... Jedyny minus gry to faktycznie jej dlugosc, ale intensywnosc to imo w pelni rownowazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograc mozna, ale zadna rewelacja to nie jest. spadki animacji, nienajlepsze sterownie, mimika twarzy tez czasami pozostawia wiele do zyczenia, no ale najbardziej rozwala mnie ten typowy angielski dialekt postaci polaczony z osadzeniem akcji w azji. bardzo milo strzela sie z kuszy itd., ale bardzo daleko tej grze do god of war. ocena 7/10.

p.s. zapomnialem dodac o dlugim ladowniu check point !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, GoW lepszy. Nie polecam grać na TV SD, bo można doznać porażenia mózgowego... Na HD niebo lepiej wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra moze hitem pokroju GoW nie jest (chodz nie przepadam za GoW) ale napewno warto dac te 89pln. Niedawno uknonczylem ja po az drugi, tym razem na wlasnej kopii i naprawde warto bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał w tą grę. Jak demo SW:FU mi nie przypadnie do gustu to może kupię swoją kopię... może, bo ktoś kiedyś na tym forum zarzucił pięknym spoilerem dotyczącym zakończenia ... aż grać mi się odechciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za takie pieniądze jednak warto gierkę kupić. Nie ma w niej nic innowacyjnego, ale można z nią spędzić kilka dobrych chwil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma to coś w sobie Mam ją od 2 dni i już 2 razy przeszedłem i mam zamiar dalej przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym zagrał w tą grę. Jak demo SW:FU mi nie przypadnie do gustu to może kupię swoją kopię... może, bo ktoś kiedyś na tym forum zarzucił pięknym spoilerem dotyczącym zakończenia ... aż grać mi się odechciało

jak jestes taki delikatny i wrazliwy to nie wchodzi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak jestes taki delikatny i wrazliwy to nie wchodzi na forum.

Hmm... nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Ta ironia wylewająca się z Twojego postu bezpodstawnie strumieniami niczego nie wnosi do tematu. Wręcz przeciwnie, zaniża jego poziom. Gratuluję. Wiesz, gram w gry nie tylko żeby poćwiczyć palce, ale żeby posłuchać dobrej opowieści, przeżyć coś na kształt dobrego filmu czy książki. A teraz powiedz mi czy byś czytał dobrą książkę jeżeli byś znał jej zakończenie? Tak więc Twoja uwaga jest co najmniej śmieszna... pokazałeś co potrafisz, nie ma co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astarot - Heavenly Sword jest retrospekcją, więc jak się skończy wiadomo od samego początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astarot - Heavenly Sword jest retrospekcją, więc jak się skończy wiadomo od samego początku

Hmm... to już narzuca inne światło na sprawę Tak więc jak SW okaże się klapą kupię HS.

Chociaż w God of War podobało mi się zakończenie mimo tego, iż gra była retrospekcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Ta ironia wylewająca się z Twojego postu bezpodstawnie strumieniami niczego nie wnosi do tematu. Wręcz przeciwnie, zaniża jego poziom. Gratuluję. Wiesz, gram w gry nie tylko żeby poćwiczyć palce, ale żeby posłuchać dobrej opowieści, przeżyć coś na kształt dobrego filmu czy książki. A teraz powiedz mi czy byś czytał dobrą książkę jeżeli byś znał jej zakończenie? Tak więc Twoja uwaga jest co najmniej śmieszna... pokazałeś co potrafisz, nie ma co

Czy przeczytalbym dobra ksiazke znajac jej zakonczenie ? OCZYWISCIE ZE TAK, bo cala tresc ksiazki jest ciekawa i interesujaca a nie tylko zakonczenie - ktore obejmuje tylko pare procent calosci.

Jesli odebrales moj post jako ironie to przykro mi, ale moje zdanie jest takie ze jak ktos jest zbyt przewrazliwiony na spoilery to powinien unikac miejsc gdzie moze doswiadczyc tego. Nie rozumiem co Ciebie smieszy w moim poprzednim poscie i ze pokazalem co potrafie ?! a co ja tam pokazalem ? ja tam tylko wyrazilem swoje zdanie.... zreszta sam stwierdziles na poczatku ze nie rozumiesz mojej wypowiedzi, potem mi gratulujesz, pozniej Ciebie smiesze , a na koncu ... pokazuje Ci co potrafie. Proste pytanie - potrafisz prowadzic dojrzala dyskusje bez zabawy w stylu "jestes smieszny" itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mosbiq - sorry ze sie wtrace ale co chwila czytam twoje posty jak ten wczseniejszy - "jestes przewrazliwony", "jak jestes taki delikatny i wrazliwy" - czy ty masz jakis kompleks? Bo posty w tym stylu ani nie wnosza nic do dyskusji, ani nie sa zabawne a juz na pewno nie sprawiaja ze w oczach innych forumowiczow ty wydajesz sie twardy i wytrzymaly...

Jezeli natomiast chodzi o spoilery - te forum ma jasno okreslone zasady co do ich ujawniania - powinny byc ujete w specjalne tagi wlasnie po to zeby mozna bylo czytac forum bez obawy ze zobaczy sie cos sie cos czego przeczytac sie nie chcialo. Niestety czesto latwo zapomniec sie podczas burzliwej dyskusji a niektorzy userzy sa po prostu debilami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mosbiq - sorry ze sie wtrace ale co chwila czytam twoje posty jak ten wczseniejszy - "jestes przewrazliwony", "jak jestes taki delikatny i wrazliwy" - czy ty masz jakis kompleks? Bo posty w tym stylu ani nie wnosza nic do dyskusji, ani nie sa zabawne a juz na pewno nie sprawiaja ze w oczach innych forumowiczow ty wydajesz sie twardy i wytrzymaly...

Jezeli natomiast chodzi o spoilery - te forum ma jasno okreslone zasady co do ich ujawniania - powinny byc ujete w specjalne tagi wlasnie po to zeby mozna bylo czytac forum bez obawy ze zobaczy sie cos sie cos czego przeczytac sie nie chcialo. Niestety czesto latwo zapomniec sie podczas burzliwej dyskusji a niektorzy userzy sa po prostu debilami.

Przepraszam, ale czy pozwolisz ze ktos moze miec inne zdanie niz "Twoje" i je wyrazic bez obawy o obraze ? Bo chyba do tego sluzy miedzy innymi forum. I jakie kompleksy ? Po pierwsze nie wyrywaj wyrazow z kontekstow, po drugie komentowanie nie sluzy chyba do pokazywania jaki kto jest twardy i wytrzymaly albo jako element zabawania sie ! Mam inne zdanie niz Ty i Twoj kolega i byloby milo jakbys mial na tyle powagi zeby uszanowac to. Podam wiec Ci do uwagi ze moim zdaniem jak ktos pisze ze nie zagra w dobra gre tylko dlatego ze ktos rzucil spoilerem o zakonczeniu swiadczy o przewrazliwieniu. I NAPRAWDE NIE MUSISZ SIE Z TYM ZGADZAC. I jesli masz swoje zadnie na ten temat to prosze skomentuj to jak czlowiek, a niu rzucasz miesem ze niektorzy userzy to debile, ze ktos ma kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie rozrozniasz wrazania swojego zdania od wyzywania innych. Nie wyrwalem nic z kontekstu - posty o ktorych pisze mialy po jednym zdaniu. Bronisz swojego prawa do nazywania ludzi przewrazliwionymi powolujac sie na wlasne zdanie a to przecie moze zostac uznane za obraze. Przykladny z ciebie hipokryta ale skoro chcesz walczyc swoja bronia... ja tylko wyrazilem swoje zdanie - w mojej opini masz kompleks nizszosci. I NAPRAWDE NIE MUSISZ SIE Z TYM ZGADZAC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale czy pozwolisz ze ktos moze miec inne zdanie niz "Twoje" i je wyrazic bez obawy o obraze ? Bo chyba do tego sluzy miedzy innymi forum. I jakie kompleksy ? Po pierwsze nie wyrywaj wyrazow z kontekstow, po drugie komentowanie nie sluzy chyba do pokazywania jaki kto jest twardy i wytrzymaly albo jako element zabawania sie ! Mam inne zdanie niz Ty i Twoj kolega i byloby milo jakbys mial na tyle powagi zeby uszanowac to. Podam wiec Ci do uwagi ze moim zdaniem jak ktos pisze ze nie zagra w dobra gre tylko dlatego ze ktos rzucil spoilerem o zakonczeniu swiadczy o przewrazliwieniu. I NAPRAWDE NIE MUSISZ SIE Z TYM ZGADZAC. I jesli masz swoje zadnie na ten temat to prosze skomentuj to jak czlowiek, a niu rzucasz miesem ze niektorzy userzy to debile, ze ktos ma kompleksy.

Widzisz, sam mówisz, że chcesz, aby ktoś szanował Twoje zdanie, a sam nie umiesz uszanować innych. Weź najpierw zastanów się jak traktujesz innych, a potem sam wystąp z jakimikolwiek roszczeniami. "jak jestes taki delikatny i wrazliwy to nie wchodzi na forum." to zdanie wszystko wyjaśnia. Jak już rzucasz przysłowiami to proszę "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Nie mówię, że HS to słaba gra - co to to nie! Po prostu nie ciągnie mnie do historii, której znam koniec. Chociaż jak już mówiłem legileg narzucił nowe światło na sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie rozrozniasz wrazania swojego zdania od wyzywania innych. Nie wyrwalem nic z kontekstu - posty o ktorych pisze mialy po jednym zdaniu. Bronisz swojego prawa do nazywania ludzi przewrazliwionymi powolujac sie na wlasne zdanie a to przecie moze zostac uznane za obraze. Przykladny z ciebie hipokryta ale skoro chcesz walczyc swoja bronia... ja tylko wyrazilem swoje zdanie - w mojej opini masz kompleks nizszosci. I NAPRAWDE NIE MUSISZ SIE Z TYM ZGADZAC.

Oczywiscie ze wyrwales z kontesktu. Przyklad "bez urazy, ale chyba jestes lekko przewrazliwiony." wyrwales tylko "przewrazliwiony" i zapomniales dodac o co tam chodzi (o user'a ktory wyslal konsole do serwisu przez alliasing oraz ze mu bardzo dokucza rysa na ps3). Czy przewrazliwiony w tym przypadku to obraza ?

a jak kogos urazilem "jak jestes taki delikatny i wrazliwy to nie wchodzi na forum" to bardzi mi przykro, bo nie to mialem na mysli obrazac tym kogos.

a do classicgod : nazywanie innych "userow debilami" nie zaliczysz juz do obrazy ? radze zatem ostroznie stosowac pojecie hipokryzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywalem userow debilami bo takowi sie tu zdarzaja. Tak jest to obraza ale ty chyba nie wiesz co znaczy slowo hipokryzja prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazywalem userow debilami bo takowi sie tu zdarzaja. Tak jest to obraza ale ty chyba nie wiesz co znaczy slowo hipokryzja prawda?

jesli tak uwazasz ze nie wiem to niech ci bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze wyrwales z kontesktu. Przyklad "bez urazy, ale chyba jestes lekko przewrazliwiony." wyrwales tylko "przewrazliwiony" i zapomniales dodac o co tam chodzi (o user'a ktory wyslal konsole do serwisu przez alliasing oraz ze mu bardzo dokucza rysa na ps3). Czy przewrazliwiony w tym przypadku to obraza ?

a jak kogos urazilem "jak jestes taki delikatny i wrazliwy to nie wchodzi na forum" to bardzi mi przykro, bo nie to mialem na mysli obrazac tym kogos.

a do classicgod : nazywanie innych "userow debilami" nie zaliczysz juz do obrazy ? radze zatem ostroznie stosowac pojecie hipokryzji.

Proponuję skończyć już ten temat, bo to niczego nie wnosi do rozmowy na temat gry. Starałem się wyjaśnić sprawę co do ironicznego podejścia do mojej osoby, ale jakoś średnio to wychodzi. Co do hipokryzji zgadzam się. Radzę na przyszłość uważniej dobierać zdania szczególnie jak mówisz o innych. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×