Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie na jakieś 8 (trudno dokładnie ocenić), ale gra jest świetna, co sprawia, ze często do niej wracamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie na temat gry :)

Wszyscy się tym tytułem nakręcali, a gdy kupiłem konsolę i ściągnąłem demko LBP2 zacząłem się śmiać ze znajomego, że mi taki "wynalazek" proponował ściągnąć. O grze jakoś szybko zapomniałem, aż trafiła mi się okazja by za 50 zł od ręki kupić część pierwszą w swoim mieście (a szukałem właśnie jakiegoś tytułu za 50 zł). "Co mi tam" pomyślałem, zakupiłem i.... gierka jest tak świetna, tak rewelacyjna, że wstyd mi się przyznać do pierwszego wrażenia o którym pisałem wyżej. Żadna gra oprócz Uncharted 2 nie wywołała u mnie takiego błysku w oku jak LBP. Musiałem to wyrzucić z siebie, bo banan z twarzy nie schodzi od pierwszego uruchomienia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po zakupie LBP (swoją drogą niezła okazja - GOTY w stanie idealnym - 55 zł). Zapraszam wszystkich do pogrania on-line, moje id: dyz163

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje 3-ech graczy, który pomogą zrobić mi 3 trofea.

Najpierw zagramy level nie mając was na liście przyjaciół. - 1 trofeum

Potem się zaprosimy do przyjaciół i zagramy lvl - 2 trofeum

I potem pomożecie zebrać mi wszystkie pozostałe Bańki z punktami (mam 94% na dzień dzisiejszy)

Kiedy mi pomożecie jestem chętny, żeby też Wam pomóc zdobyć parę trofeów ;]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Najpierw zagramy level nie mając was na liście przyjaciół. - 1 trofeum ...

Ciekawe jak chcesz to zrobić :biggrin: skoro nie będziecie ich na friendliście. Losowe wskakiwanie do levelu raczej niewiele pomoże. Po prostu trudno będzie Wam się odnaleźć w jednej grze. No i na marginesie to trofeum z wygraniem rundy z 4 graczami nie jest niczym nadzwyczajnym, zazwyczaj randomy lecą przed siebie i omijają większość bąbli i nagród. Będziesz może trochę odstawał za nimi ale staraj się wyzbierać najwięcej nagród i bez problemu wygrasz całą rundę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje 3-ech graczy, który pomogą zrobić mi 3 trofea.

Najpierw zagramy level nie mając was na liście przyjaciół. - 1 trofeum

Potem się zaprosimy do przyjaciół i zagramy lvl - 2 trofeum

I potem pomożecie zebrać mi wszystkie pozostałe Bańki z punktami (mam 94% na dzień dzisiejszy)

Kiedy mi pomożecie jestem chętny, żeby też Wam pomóc zdobyć parę trofeów ;]

Pozdro

Czesc. Chetnie zrobie trofeum za gre z trzema przyjaciółmi i pozbieram wspólnie bańki. Wyślij zaproszenie.

PSNiD: wujek1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo: Sry pomyliłem się, myślałem, że można zapraszać do gry będąc poza listą.

Co do 2 trofeum to chyba mnie źle zrozumiałeś bo mi chodziło, żeby zagrać z trzema innymi graczami z listy przyjaciół.

Wujek - ok, to jeszcze potrzebujemy jednego gracza, bo mój kumpel też ma LBP i zgodził się mi pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo: Sry pomyliłem się, myślałem, że można zapraszać do gry będąc poza listą.

Co do 2 trofeum to chyba mnie źle zrozumiałeś bo mi chodziło, żeby zagrać z trzema innymi graczami z listy przyjaciół.

Wujek - ok, to jeszcze potrzebujemy jednego gracza, bo mój kumpel też ma LBP i zgodził się mi pomóc...

Ja jestem chętny żeby z wami zagrać. Brakuje mi tylko do platany dwóch pucharków, party person i to żeby mieć wszystkie bąble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to Akardo, Wujek i jeszcze jednego człowieka potrzebuję, bo kumpel pożyczył grę komu innemu...

Do Booty Master brakuje mi wymaksowania jeszcze 7 poziomów, łącznie 42 bąble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy ktoś np. z dwoma padami kto ma Prehistoric Move by się znalazł? Wymaksowanie tyranozaura - jedno trophy. Odwdzięczę się pomocą przy innych lvl lub LBP I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy ktoś np. z dwoma padami kto ma Prehistoric Move by się znalazł? Wymaksowanie tyranozaura - jedno trophy. Odwdzięczę się pomocą przy innych lvl lub LBP I.

W Prehistoric Move nie da się grać przez neta jak mi przynajmniej wiadomo wiec zostaje ci skombinować 4 pady mi i kumplowi się udało na jego profilu ale było ciężko.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym pucharkiem? Po co do tego 4 pady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest srebrne trofeum ''Pięć to więcej niż cztery - Wymaksuj Wewnątrz tyranozaura w 5 graczy'', czyli z tego co rozumiem, jeden gracz ma w ręku dildo, a pozostałych 4 gra padami?:ermm:

Nie wiem, nie robiłem tego i nie mam zamiaru. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wezmę pady od kolegi.

A czy mieliście problemy z 25 bańkami? Ja nie mogę jednej znaleźć na drugim lvl i jedna ostatnia wewnątrz tyranozaura (na samym końcu za krzakiem schowana - zebrałem ją, a nie zaliczyło;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zbieraniu baniek sugerowałem się youtubem, nie miałem przy tym większych problemów, aby zebrać wszystkie, także polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu osoby mające złote trofeum dostawały za darmo sackboy-a dodatek na move (tak wyczytałem paredziesiąt postów wcześniej), czy jest dalej możliwe uzyskanie za darmo dodatku, robiąc którekolwiek (bodajże z 3) złote trofeum? Siostrzenica mnie męczy o dodatek i się zastanawiam czy nie wziąć się porządnie za trofeum z 150 community lvls, hearts, tags.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania była raczej jednorazowa, taki mały ukłon dla stałych/starych wyjadaczy. Szczerze wątpię aby aktualnie zdobywane trofea od razu nagradzano kodem na dodatek, nigdzie też nie widziałem postu czy choćby wzmianki o dalszej dystrybucji kodów. Możesz więc kupić go na PsStore (kosztuje niewiele), lub też zdecydować się na zakup LBP2, tam Prehistoric Moves został dorzucony w gratisie :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś kto pomoże mi zdobyć platynę czyli np. zbieranie baniek itp. Po prostu towarzystwa żeby było raźniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś do gry online tj. zbieranie obiektów itp w celu zdobycia platyny...

Mogę pograć w najbliższym czasie.

Zapraszajcie do friends

mój nick: sz_szostak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy Little Big Planet umarło, czy nie. Jest dużo ludzi online?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki, tysiące a może i nawet setki tysięcy :) Nadal na levelach pojawiają się cyfry rzędu 50-150 aktualnie w nim przebywających sackboy'ów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super! Dzięki za szybką konkretną odpowiedź, a jak wygląda sprawa z DLC są jakieś darmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji GOTY masz dorzucone dodatki, opłaca się więc ją bardziej kupić. Jeśli jednak jeszcze nie posiadasz LBP to zdecydowanie bardziej polecam dwójkę. Można w niej korzystać z dobrodziejstw oferowanych dla obu części :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety się pośpieszyłem i kupiłem jedyneczkę bez GOTY :) A drugą część już planuję kupić, więc może jakoś z tego wybrnę. Myślę, że do czasu, aż nie kupię części drugiej. Część pierwsza zapełni mi ten czas oczekiwania w zupełności :).

A czy w pierwszej części też można robić gry np. wyścigi z tego co wiem do w drugiej części takie możliwości są, a jak wygląda to w pierwszej?

(tzn. całokształt tworzenia "mini-gierek")

Edytowane przez miela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×