Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj to sciagnalem (ps+) i powiem ze calkiem fajne. Trzeba po prostu poruszac obiektami majacymi rozowe pole, jedna osoba macha movem, druga i kolejne skacza sackboyem. Nie wykrywa mi zadnych strojow z pelnego Lbp, wazy ok 1gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wszystkie trophy oprócz ekspert creator. Robiłem wszystkie znaki zapytanie bez skutku. Doczytałem się, że można skopiować save-a z grą i zacząć jako nowicjusz i robić samouczek od początku. Jednak nie ma możliwości skopiować zgrywki konta na pena. Wciskając trójkąt na pliku z zapisem mam do wyboru tylko opcję kasuj i anuluj. Może komuś udało się to zrobić. Nie chcę tracić materiałów i nalepek ani ikonek przy levelach. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wszystkie trophy oprócz ekspert creator. Robiłem wszystkie znaki zapytanie bez skutku. Doczytałem się, że można skopiować save-a z grą i zacząć jako nowicjusz i robić samouczek od początku. Jednak nie ma możliwości skopiować zgrywki konta na pena. Wciskając trójkąt na pliku z zapisem mam do wyboru tylko opcję kasuj i anuluj. Może komuś udało się to zrobić. Nie chcę tracić materiałów i nalepek ani ikonek przy levelach. Z góry dzięki za pomoc.

Znaki zapytania to 1. Drugie to jak wchodzisz w kreatora poziomów, wciskasz :square: następnie masz np. torbę z narzędziami. Wchodzisz tam i tam poszczególne obiekty jak np. przyciski mają mały zielony znak zapytania na dole i wtedy możesz otworzyć te tutoriale dla każdego z osobna. Każdy znak zapytania się skasuje jak przejdziesz tutorial. Mam nadzieję, że o to chodzi i nie będziesz musiał kombinować z save'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiecie może czy to Sackboys Prehistoric Moves działa bez pełnej wersji albo chociaż bez płyty gdyż niedawno sprzedałem LBP a teraz dostałem ten darmowy kod??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa bez płyty - to osobna gra która się instaluje na dysku konsoli - do grania wymagany jest kontroler MOVE i najlepiej druga osoba.

Jednen gracz normalnie gra PAD'em a drugi kontrolerem Move przesuwa przedmioty torując mu tym samym drogę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeży kupiłem parę dni temu ps3 z gra Little big planet i chciał bym zagrać z żoną na dwóch padach lecz nie widzę opcji by zagrać z kims wiec pytam was co zrobić by się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu włącz lub podłącz pada do PS3 a powinno wyszkoczyć takie okno i wybierasz czy twoja żona ma grać jako gośc lub może ma własne konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze (oprócz mnie :thumbsup:) dostał prezent od Little Big Planet? Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe - ja poniższe otrzymałem wczoraj koło 21 :yes:

1a4540c1d366b661.jpg

Dzisiaj pożyczę sobie Move'a od brata i dam znać co to za gierka :whistling:

Ja dostałam 3-4 dni temu i już we wszystko zagrałam tylko nie umiem przejść jednej planszy, bo gram sama ze sobą na 2 fronty i nie umiem sobie poradzic w jednym miejscu, ale zagonię chłopa do roboty :)

Natomiast jeżeli tak ma wyglądac LBP2 to jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o osercowanie mojego syna jako autora i jego poziomów - odwdzięczam się.

Z gory dzieki

PSN id: marcinw2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o sercowanie jako autora oraz leveli.

PSN ID: Stanlejsg

marcinw2001 dzisiaj cię osercuje i proszę o to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wrócił temat sercowania, takze poprosze

PSN ID: Radasgra

PS: Powyzsze wpisy - zostaliscie oficjalnie zasercowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat sercowania jest osobnym tematem!

kurde tyle razy już was ''prosiłem'' nie proś kótff@ tutaj o osercowanie bo modzi/admini stworzyli ci do tego temat. proste? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym dodatkiem sackboy move, komu on przysługuje?

Mam konto na PSN, LBP (wersja GOTY), konto na PSN założone na początku grudnia, konsola podlączona do PSN jakoś w połowie grudnia i na mailu pustka.

Ktoś tutaj napisał że potrzeba 100 % gry aby dostać dodatek, to prawda ?

Może na psn sackboy w darmowy dodatek się zamieni/zamienił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję kod dostali wszyscy którzy mieli zdobyte złote trofeum w LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) potrzebuję serduszek do trofeum Create. Odwdzięczę się serduszkiem i miłym słowem. :) PSN id: Lex_012, poziom: PS3T by Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) potrzebuję serduszek do trofeum Create. Odwdzięczę się serduszkiem i miłym słowem. :) PSN id: Lex_012, poziom: PS3T by Lex

Nie mogę znaleźć tematu do sercowania więc również bym prosił wszystkich o pomoc w zrobieniu platyny.

PSNid:Qcu_

zrewanżuję wszystkie tylko wyślijcie pm kto dał, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu do sercowania więc również bym prosił wszystkich o pomoc w zrobieniu platyny.

PSNid:Qcu_

zrewanżuję wszystkie tylko wyślijcie pm kto dał, dzięki!

http://www.ps3site.pl/forum/topic/10293-littlebigplanet/page__st__840 - I proszę tu więcej nie spamować :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam towarzysza do gry. Jeżeli ktoś jest chętny to proszę dodać mnie do znajomych i napisać wiadomość. Jestem zawsze po 17. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamujcie tu ;/

A by nie spamować:

Szkoda że trzeba mieć kilka padów by zebrać większość baniek nagród ;/ Szkoda wielka, bo chciałbym mieć ten chiński kostium smoka, a nie mogę bo mam tylko 2 pady. Znam sposób na 3 pady ale nie mam ich.

PS: Piszcie trochę w temacie LBP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamujcie tu ;/

A by nie spamować:

Szkoda że trzeba mieć kilka padów by zebrać większość baniek nagród ;/ Szkoda wielka, bo chciałbym mieć ten chiński kostium smoka, a nie mogę bo mam tylko 2 pady. Znam sposób na 3 pady ale nie mam ich.

PS: Piszcie trochę w temacie LBP2.

ja mam 1 pada i mam wszystkie bable lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1 pada i mam wszystkie bable lol

To nie możliwe, chyba że grałeś przez internet. Albo nie wiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o to że Bąbelki Nagród są np. do zebrania w misjach dla 2-4 graczy. Dlatego to problem. Nie można cieszyć się pełnią gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie możliwe, chyba że grałeś przez internet. Albo nie wiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o to że Bąbelki Nagród są np. do zebrania w misjach dla 2-4 graczy. Dlatego to problem. Nie można cieszyć się pełnią gry.

pewnie ze przez internet, samemu nie da sie rady zebrac babli, no ale chyba kazdy kto to czyta ma internet w domu, zreszta zupelnie inaczej sie gra z kims , raz ze łatwiej dwa ze mozna plaskać w twarz towarzysza co jest bezcenne :teehee: .

Dobrze że w lbp 2 jest trofeum zeby jednym plasnieciem powalic 2 szmacianków, juz widze co bedzie sie dzialo w podach :laugh:

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśliktoś by chciał to wrzucam avatarka mojej roboty bez tła

c.png

a tutaj oryginał z którego zrobiłem avatarka

d.jpg

a tu jakby ktoś chciał dodaje House ;D

b.png

Jakby ktoś chciał aby mu zrobić avatarka z przezroczystym tłem to proszę pisać na pw lub gg jestem teraz na niewidoku

a jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia czy rady to z chęcią posłucham bo grafiką nie bawie się jakoś długo więc z chęcią wysułcham rad

Edytowane przez House M.D.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,otóż zakupiłem LBP i już na samym początku trybu historii mam problem,jest to chyba 2 lub 3 poziom,nie potrafię go przejść,po prostu nie za bardzo wiem o co "biega" i tutaj liczę na czyjąś pomoc,a więc jest to plansza w której spotykamy drewniane konie które zapewne dają jakieś wskazówki lecz przyznam się że z angielskim u mnie średnio,a więc przechodząc cały poziom,na końcu spotykam jakiegoś stworka oraz dużego konika,pojawia się także film instruktażowy jak budować,czy coś w tym stylu,mniejsza oto,a więc jak dochodzę do tego zwierzątka,dalej już iść się nie da,więc co muszę zrobić by przejść ten "level" ?

Ps. Liczę na sensowną odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,otóż zakupiłem LBP i już na samym początku trybu historii mam problem,jest to chyba 2 lub 3 poziom,nie potrafię go przejść,po prostu nie za bardzo wiem o co "biega" i tutaj liczę na czyjąś pomoc,a więc jest to plansza w której spotykamy drewniane konie które zapewne dają jakieś wskazówki lecz przyznam się że z angielskim u mnie średnio,a więc przechodząc cały poziom,na końcu spotykam jakiegoś stworka oraz dużego konika,pojawia się także film instruktażowy jak budować,czy coś w tym stylu,mniejsza oto,a więc jak dochodzę do tego zwierzątka,dalej już iść się nie da,więc co muszę zrobić by przejść ten "level" ?

Ps. Liczę na sensowną odpowiedź.

Pozdrawiam

W momencie kiedy masz tego dużego konia musisz mu przykleić ogon. Włazisz na niego bo będziesz na nim jechał, Wybierasz :square: następnie wybierasz 2gą ikonkę w lewym rzędzie. I tam masz takie naklejki, które odblokowują różne "przejścia" itd. Wybierasz ogon i przyklejasz na konia. Wcisksz R1 (żeby się go trzymać) i jedziesz. Myślę, że o to chodziło. Ale polecam jeszcze sprawdzić na youtube. Wpisz sobie "(nazwę poziomu) walkthrough" albo 100% (to tak na wypadek kolejnych problemów z przejściem). Pozdrawiam.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×