Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do testowania mojego nowego poziomu :) Zwie się Sawanna...

Mile widziane komentarze :thumbsup:

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Brakuje mi 3 pucharków do platyny w tym jeden z serduszkami za level i autora. Brakuje mi jakieś 40 serduszek do levelu i 23 serduszek dla autora.

Był bym bardzo wdzięczny za pomoc. Ja również mogę zapodać serduszkiem :D

Mój PSN ID tadeck1

Witam

To ja Cię z chęcią oserduszkuję, ale jutro , bo dziś mój mąż okupuje konsolę.

Poproszę o zapodanie mi równiez serduszek ( za levele i autora)

Mój nick Moorwena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się poddaję z tym paplaniem o dziale dla serduszkowaczy. napewno spotkalibyście się z większym zainteresowaniem pisząc tam, i nie śmiecilibyście tutaj, ale już mi się nie chce.

kto czeka na lbp 2?

kto sie czym jara?

mi się podoba to, że będzie bsługiwał move i z tymi robotami, bo to już nie jest platformówka, tylko swego rodzaju gra z fabułą.

ale infamous 2 na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto czeka na lbp 2?

kto sie czym jara?

mi się podoba to, że będzie bsługiwał move i z tymi robotami, bo to już nie jest platformówka, tylko swego rodzaju gra z fabułą.

ale infamous 2 na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zakup.

Ja bardzo czekam na LBP2, ale mam jeszcze do nadrobienia kilka platyn, np. Dante's Inferno, Uncharted, GOW 1, 2 i 3. Czekam właśnie na dostawę Wolfenstein i In Famos 2, ale chciałabym tez pograc w Ratchet & Clank, nazwane przeze mnie potocznie "Srubkami"

Podobno można już teraz kupic GOW Collection w PS Store, nie do wiary a ja kupiłam za grube pieniadze w sklepie.

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jak to mówi mój kumpel: ,,śróbka power''

moje zdanie co do platyn każdy zna. nie mam ochoty się w to bawić. bo ważny jest fun i przesłanie jakie za sobą gra niesie.

w lbp 2 będą kosmiczne możliwości, ja chciałbym najpierw pograć w media, żeby nie okazało się to tak naprawdę nakręconą mediami kontynuacją jedynki, bo nie przeżyję takich tępych możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jak to mówi mój kumpel: ,,śróbka power''

moje zdanie co do platyn każdy zna. nie mam ochoty się w to bawić. bo ważny jest fun i przesłanie jakie za sobą gra niesie.

w lbp 2 będą kosmiczne możliwości, ja chciałbym najpierw pograć w media, żeby nie okazało się to tak naprawdę nakręconą mediami kontynuacją jedynki, bo nie przeżyję takich tępych możliwości.

Dla mnie tez jest ważny fun dlatego gram w gre po kilka razy, a jak cos wpadnie to super, tylko jak sie okazuje że gra nie jest strasznie trudna jak na moje możliwości to przechodzę ją jeszcze raz i wtedy gram tak żeby trofki wpadały.

W którymś GOW jest takie trofeum że trzeba gre przejść w 5 godzin i nie wyobrażam sobie żeby to zrobił ktoś za pierwszym razem- trzeba mieć gre na tyle zaznajomioną żeby wiedzieć gdzie trzeba iść a co mozna ominąć żeby wyrobić sie w te nieszczesne 5 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gowIII jest najdłuższy, w 10 godzin dałem radę.

ej, piszemy nasze rozmowy gdzieś indziej, bo polecą bany za offtop. :whistling:

anty offtop:

brat dzisiaj grał w lbp i odkrył ciekawą sprawę:

nie przymocował góry do ziemi, góra miała kawałeczek z gąbki. gdy ją złapał, przechyliła się, przeleciała jak petarda całą mapę i rozpłaszczył się na ścianie.

fajne bugi są :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez jest ważny fun dlatego gram w gre po kilka razy, a jak cos wpadnie to super, tylko jak sie okazuje że gra nie jest strasznie trudna jak na moje możliwości to przechodzę ją jeszcze raz i wtedy gram tak żeby trofki wpadały.

W którymś GOW jest takie trofeum że trzeba gre przejść w 5 godzin i nie wyobrażam sobie żeby to zrobił ktoś za pierwszym razem- trzeba mieć gre na tyle zaznajomioną żeby wiedzieć gdzie trzeba iść a co mozna ominąć żeby wyrobić sie w te nieszczesne 5 godzin.

To było w GOW 1ce speedrun. Bardzo proste trofeum. Wystarczy unikać tych walk, których da się uniknąć. I grać chyba w stroju krowy :)

Co do LBP ile jest "samouczków"? bo odblokowuje się dużo ciekawych rzeczy a już chyba z 10 przeszedłem. Jestem raczej z natury cierpliwy, ale wolę wiedzieć co mnie czeka.

@sowa "ej, piszemy nasze rozmowy gdzieś indziej, bo polecą bany za offtop"

Bez przesady. To tylko forum, nie wojsko ;) Chyba nikt bana za wypowiedź nie w tym miejscu i nie na temat Ci nie da. Poza tym zauważyłem, że (na szczęście) jest to 1 z bardziej wyluzowanych forów. (no może poza wspominaniu o l o c k e r z ;) już widziałem kilka banów. Ale moderatorzy są całkiem spoko i nie przypieprzają się jak na inych forach za użycie słowa np. DUPA. :) I dlatego lubię ps3site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Co do LBP ile jest "samouczków"? ...

Koło 20-25, więcej raczej nie było. Sugeruję robić sumiennie wg kolejności i nic nie omijać. Nie ma możliwości sprawdzić który zrobiłeś a który nie. Jeśli chcesz trofeum za ich zaliczenie musisz odbębnić wszystkie. Wiele ludzi miało z tym problem, osobiście też się pogubiłem i musiałem powtarzać wszystkie po kolei :verymad:

... Ale moderatorzy są całkiem spoko ... dlatego lubię ps3site.

:blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Czyli jeszcze troszkę przede mną. :/ No ale cóż. PS. Powiem szczerze, że nie czytałem nawet jakie są trofea i za co, bo to teoretycznie :whistling: gra dla dziewczyny miała być... i jest w sumie :)

Co do moderatorów. Mam porównanie z jednym forum, gdzie moderatorzy czują się jak conajmniej... straż miejska :P . Żeby tylko dowalić i pokazać że oni są nad, a wszyscy inni to tylko liczby na liczniku odwiedzin. Walczę z takim buractwem ile mogę. Nienawidzę służbistów. Ale to moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, ze śmiecenie to nie fajna sprawa. ale przesadzać tez nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam do zaliczenia planszy mojego syna (ja ją tylko troszkę podrasowałem), bo nie mam czasu na więcej. Ale mały jest pomysłowy i nie długo będzie więcej. Plansza nazywa się "zagadka", ale czemu to sam nie wiem. Może ktoś się domyśli. Jeśli komuś się spodoba to proszę polecić innym,mały się ucieszy,że jego pracanieposzła namarne.

pozdro i z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadką jest to, że nie wiadomo dlaczego nazwa to zagadka. A tak do tematu. Zagram jutro, dzisiaj muszę iść spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY

Czy ktoś przesiadł się z wersji Premium na GOTY? Co z save'ami z gry? Przejdą?

Co z dodatkami wcześniej zakupionymi z PSS? Dalej działają?

Czy dodatki do GOTY są od razu na płycie czy przy użyciu kodu do pobrania z PSS?

Czy kupując używaną wersję GOTY będę miał dostęp do pełnej zawartości?

Jeżeli ktoś ma pewność co do któregoś z pytań to proszę o odpowiedź. Za wszelkie domysły albo wydaje mi się z góry podziękuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatki do GOTY są od razu na płycie czy przy użyciu kodu do pobrania z PSS?

Są na płycie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując używaną wersję GOTY będę miał dostęp do pełnej zawartości?

Wydaje mi się ;)

A tak na poważnie to będzie dostęp do pełnej zawartości. Ja kupiłem używaną. Wcześniej na forum chyba nawet pytałem, czy nie ma żadnych kodów on-line czy czegoś w tym stylu. Nikt nie odpowiedział. Zaryzykowałem- kupiłem. Z całą pewnością mam dostęp do wszystkiego, nie ma żadnych kodów, ani on-line pass'ów. Kupiłem oczywiście wersję GOTY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przesiadł się z wersji Premium na GOTY? Co z save'ami z gry? Przejdą?

Ja przesiadłam się na GOTY z wersji zwykłej (nie wiem w jakim stopniu się ona różni od premium) i nie wszystko mi przeszło... Na pewno zostały wcześniej zdobyte trofea i jeśli dobrze pamiętam to główna historyjka z wszystkimi poziomami i zebrane przedmioty ... Natomiast przepadły kostiumy stworzone przeze mnie i dekoracja pod'a, musiałam też przejść jeszcze raz samouczek do kreatora poziomów. Stworzone przeze mnie poziomy zostały, ale nie mogłam ich edytować. Chciałabym Ci to lepiej opisać, ale niestety mam sklerozę i nie pamiętam, mimo że działo się to ze 3 miesiące temu...

aha i jeszcze ważny może być fakt, że jakiś czas temu zmieniono miejsce zapisu danych z gry, bo ja przerzuciłam się na GOTY jeszcze przed tą zmianą, a mój brat niedawno włączył grę i się okazało, że zaczyna wszystko od nowa na czystym koncie :confused:

Co z dodatkami wcześniej zakupionymi z PSS? Dalej działają?

Te wcześniej zakupione (które nie wchodzą w wersję GOTY) musiałam pobrać jeszcze raz (nieodpłatnie oczywiście), a co za tym idzie przejść jeszcze raz i pozdobywać wszystkie bańki....

Czy dodatki do GOTY są od razu na płycie czy przy użyciu kodu do pobrania z PSS?

Dodatki są na płycie...

Czy kupując używaną wersję GOTY będę miał dostęp do pełnej zawartości?

na to pytanie nie znam odpowiedzi :sad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! Większość już wiem, dziękuje! add.png rozdane :thumbsup:

Chodzi mi o to że główne story mam wymaksowane na 100% Czy w GOTY będzie podobnie czy trza będzie przełazić ponownie? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! Większość już wiem, dziękuje! add.png rozdane :thumbsup:

Chodzi mi o to że główne story mam wymaksowane na 100% Czy w GOTY będzie podobnie czy trza będzie przełazić ponownie? :confused:

Story jest identyczne dla obu wersji. Co do dotakow z uzywanej goty. W swojej nowej nie wpisywalem kodow ani nie pobieralem dodatkowej zawartosci. Wszystko jest na plycie i wszystko bedziesz mial nawet w uzywce:)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL wiem że główne story jest jednakowe. Chodzi mi o tzw game data. Mój postęp gry w LBP jest zapisany w pliku w konosli, pytanie czy ten sam plik zostanie odczytany przez wersję GOTY i mój postęp w grze zostanie przeniesiony do nowej wersji. Zapewne wiele osób przesiadło się z Premium na Goty i głównie do nich kieruje pytanie: czy postęp w grze przeszedł? Czy musieli zaczynać od nowa całe story? Ufff :whistling:

Częściowo odpowiedziała mi coffee (dzięki) jednak dodała również że nie wie czy dobrze pamięta, więc stąd moje prośby o sprecyzowanie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem, że moja pamięć mnie zawodzi...

ale ja też miałam wymaksowaną story na 100% i nie pamiętam żebym się wściekała (a to na pewno miałoby miejsce, gdyby wszystko mi przepadło).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze (oprócz mnie :thumbsup:) dostał prezent od Little Big Planet? Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe - ja poniższe otrzymałem wczoraj koło 21 :yes:

1a4540c1d366b661.jpg

Dzisiaj pożyczę sobie Move'a od brata i dam znać co to za gierka :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przysłali tego, a mam 100% w lbp :( Zresztą nieważne, bo i tak nie mam move...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam move ale nie płaczę. czekam na infamous 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×