Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie wiadomo.

Zresztą mało mnie to obchodzi. Kupię ją nawet gdyby ze 100 euro kosztowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na play.com kosztuje £40, wiec imo u nas napewno nie mniej niz 200 zl.. moze ~190..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ultime trzeba się będzie spodziewać gry za około 179 zł pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Czyli u mnie będzie kosztowało 59 albo 69 euro...W sumie żadne zaskocznie. Większośc exclusive na PS3 w dniu premiery ma mniej-więcej taką cenę Później na bank stanieje, ale akurat w tym przypadku nie mam zamiaru czekać xD Kupię w dniu premiery. Mam nadzieję, że nie zabraknie, tak jak to było z jedną gra, którą chciałem kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object classid=clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392] [param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /] [param name="allowFullScreen" value="true" /] [param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=39327"/] [param name="quality" value="high" /] [embed src=http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=39327" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392][/embed] [/object]

Jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba muzyka w tym nowym trailerze ^^

uhh jak myslicie, duzo ludzi sie rzuci na ta gre kiedy wyjdzie? warto zamawiac np. z amazonu? czy lepiej poczekac, az pojawi sie preorder w ultimie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% zamawiam z Ultimy.

Przy MGS4 się nie zawiodłem, to przy Sackboyach też nie powinienem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uhh jak myslicie, duzo ludzi sie rzuci na ta gre kiedy wyjdzie? warto zamawiac np. z amazonu? czy lepiej poczekac, az pojawi sie preorder w ultimie?

Myślę, że dużo ludzi się na nią rzuci xD A przynajmniej taką mam nadzieję i tak wnioskuję po tym co widze na forach, czy chociażby na YouTube gdzie co drugi komentarz jest o tym, że "gra jest niesamowita, na bank ją kupię" xD Mam nadzieję, że rzeczywiście się tak dobrze sprzeda i, że się nie zawiedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - o byśmy się tylko nie zawiedli. Tego bym nie chciał bardzo bardzo bardzo.....

Żeby nie było tak jak z SW:TFU, gdzie nie wszyscy są zadowoleni, a nawet nie spełnia nadziei dużej części osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... To całe zamieszanie wogół LBP mnie przeraża xD Wszędzie piszą, że taka niesamowita i w ogóle. Ludzie chyba oczekują, że ta gra będzie idealna, i każde najmniejsze niedociagnięcie będzie wytykane.

Z drugiej stony widzieliśmy ludzi, którzy już grali w LBP i są ta grą zachwyceni. Mówię tu o tych gościach z polygami, czy chociażby recenzji w "NEO Plus" A skoro wszyscy ci co grali zgodnie twierdzą, że gra jest niesamowita to chyba rzeczywiście JEST niesamowita i nie ma się czego bać xD Mam nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie odpowiedzial na moje pytanie, ja tu jestem rozdarta miedzy amazonem a ultima D: chyba jednak zamowie na amazonie albo gdzies indziej, bo moze zniknie, tak jak wow po premierze, i nie bedzie w polsce przez 3 miesiace tylko na allegro za 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział bo zapewne nikt nie wie...

Poza tym jak bym już miał brać to bym brał z Gamestopu. Tam dodają Kratosa. W Amazonie samouczek o tworzeniu etapów.

Narazie nikt nic nie wspomniał jakie bonusy będą w europie. Dowiemy się to będziemy się zastanawiali z którego sklepu kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhh przepraszam, teraz czeka mnie miesiac albo i dluzej bez grania wiec troche mi odbija xd

widzialam gdzies jeszcze dodatek glownej bohaterki heavenly sword

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jakoś nie mogę znaleźć Nariko...

Wiem tylko że album z nalepkami będzie w Circuit City, szmaciany woreczek w GameCrazy, Kratos w Gamestopie a miniguide w Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cena jest bardzo ciekawa - 60$ + Kratos , a byłaby jakaś różnica od wersji sprzedawanej w Polsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać że w Polsce nie będzie wersji specjalnej (z dodatkiem). Choć może SCEP się postara Dodatki materialne mogą odpaść, byle można było dostać Nariko i Kratosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się okazać że w Polsce nie będzie wersji specjalnej (z dodatkiem). Choć może SCEP się postara Dodatki materialne mogą odpaść, byle można było dostać Nariko i Kratosa

Zgadzam się(szczególnie z bonusem w postaci Kratosa i Nariko), ale czy nie cudownie byłoby dostać np. w Edycji Kolekcjonerskiej prawdziwego Sackboya i położyć go na biurku, telewizorze lub PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wygląda na to, że z tym może być problem.

Mnóstwo ludzi zrobiło już preordery na obecne bonusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki dla mnie chyba amerykańska ładniejsza :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do okładki dla mnie chyba amerykańska ładniejsza :]

Zgadzam się - nasza (europejska) jest taka trochę przepakowana różnymi elementami, co powoduje, że jest taka dziwna. Ale LBP to LBP, więc mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje. Hamburgerowa wersja ma sie tak do europejskiej, jak ziemia do wszechświata. Z resztą w coraz większej ilości gier dostaja lepsze covery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście się tej okladki przyczepili. Przecież jedyne co z tym pudełkiem będziecie robić to podnosić, żeby wyciągnąć płytkę LBP xD

A Europejska okładka nie jest zła, mi się np. bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie bardziej podoba europejska, jest lepsza kompozycja, mniej elementow, ma zywe kolory i z daleka widac sackboya. napewno zwraca uwage bardziej niz amerykanska, na ktorej jest tyle nackane, ze nie wiesz na co spojrzec a z daleka wyglada troche jak chaotyczna plama. ja bym na gre w amerykanskiej okladce uwagi nie zwrocila, gdybym nie wiedziala co to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Mi obydwie sie podobaja nie moge sie doczekac tej gry :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Hamburgerowa wersja ma sie tak do europejskiej, jak ziemia do wszechświata. '' lol jak wszechświat do ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×