Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie wysyp takich lvl po jakimś czasie. Ciekawe jak szybko administratorzy będą reagowali na tego typu zabawy?

Moim zdaniem jakiś 14 latek chciał się wyżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do ludzi, ktorzy robia swoje wlasne plansze, bo ja nie mam czasu na razie tego spradzic. czy mozna uzywac swojej wlasnej muzyki? w najnowszym newsie z plansza stylizowana na halo jest uzyta muzyka z halo, ale nie wiem czy nie zostala ona po prostu dodana do filmika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest rewelacyjna jednak męczy mnie sposób wyboru lvl stworzonych przez graczy i to ze nie mogę znaleźć wszystkich przedmiotów w Get a grip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to przeraza ;O co sie dzieje dla tej gry ;O serwisy poprzeciazane ludzie bija sie o kody masakra ciekawe jak wyjdzie LBP to ile osob na mojej friendliscie nie bedzie mialo wlaczonej tej gry xd ja tam na razie beta sie nie jaram bo jak znam swoje szczescie nie zdobede jej mimo tygodnia prob ;( wiec poczekam na PRemiere a tymczasem Trophies Hunting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się zdobyć ten klucz. Zagrałem i...

Gra jest niesamowita! Te wszystkie rzeczy, które widziałem na trailerach i gameplayach to nic w porównaniu z tym jak fajnie się gra! Już w samych creditsach się dobrze bawiłem, a później jeszcze pół godziny bawiania się minami, haha No ale wkońcu wszedłem do gry. Pierwszy poziom. Na początku miałem malutkie problemy ze sterowaniem. Tzn ogólnie ok, ale z chwytaniem różnych rzeczy i przeskakiwaniem (tak jakby na lianach xD) mialem mały kłopot. Ale szybko się przyzwyczaiłem Pierwszy level zrobiłem w 100% za pierwszymr razem. Drugi już tylko w 82%, a trzeci... szkoda gadać xD Nie mam pojęcia gdzie te rzeczy poukrywali Później poszedłem robić level, ale nie wtytrzymałem tutoriali, bo ja, cały podniecony chciałem od razu poziom zrobić, a tu dupa, tutorial trzeba przejść Ale fakt, faktem, że jest potrzebny bo bez niego większości rzeczy bym nie umiał. Po jkimś czasie odpuściłem sobie te tutoriale i poszedłem grać online...

Multiplayer... Tu mi się gra baaardzo różnie. Zależy na jakich ludzi się trafi. Czasami trafisz na takich, którym zalezy tylko na tym, żeby zdobyć jak najwięcej punktów i wygrać. Nie czekają na ciebie, nie pomagają ci itd. Ale jak sie znajdzie kilka fajnych osob to jest masakra Tego się nie da opisać po prostu xD Te przechodzenie poziomu, nawet sterowanie statkiem sprawia przyjemość xD

A najlepsze jak na końcu poziomu sackboye stoją na podium (czy co to jest) każdy stroi miny, wszyscy się biją, haha

Genialne prostu.

Grę skoczyłem około 3 w nocy ze sztucznymi włosami i w sukience na statku kosmicznym sackboyów xD

Z minusów...No Ci ludzie czasami są beznadziejni xD Ale to raczej nie wina gry

Poza tym czasami są lagi, szczególnie jak się dołączasz do kogoś do gry. Ale wtedy lagi są tylko na początku W trakcie gry, owszem, zdazyło mi się lagować, ale rzadko

Przepraszam, ze tak chaotycznie piszę xD Już teraz wiem, że będzie to jedna z moich ulubionych, jak nie ulubiona gra Kupuje w dniu premiery.

A jak ktoś by chciał razem pograć to zapraszam xD Mój nick: rokugatsu

Szukam też kogoś, kto pomoże mi z 2 i trzecim poziomem uzbierać 100% bo nie mam pojęcie gdzie oni to pochowali!

@Down

Ja niestety nie wiem. Nie słyszałem nawet o konkursie na 1up ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obadania mojego pierwszego levelu i prosze o opinie. Nazwal levelu skromna: Wypas Plansza!!!

Psid wakpal

dodawac do znajomkow i gramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dosc wiarygodna informacja ze Sony zamierza udostepnic LBP beta jako Open Demo w ostatnim tygodniu Bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróćcie uwagę, że beta trwa prawie 3 tygodnie a open będzie ledwo tydzień. Chyba jednak warto walczyć

Ale do premiery już tylko 21 dni

Niestety co większe sklepy internetowe (nie będę wymieniał z nazwy Ultimy i PSXExtreme żeby mnie nie posądzili o kryptoreklamę ) nic nie słyszeli o planowanej dostawie gry ani o jakichkolwiek bonusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chce mi się przeglądać 55 stron...

Więc mam pytanko, wie ktoś mniej więcej ile będzie kosztowało LittleBigPlanet w PL ? empik/MM

Bo nie wiem ile kaski szykować

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ciężko się buduje poziomy w LBP...

Pół dnia jeden budowałem po czym na końcu stwierdziłem, że jest za łatwy...

Za to levele misiapuchatka są za trudne xD O ile ten pierwszy da się jeszcze przejść to "Uncharted" przejść mi się nie udało mimo, że próbowałem kilka razy. Zatrzymałem sie w miejscu gdzie ta wielka naelektryzowana piłka wypada i dalej nie wiem xD

Co tam trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to levele misiapuchatka są za trudne xD O ile ten pierwszy da się jeszcze przejść to "Uncharted" przejść mi się nie udało mimo, że próbowałem kilka razy. Zatrzymałem sie w miejscu gdzie ta wielka naelektryzowana piłka wypada i dalej nie wiem xD

Co tam trzeba zrobić?

Zanim piłka zacznie spadać lecisz na pałę żeby przebiec przez bramkę

To chyba był lvl o Indianie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w empiku masz od ręki, a w GO musiałem czekać na GTA IV tydzień, a miało być od ręki.

ale w empiku taki Soulcalibur 4 pojawil sie chyba miesiac po premierze, jesli nie dluzej. miesiac > tydzien hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zamówię LBP przez neta będę musiał się upewnić na 100% czy mój egzemplarz jest z regionu "2".

"1" i "3" nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to levele misiapuchatka są za trudne xD O ile ten pierwszy da się jeszcze przejść to "Uncharted" przejść mi się nie udało mimo, że próbowałem kilka razy. Zatrzymałem sie w miejscu gdzie ta wielka naelektryzowana piłka wypada i dalej nie wiem xD

Co tam trzeba zrobić?

A kto mówił, że będzie łatwo Wszystko jest testowane kilkadziesiąt razy żeby się dało Nie wypuszczam leveli, które są niemożliwe do przejścia

Astarot dobrze ujął jak trzeba to przejść. Zresztą jak się przyglądniesz graffiti na ścianie przed opadającą zasuwą to zobaczysz dokładnie tą samą radę

Właśnie zastanawiam się jak rozbudować ten level o ucieczkę przed Hovitos i lot samolotem na metę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiece jak to jest z tymi levelami czy one zostaną i będą później w pełnej wersji czy jak ? bo z tego co gdzieś czytałem nie pamiętam za bardzo gdzie to podobno tylko wybiorą najlepsze i te wrzuca do gry.. miałem robić nowy lewel ale tak stwierdziłem ze wole poczekać do pełnej i tam porobić porządne a narazie to będę tak sobie ten swój jeden ulepszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem dwie wersje

Pierwsza. Levele z europejskiej bety nie będą kompatybilne z pełną wersją ergo idą do kosza po 12 października.

Druga. Amerykańska beta będzie w pełni kompatybilna z pełną wersją stąd wszystko co zdobędziemy i stworzymy w becie będziemy mieli na starcie w pełnej.

Wyjątek z PSB:

5) This version does not require a DNS redirect and levels created here will be available for consumers at launch of the full title.

Ale to tylko gdybanie. Bo nawet amerykanie nie za bardzo załapali o co chodzi z amerykańską betą, a co dopiero ja

Ja tą betę traktuję jak tutorial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba był lvl o Indianie ^^

No właśnie! Indiana jones, a nie uncharted ^^"

Ok, to przy najbliższej okazji spróbuję przejść ten level xD

Ale na serio, to jeden z najtrudniejszych poziomów jakie przechodziłem. W żadnym tyle razy nie zginałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najtrudniejszy tylko wymagający

Zobaczysz, że jak raz przejdziesz to później bez problemów będziesz końcówkę przechodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje osoby do skrytykowania moich dwóch pierwszych lvli robionych na szybko bo na Tomografie się spieszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj o tym czytałem,że mają taki zamiar.Ja jestem za, wkońcu i mi dane byłoby, zasmakować przedpremierowej zabawy z sackboy'ami.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Ja muszę powiedzieć coś od siebie.

Na początku rajcowało mnie LBP potem coraz więcej filmików, przesyt tego i zaczynałem myśleć że chyba będzie to słabe w końcu nie każdemu musi się podobać to co podoba się wszystkim.

Lecz jak otrzymałem klucz i spróbowałem to już wiem że podoba mi się to i jest to fajna zabawa.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×