Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi waszego wkładu sił i czasu jak podaje wiekszość serwisów lada dzień z bety LBP zrobi sie demko dostępne dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest dział POMOC!!!

2. To nie jest dział On-line!!!

3. Proszę o nie pisanie postów typu: "Hurra mam kod"

Każdy post niezgodny z tym co wyżej napisałem będzie karany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w empiku taki Soulcalibur 4 pojawil sie chyba miesiac po premierze, jesli nie dluzej. miesiac > tydzien hmm ?

Bo empik mial z polskiej dystrybucji spoznionej o 15 dni , a sklepy miala z zagranicznych zrodel dzieki czemu sprzedawaly juz w swiatowa premiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. To nie jest dział POMOC!!!

2. To nie jest dział On-line!!!

3. Proszę o nie pisanie postów typu: "Hurra mam kod"

Każdy post niezgodny z tym co wyżej napisałem będzie karany.

Zapraszam do tematu POMOCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bete LBP do rozdania. Jakby ktoś miał się na co wymienić to pisać!!! Zaznaczam, że wymagane jest konto na japońskim PS Store!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi waszego wkładu sił i czasu jak podaje wiekszość serwisów lada dzień z bety LBP zrobi sie demko dostępne dla wszystkich.

Nie rozumiem dlaczego chcesz karac ludzi za to ,ze chca sie podzielic z kimś chwila radości?

Edit: Przepraszam ale sie pomyliłem z dodaniem cytatu .To miało być do szanownego Emira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego chcesz karac ludzi za to ,ze chca sie podzielic z kimś chwila radości?

Edit: Przepraszam ale sie pomyliłem z dodaniem cytatu .To miało być do szanownego Emira.

Bo Forum to nie śmietnik!!! Czytając temat o jakiejś grze każdy chce się dowiedzieć coś ciekawego a nie czytać że ktoś dostał klucz a ktoś nie. Jak chcesz pogadać o swoich problemach lub się pocieszyć to zapraszam na forum One@# tam na pewno wszyscy Cie pokochają i wysłuchają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj dostałem się do bety i... GRA RZĄDZI

To jest to na co czekałem Szkoda że dziś muszę iść na wesele...

Niestety chwilami jest problem z przechodzeniem miedzy planami (mam nadzieje ze to poprawia). Tak poza tym to wkurza mnie MASA tutoriali... No ale przy tak rozbudowanej grze to naprawde sie moze przydac.

W tym momencie jak dla mnie to 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktos kto ma bete i mu sie ta gra nie podoba?

fanboys prosze o strzemiezliwosc w odpowiedziach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu ktos kto ma bete i mu sie ta gra nie podoba?

fanboys prosze o strzemiezliwosc w odpowiedziach...

Ta gra ma to do siebie, że swą słodkością zjednuje sobie 99% graczy

Niestety chwilami jest problem z przechodzeniem miedzy planami (mam nadzieje ze to poprawia). Tak poza tym to wkurza mnie MASA tutoriali... No ale przy tak rozbudowanej grze to naprawde sie moze przydac.

Allu wierz albo nie ale te tutoriale kilka razy mi tyłek uratowały To po pierwsze. Po drugie za zaliczenie ich i tak dostajesz bonusy. A po trzecie oglądasz je raz i tyle

Co do przechodzenia między planami, faktycznie czasem można się pogubić czy wkurzyć ale rzadko

Jeśli chodzi o nowości w pełnej wersji to przydało by się dodanie cieczy. Bo jak na razie trzeba udawać wodę szkłem

P.S.

Level z Indianą rozbudowany o kluczowe cytaty z początku filmu oraz ucieczkę przed Hovitos do samolotu Do tego dodane około 1 sekundy do ucieczki przed kulą (to dla tych, którzy tak strasznie narzekali, że się nie da przejść )

Śmiałków zapraszam do testowania i komentowania Do zgarnięcia około 65tyś punktów i samolot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ouć kolejny xD

Jak pech to pech x]

Ahh właśnie mam pytanko - czy 24 października gra będzie dostępna np. w Łodzi w manufakturze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ouć kolejny xD

Jak pech to pech x]

Ahh właśnie mam pytanko - czy 24 października gra będzie dostępna np. w Łodzi w manufakturze?

Pozdrawiam

Jak już to na Tereski 180 w sklepie Gameover.pl

Empik to wiesz... Fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahh właśnie mam pytanko - czy 24 października gra będzie dostępna np. w Łodzi w manufakturze?

Pewien nie jestem, ale chyba tak xD Przynajmniej powinna być... A gra wychodzi 22, nie 24 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeśli 22... To zamówię pre-order. Teoretycznie mógłbym to zrobić u GameOver... Ale przejechałem się na nich ostro przy GTA IV...

Cóż zobaczymy ^^ Grunt, żeby LBP było na weekend w odtwarzaczu.

Ahhh właśnie - nie zaszkodzi się przypomnieć. Jeśli jakiś Łaskawiec - posiada kod na zbyciu - ja wciąż poszukuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę, więc napisze, że pojawiła sie pierwsza recenzja LBP. Numer 1/11 Playstation Official Magazine UK dał... a jak myślicie? No właśnie, 11/10 A tak na serio to 10 na 10, więc jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to ująć.

2z7he6c.jpgThis batch of registered user keys has been exhausted. However, there are still keys remaining for subscribers!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeśli ma ktoś jakiś zbędny klucz do bety chętnie przygarnę

takie małe pytanie do osób testujących, jak wygląda gra online? jest coś na zasadzie pokoi? w sensie, że jakiś gracz robi pokój ustawia ilość osób 2-4 wybiera mapkę, ewentualnie hasło i można się do niego dołączyć, czy trzeba zaproszenie wysłać itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online działa na zasadzie zaproszeń. Wszystko dzieje się na tym niby-mostku statku kosmicznego, który widzisz praktycznie w każdym filmiku..

Jedna z osób staje się głównodowodzącym. W związku z tym, że jest chat można spokojnie się zgadać w pokoju na dany etap. Za każdym razem jak jakaś osoba postanowi odejść pojawia się pytanie czy pozostali za nim idą.

Albo po prostu wybierasz quick play i dołączasz do losowej brygady.

W sumie tyle.

Online już działa szybko i nawet stabilnie. Wczoraj wieczorem tylko coś z serwerami było nie tak bo nie dało się połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o pisanie, jeśli ktoś będzie wiedział coś na temat rozdawania kluczy. Albo jak ktoś ma klucz to poproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu ktos kto ma bete i mu sie ta gra nie podoba?

fanboys prosze o strzemiezliwosc w odpowiedziach...

Mi sie podoba umiarkowanie. Niby fajne mile , ale wole pograc w bardziej hardcorowe produkcje

Jak dla mnie gierka glownie na zakrapiana impreze albo do grania jak sie rodzina zwali na leb.

Teraz loguje sie od czasu do czasu jak chce sie odstresowac i sobie pogrywam kilka etapow zrobionych przez ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Wyszla nowa beta.

Czy jak nie skasuje starego sava to moje projekty beda kompatybilne z wersja sklepowa? Czy Musze skasowac save zanim zainstaluje nowa bete?

Czy wystarczy ze wyrzuce LBP i zciagne na nowo? Pytam bo moj save dziala z nowa wersja beta bez problemu i moze nie musze robic wszystkeigo od nowa. hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×