Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

głupie pytanie... do każdej gry anglojęzycznej potrzebujesz znać angielski, zależy tylko w jakim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalerzy jak gra jest zrealizowana pod wzgledem komunikacji z graczem pytanie zadałem głownie do ludzi co grali juz grali w ta gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź lepiej naucz się zadawać pytania albo pomyśl przed zadaniem ich.... tak się składa że ma tą grę i mogę się na jej tema wypowiadać jak nie znasz angielskiego to lepiej w ogóle nie bierz się za gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa znajomość jest wymagana. Choć jak już kolega wcześniej wspomniał 5-cio letnie dziecko nie miało problemów z przejściem gry.

Nie jest to żadne RPG z nie wiadomo jak rozbudowanymi dialogami czy choćby MGS4 ale pokazują się czasem dymki sugerujące co należy zrobić żeby przejść dalej.

Ot tyle.

Mam wrażenie, że >21 letni gracz spokojnie poradzi sobie ze zrozumieniem tych kilku słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiopuchatek o taka odpowiedz na zadane normalnie i spokojnie pytanie oczekiwałem dzieki wszak forum jest chyba miedzy innymi poto stworzone a kolega hajpek naskakuje jak by miał te dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby powinna zrozumieć 21 letnia osoba ale to zależy czy w ogóle zna angielski... bo jak nie to klops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misiopuchatek o taka odpowiedz na zadane normalnie i spokojnie pytanie oczekiwałem dzieki wszak forum jest chyba miedzy innymi poto stworzone a kolega hajpek naskakuje jak by miał te dni

a tam od razu naskakuje... jak nie znasz w ogóle angielskiego to po co grać?

sory za post pod postem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niby powinna zrozumieć 21 letnia osoba ale to zależy czy w ogóle zna angielski... bo jak nie to klops

Zakładam, że po oglądnięciu kilkuset amerykańskich filmów tą znajomość siłą rzeczy się posiada

No chyba, że to tylko ja mam taką łatwość przyswajania 'opcych' słów

rafe nie ma za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jednak by ktos napisal dla jakich osob jest przeznaczona ta gra. Jakie ma wady , zalety. Dlaczego w ogole warto ja kupic. Maly opis bede wdzieczny.

PS. dlaczego dostalem ostrzezenia ?? za co ?? za wyrazanie swojej opinii ? uwazam to za niesprawiedliwe jestem nowym uzytkownikiem forum i nie mam w zwyczaju obrazac kogokolwiek a jesli to zrobilem to BARDZO PRZEPRASZAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądnij temat wstecz bo wszystko już było pisane i to nie raz gra jest warta każdych pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przeglądnij temat wstecz bo wszystko już było pisane i to nie raz"

Wlasnie chodzi o to ze ten watek ma 60 stron i nie chce mi sie czytac wszystkich postow z tego tematu z czego wiekszosc jest nie na temat... ujmę to tak nie wiadomo od czego zaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"przeglądnij temat wstecz bo wszystko już było pisane i to nie raz"

Wlasnie chodzi o to ze ten watek ma 60 stron i nie chce mi sie czytac wszystkich postow z tego tematu z czego wiekszosc jest nie na temat... ujmę to tak nie wiadomo od czego zaczac

prosze o skasownie tego posta moj blad...

dużo by tu pisać... gra jest bardzo ciekawa i wciągająca, masz planszę w stylu tak jakby 2,5D z bardzo ładną grafiką i przemierzasz je do końca po drodze napotykasz dużo przeszkadzajek i bonusów do zdobycia. Z pozoru prosta gra ale taka nie jest, żeby przejść dany level na 100% trzeba się nie raz sporo namęczyć a do tego dochodzi BARDZO rozbudowany edytor tworzenia własnych leveli które można potem udostępniać innym użytkownikom aby się trudzili sam możesz ściągać czyjeś levele i się samemu męczyć gra jest warta swojej ceny i polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i są jeszcze mini gry jeśli zdobędziesz do nich klucze ukryte na planszach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak jest z online w wersji ntsc? Jeśli kupie wersje z usa, to nie będę mógł grać z europejczykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co było mówione na forum to nie ma regionu na online czyli spokojnie pograsz i z amerykanami i europejczykami i azjatami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swoją wersje, zabieram się do tworzenia

PS. Teraz pozostaje czekać na start serwerów i widzimy sie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a serwery jak mniemam to będą otwarte końcem tego miesiąca??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie jedneo , kiedy wydadzą tego patcha wraz z premierą gry to przy okazji skasuje cały progress (czyli save i stworzone levele)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu?

Patch tylko podmieni piosenkę. Po co tu kasować save? Jeszcze nie było takiej sytuacji żeby jakiś patch kasował save...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu?

Patch tylko podmieni piosenkę. Po co tu kasować save? Jeszcze nie było takiej sytuacji żeby jakiś patch kasował save...

Oby tak było bo wciąż dopieszczam swój level a troche czasu mu poświęciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matheo: brawo za zmiane postawy i ogolne wlaczenie kultury wypowiedzi do postu. tak trzymaj. Z czasem sam zrozumiesz czemu pisenie "syf" i ogolne egzaltacje srednio pasuja do rozmowy na forum.

LBP jest grą bez ograniczeń wiekowych. Jest o tyle nietypowa, że łączy w sobie kilka genialnych patentów i trudno ją przypisać tylko do jednej kategorii. Odpowiem ci czymś w rodzaju ankiety. Tak będzie łatwiej.

1. Jeśli lubiles gry platformowe np: Mario, Warioland, Montezuma...tu możnaby pisać rok

2. Jeśli podoba ci się jak gra opiera się na fizyce (kolizje, grawitacja, różne materie)

np: Incredible Machines, World of Goo, Gravity Strike..itp

3. Jeśli pasuje ci styl niekoniecznie oparty na realiźmie.

Lubisz posatcie w stylu "cute" a niekoniecznie tylko te z UT3.

4 i wreszcie jeśli lubisz majsterkować i bawiłeś się (lub wciąż to robisz)

klockami Lego, plastelina, rysujesz czasem, lutowałeś kiedyś druciki, rozkręcałeś latarkę...

Jeśli wszystkie cztery punkty dostały odpowiedź "TAK" ( jak było w moim przypadku)....

..to teraz połącz to wszystko ( a naprawdę nikomu do tej pory nie udało się połączyć tych rzeczy tak zgrabnie)

dodaj możliwość grania online i majsterkowania 4 osób naraz

dodaj pełny kontakt online z całym światem który też gra i majsterkuje

i już wiesz dlaczego świat zwariował na punkcie tego tytułu

Jeśli na większość pytań masz odpowiedź "NIE", to spokojnie wracaj do UT3 albo SC4, albo RE4..itd..

LBP to bajka nie dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

2. Jeśli podoba ci się jak gra opiera się na fizyce (kolizje, grawitacja, różne materie)

np: Incredible Machines

(...)

Bingo

btw: to bylo The Incredible Machine (aka TIM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pierwsze levele mam za sobą, pierwsze pucharki odkryte, pierwsze spotkanie z sackboyem = usmiech na twarzy.

Kręcenie rączkami, głową, różne miny, która są genialne wykonane, mamy najsłodszą konsolową postać

Pierwsze levele już mogą sie podobać, a sam początek i prezentacja ekipy MM... genialny pomysł Ciekawe co przygotowali w dalszych planszach

Ale jak sobie pomyślę o trybie online, levelach z całego świata, czy o możliwości tworzenia własnych plansz... będziemy grać w ten tytuł przez najbliższe kilka dobrych miesięcy, a może i do wydania LBP2

Wracam do gry!

IMO must have dla każdego posiadacza PS3, chyba, że ktoś nie trawi tego typu gier... moment, ale to jest pierwsza tego typu gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i ja się skuszę na LBP. mam nadzieję,ze się nie zawiodę. głównie liczę na zabawę w trybie online,pewnie będzie zabawnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×