Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

pokryty..: jak wcisniesz lewy analog to mozesz wyginac tez biodrami

Jednym z genialnych posuniec MM jest dodanie opcji Grab&Drag - mozliwosc lapania wielu materialow a takze siebie nawzajem. Nie zlicze ile razy zycie uratowalo mi uwieszenie sie na nogach kolegi w trakcie lotu nad przepascia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanklo odnośnie pełnej wersji,jak jest z tą muzyką w kreatorze.Czy jest więcej "muzyczek" do wyboru,kiedy robimy swój poziom? Bo w becie z tego co pamiętam,były tylko 2:/

Można np. wrzucać swoją muzykę,lub ewentualnie jakieś krótkie dzwięki? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyki jest duzo. Różne utwory. Między innymi ten feralny z koranem

Odblokowujemy kolejne grając w StoryMode. Do tego tona dźwięków, których możemy używać. Beta zawierała tylko małe preview. Z tego co wiem, nie można własnej muzyki wkładać do leveli. To kwestia prawna chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muzyki jest duzo. Różne utwory. Między innymi ten feralny z koranem

Odblokowujemy kolejne grając w StoryMode. Do tego tona dźwięków, których możemy używać. Beta zawierała tylko małe preview. Z tego co wiem, nie można własnej muzyki wkładać do leveli. To kwestia prawna chyba.

Ja bym dodal caly Koran zaspiewany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaspiewac chyba mozna... nie mozna za to laczyc go z muzyka podobno. Tematy religijne to jak beczka prochu. MM i Sony slusznie zrobili usuwajac ten problem z gry. Jeszcze LBP stalo by sie zakazane jak slynne "wersety".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie skończyłem cala grę końcówka miażdży 6 na 8 poziomów na 100% zostały mi jeszcze dwa ale tam parę miejsc jest co trzeba w 4 grac także jak rusza serwery to dopiero wtedy będzie można zdobyć bo niemam 4 padów zabieram się powoli za robienie swojego levelu i już parę koncepcji mam...hehe

edit.

doszedłem do wniosku ze usuniecie tej piosenki a co sie z tym wiąże przesuniecie premiery i wymiana płyt które są na magazynie jest tez pewnie w dużej mierze związane z ratingiem esrb i pegi , gra ma 7+ a z tego co czytałem gdzieś na necie tłumaczenie tego tekstu z koranu to jest tam coś o śmierci , zabijaniu także pewnie by musieli przez to zwiększyć dostępność wiekowa a wiązało by się to tez pewnie z utrata najmłodszych klientów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doszedłem do wniosku ze usuniecie tej piosenki a co sie z tym wiąże przesuniecie premiery i wymiana płyt które są na magazynie jest tez pewnie w dużej mierze związane z ratingiem esrb i pegi , gra ma 7+ a z tego co czytałem gdzieś na necie tłumaczenie tego tekstu z koranu to jest tam coś o śmierci , zabijaniu także pewnie by musieli przez to zwiększyć dostępność wiekowa a wiązało by się to tez pewnie z utrata najmłodszych klientów..

No tak przecież każdy 7+ na świecie zna somalijski...

C'mon!!

Przecież to jakieś brednie są. Nie mówię o Tobie froniu. Arabski Koran przetłumaczony na somalijski blokuje grę dla 7+... Ktoś tu widzi jakąś głupotę?

Gdyby to było po angielsku to ok mogę się zgodzić. Ale tego wycia po somalijsku się nawet powtórzyć nie da a co dopiero zrozumieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mogło by być nawet po kambodżańsku raczej takich od pegi i esrb to nie obchodzi bo gra idzie na cały świat a niech jakiś mały somalijczyk dostanie LBP w prezencie i on to zrozumie a tak na serio może jak by araby nie przyszalały ze jest piosenka z tekstem koranu to pewnie by to przeszło ale jak juz zrobił sie rozgłos , wszędzie pojawiły sie tłumaczenia co to znaczy itp napewno doszło tez to w pierwszej kolejnosci do osób co dają ocenę wiekowa grze i musieli by ja zwiększyć..a sony żeby nie stracić najmłodszych klientów bo w nich celuje tez ta gra to woleli usunąć taka piosenkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno wyszła

Jasne pokaż mi somalijskie dziecko, które ma PS3.... Pokaż mi somalijskie dziecko, które ma śniadanie!!

Dla mnie to jest paranoja tego świata. Arabowie mają............. mniejsza o to...

LBP ma łączyć a nie dzielić Niech będzie jak jest. Jeszcze tylko trzy dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misio

ale to nie o to chodzi czy jest dziecko somalijskie co ma ps3 czy nie (pewnie jakieś się znajdzie którego rodzinka wyemigrowała i żyje np w europie ) chodzi o sam fakt ze zostało to rozglosnione przez muzelmanow , doszło to do osób z esrb i pegi oni sobie przetłumaczyli ze ktoś tam śpiewa ze sobie kogoś trzeba zabić , że śmierć jest super itp.. i to już do ratingu 7+ nie pasuje i trzeba zwiększyć niby jest to po somalijsku, nikt tego nie rozumie , ciężko nawet powtórzyć a patrz jaki rozgłos się zrobił czyli są osoby co ten jezyk znają i jeszcze grami się interesują ale ogólnie śmieszna sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. na oficjalnej stronie LBP podaja date wydania na 27.10 dla US, 3.11 dla EU.

Czesc egzemplarzy wyszla w tzw. przedsprzedazy..chyba, ze czegos nie rozumiem.hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam śpiewa ze sobie kogoś trzeba zabić , że śmierć jest super

Dokładnie to cytaty brzmią - 'każda dusza na ziemi zasmakuje śmierci' i 'wszystko co istnieje na świecie zginie'. Czy to nie prawda?

Reasumując i zamykając tą jakże pouczającą pogadankę.

Ludzkość jest głupia. Tylko jednostki są inteligentne.

KONIEC

A teraz drogie dzieci zamykamy oczka i idziemy spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy powstalo juz jakies polskie forum poswiecone tworzeniu w LBP ?. Powstaja juz takie fora na calym swiecie. Moze wystrczy zalozyc tutaj podforum. Mysle, ze to wlasciwy moment na rozruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co by to podforum miało zawierać Rzuci się temat jakiemuś przyjaznemu adminowi i się zobaczy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na przykład dotyczące tworzenia map, wymiana informacji dotyczących budowania map, a także na przykład wspólne projekty map!! (ktoś rzuca pomysł i komuś się on podoba i razem go dopieszczają albo szkic jakiś można zapodać też itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to cytaty brzmią - 'każda dusza na ziemi zasmakuje śmierci' i 'wszystko co istnieje na świecie zginie'. Czy to nie prawda?

prawda ale no właśnie czy pasuje taki tekst do gry od 7+ ? raczej nie nawet ze jest po somalijsku chodź tak jak juz napisałem wcześniej jak by tego nie rozgłosniono to pewnie by nikt nawet nie wiedział co tam śpiewają , gra by normalnie wyszła i by było ok

dobra koniec tematu ide sobie posłuchać tej pioseneczki w mojej koran edition hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do podforum wazne dzialy to : POMYSLY i ROZWIAZANIA.

Chodzi o to zeby mozna bylo wspolnie wymyslac patenty.

Np. chce zrobic plansze w stylu football i szukam dobrego rozwiazania na liczenie punktow.

Wrzucam haslo na forum i dostaje sugestie. itd.

Nastepne dzialy to np: POMOC dla poczatkujacych i tych co utkneli (to juz w funkcjonuje akurat),

potem DESIGN ( tu mozna powymieniac sie pomyslami plastycznymi na levele).

Na jednym z forow byly dzialy do roznego stylu plansz: MAZE, ACTION, RACING..itd

Tak mogloby to wygladac w skrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. To te maluchy z Corsy przypominają Sackboye

X-Play riwju

Świetny riwju! Podoba mi się jak ta gościnka o tym opowiada Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tak czekam az cena lbp spadnie zeby wciagnac za ala 140 zl ale na to sie nie zanosi jak widze na allegro gostek w 7 dni sprzedal 70 sztuk to raczej szybko w dol niepojdzie mysle ze jak niespadnie w ciagu tygodnia to biore za ile jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw - w GameStopie w Mediolanie maja LBP - przecenione z 39euro na 69

EDIT czy na 89 - nie pamietam wiem ze znacznie drozej niz reszta gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×