Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

motorstorm2copycq6.jpg

Znany francuski portal JeuxVideo.com umieścił informacje, że już 5 marca dokładnie o godzinie 19, pojawia sie pierwsze oficjalne wiadomości o kontynuacji najlepszego arcade racera na PS3 - MotorStorm.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo jedynka była wyjątkowa jeśli chodzi o grywalność. Aż genialna w swej prostocie. Dwójkę łykam bez względu na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, podobno już jutro ta prezentacja Mam nadzieje, ze to nie ściema. Liczę na widok ze środka maszyny, to by było coś! Oczywiście graficznie gra musi zarządzić, już pierwsza część pod tym względem prezentuje sie wybornie (zwłaszcza z kamerą z nad maski)

czekam, czekam i jeszcze raz czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema... juz nie moge sie doczekac:) kiedy zagram w motorstorm2.... ta piekna grafika dzwiek poprostu super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam niecierpliwie na MS2 - ostatnio znowu zawital u mnie w napedzie Ms1, tym razem katuje tryb online ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no i żeby tryb split-screen zawitał do tej gry...

bo o splicie w 1-nce to już zapomniałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

no i żeby tryb split-screen zawitał do tej gry...

bo o splicie w 1-nce to już zapomniałem...

na pewno będzie, zapowiadziany jest dla czterech osób nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie dziś prezentacji tylko 12 marca o godzinie 19.00

Tak przynajmniej mi się wydaję. Zresztą macie tu link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 12 marca dowiemy się że jednak info będzie za miesiąc z wszystkim muszą się spóżniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A 12 marca dowiemy się że jednak info będzie za miesiąc z wszystkim muszą się spóżniać.

A 12 kwietnia że w następnym roku xD

A tak na serio, to jedynka jakoś niespecjalnie mnie wciągnęła... Może skuszę się, kiedy będzie w okazyjnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _TheMichal
A tak na serio, to jedynka jakoś niespecjalnie mnie wciągnęła... Może skuszę się, kiedy będzie w okazyjnej cenie...

już chodzi w okazyjnej cenie. Nówki za 100zł można dostać, więc atrakcyjniej nie będzie chyba. Polecam, bo gra bardzo grywalna, szczególnie jak się pozna trasy i przeciwnicy stawiają większe wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A 12 kwietnia że w następnym roku xD

A tak na serio, to jedynka jakoś niespecjalnie mnie wciągnęła... Może skuszę się, kiedy będzie w okazyjnej cenie...

eeee.... Motorstorma 1 już mam, chodziło mi o dwójkę Troszeczkę niezrozumiale się wyraziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odliczanie okaże się klapą i następnego dnia spadnie meteoryt. Jednak jestem dobrej myśli i myślę iż meteoryt nie spadnie.

Może jednak będzie coś o motorstorm 2 :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że jednak chodzi o Motorstorm 2 , chociaż mam taką cichą nadzieję żeby to były pierwsze materiały z God Of War III A wiadomo może coś w tym było

294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer w HD: http://www.gametrailers.com/player/31751.html

Mi się bardzo spodobał Klimatyczna muza.

Widać było uginającą się roślinność gdy ktoś po niej przejechał, ładne cienie no i Monster Trucka który siał zniszczenie xD

Dla mnie bomba ;] Czekam na aktualizacje PSS to może dadzą ten trailerek w HD a jak nie to ściągnie się z GT ;] To trzeba zobaczyć na pełnym ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby znakomicie gdyby gra się prezentowała tak jak na zwiastunie,może to druga generacja gier na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo

No i jeszcze coś...

Poprosimy teraz o jakiś gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze cos....

ms2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo

No i jeszcze coś...

Poprosimy teraz o jakiś gameplay.

Niezaprzeczalne walory tej pani pachną japońskim klimatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

szkoda mi jest tych motocyklistow zawsze pod koniec im sie dostaje no widzisz kobieta trzeba bylo zastac graczem a nie zapisywac sie za zawody motorstorm a i jeszcze cos ta na samej gorze wyglada jak ksiezniczka leya z gwiezdych wojen ma podobna fryzure no i cialo chyba tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba kask a nie włosy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no biust ma panienka wyżej urodziwy Pachnie moją ukochaną Japonią. A tak swoją drogą z jakiego kraju jest oddział robiący Motorstorma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×