Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Evolution Studio - Anglia, prawdopodobnie Londyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Evolution Studio - Anglia, prawdopodobnie Londyn.

dla ścisłości to Runcorn w hrabstwie Cheshire A trailer mało pokazał, jedną wartą odnotowania rzeczą są monster trucki (może zastąpią ciężarówki, gra będzie o wiele fajniejsza). Dżungla wygląda świetnie, ale czekam na jakiś konkretny film z gameplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro z samego rana biegiem do kiosków po nowe N+, min. wywiad z twórcami i screeny i to wszystko jako pierwsza prezentuje POLSKA gazeta

k109un1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze info z N+ 9prosto z forum GO, autor: winnie)

-opcja słuchania swojej muzy

-dżungla to jedno ale pośmigamy tez po plaży , jaskiniami , szczytami gór , kraterze wulkanu(lawa included Wink )

-brak cięć w oprawie na splicie

-znowu nie będzie widoku z kabiny Sad (i tu pitu pitu , że nie praktyczny , ja np i tak bym chciał bo da sie taką kamere opanować)

-ulepszony system zniszczeń

-ulepszona kamera przy wypadkach

-przyjemniejszy interfejs

-duży nacisk na monster trucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pokrytysniegiem za nowe info, już nie mogę się doczekać, aż będę śmigał po wulkanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge się doczekać tej gry. Kupuje na 100%.Tylko ta kwestia mnie martwi:

"Do premiery jeszcze dość daleko, ale nie traćmy nadziei, że nie jakoś kosmicznie.Ba, mamy nadzięję, że gra pojawi się gdzieś w okolicach gwiazdki-słaby prezent?"

Mamy nadzieję -te słowa mnie nie pokoją, czyli to, że premiera w 2008r. to tylko domysły?

Mam nadzieję, ze gra wyjdzie jeszcze w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby wyszła później i była wypasiona, niż żeby wyszła niedługo i była niedopracowana i pełna niedoróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej żeby wyszła później i była wypasiona, niż żeby wyszła niedługo i była niedopracowana i pełna niedoróbek

engine będzie pewnie taki jak w pierwszej części tylko dopracowany, a grę tworzą już od ponad roku więc niedoróbek powinni uniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby ten dopracowany engine byl w stanie uniesc ilosc flory spotykanej w tropikalnej dzunglii, bo bez watpienia bedzie to trudniejsze zadanie od renderowania prawie nagich kanionow i plaskowyzow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudniejsze, trudniejsze...

W wywiadach mówili o splitscreenie....według mnie to bardzo dobra wiadomość+monster trucki, ale będzie zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Split został już potwierdzony oraz mają usprawnić mozolne wybieranie aut z jedynki.No i online ma byc lepszy tzn więcej graczy będzie mogło sprawniej śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSX napisali, że gra wyjdzie na jesień tego roku .Co prawde napisali, że trudno im w to uwierzyć, ale nadzieja jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W PSX napisali, że gra wyjdzie na jesień tego roku .Co prawde napisali, że trudno im w to uwierzyć, ale nadzieja jest .

a ja uważam, że to całkiem prawdopodobna perspektywa - zauważ, że grę zrobili w marcu 2007 (już kompletną, z online itp.) i na jesieni będą prawie dwa lata od premiery w USA, silnik graficzny pewnie będzie ten sam, a na stworzenie nowych tras, samochodów i poprawę grafiki/fizyki/interakcji powinien ten czas wystarczyć. Zważywszy, że Sony na pewno nie ograniczało im funduszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak doswiadczenia z wypuszczaniem gier na ps3 siedza mocno w podswiadomosci i nie pozwalaja ulegac zludzeniom. Termin wydania pewnie bedzie jeszcze mocno plywal w naszych kalendarzach. LBP ile juz wychodzi, a mialo byc tak pieknie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał poczytać to zamieszczam pełne skany z NEO+

261064219.jpg

261064247.jpg

261064279.jpg

261064327.jpg

261064354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy oby to nie jest jakies naruszanie praw autorskich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Gdybym dał skany z całego magazynu to dopiero by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamaniek, ale ja mówiłem o PSX...a w neo piszą, że mają nadzieje, że wyjdzie w tym roku.Oni zawsze mają gorsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jedynka mi sie podobala ;p wiec czekam na II XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no - jakość tych drzew niezwykle wysoka. A mapa...oby tylko nie było jeżdżenia po wyspie aby dostać się na wyścig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.Drzewa bardzo ładne. .Mam nadzieję, żę w grze było więcej rozdroży niż w 1.(nie żeby tam mało było, ale jakoś tak...za mało )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×