Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się już doczekać tego tytułu wreszcie będzie split screan i będzie można się zajefajnie pobawić z kumplami przy piwku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gamespot jest 17 minutowy gameplay przerywany rozmowami z twórcą gry. Zarąbiście wygląda wskaźnik poziomu nitro (taki sam jak w 1), który po wjechaniu do wody gwałtownie opada i leci z niego para. Ale to fajnie wygląda. Taki bajer a tak cieszy. To co będzie kiedy będę miał całą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość oświetlenia w motorstormie jest super

hmm...mnie jakoś kaniony o zachodzie słońca bardziej się podobały. Ale gra i tak będzie świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm...mnie jakoś kaniony o zachodzie słońca bardziej się podobały. Ale gra i tak będzie świetna.

Taaa... tylko trochę nudne było patrzenie się w te nagie skały o jednolitym kolorze odbijające światło, które oślepiało wszystko, więc i tak ch*ja widziałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa... tylko trochę nudne było patrzenie się w te nagie skały o jednolitym kolorze odbijające światło, które oślepiało wszystko, więc i tak ch*ja widziałeś

Tylko, że każda plansza w MS, to inna kolorystka, inne doznania. Więc mimo, że wszystkie wyścigi odbywały się w tym samym miejscu, to odnosiłem wrażenie, że każda trasa znajduje się zupełnie gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że każda plansza w MS, to inna kolorystka, inne doznania. Więc mimo, że wszystkie wyścigi odbywały się w tym samym miejscu, to odnosiłem wrażenie, że każda trasa znajduje się zupełnie gdzie indziej.

Prawda, trasy po błocie rewelka. Właściwie tylko jedna trasa (z dema) była nudna. Sam się dziwię co wczoraj napisałem Chyba zapomniałem, że właśnie trasy to największy plus gry. Dla mnie i dla całej społeczności graczy, którzy mieli z tą grą spotkanie. ,Pozwólcie, że spytam, ale czy komuś w ogóle podobały się zniszczenia w MS? Bo jak dla mnie to katastrofa... och, nie wiem czy ktoś z was był w egipcie, ale jeżeli tak to zapewne ciągle słyszał ''you katastrofa, katastrofa, katastrofa''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że spytam, ale czy komuś w ogóle podobały się zniszczenia w MS? Bo jak dla mnie to katastrofa... och, nie wiem czy ktoś z was był w egipcie, ale jeżeli tak to zapewne ciągle słyszał ''you katastrofa, katastrofa, katastrofa''

mnie bardziej od zniszczeń irytowało to, że każde dachowanie kończyło się eksplozją silnika - a czasami po chwili (przy jakimś lekkim dachowaniu) samochód przewracał się znowu na koła i można by było jechać dalej, ale przez wybuch trzeba było czekać do restartu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[object classid=clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392] [param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /] [param name="allowFullScreen" value="true" /] [param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=38646"/] [param name="quality" value="high" /] [embed src=http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=38646" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392][/embed] [/object]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku września (~ o4.o9 ) wraz z nowym Qore na PSS US pojawi sie demko MotorStorm Pacific Rift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku września (~ o4.o9 ) wraz z nowym Qore na PSS US pojawi sie demko MotorStorm Pacific Rift

wszystkie ciekawsze rzeczy będą najpierw na Qore, a później normalnie. W 100% darmowy content, nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzieś czytałem, że na otwartym PSS demo pojawi się dopiero na tydzień przed premierą, czyli już w październiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam nadzieję, że trasy będą zróżnicowane, tzn. nie tylko wolniejsze i bardziej "techniczne", ale też takie, które pozwolą nam rozwinąć w pełni skrzydła Tylko żeby zachowali przy tym równowagę! Niepokoi mnie trochę to, że sporo osób, które testowały Pacific Rift twierdzi, że jest mniej dynamiczny od poprzednika. Co jak co, ale właśnie dynamizm i to poczucie prędkości były wielkimi zaletami pierwszej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale właśnie dynamizm i to poczucie prędkości były wielkimi zaletami pierwszej części

A jak wjechałeś w muł, albo boto to tak muliło, że nie dało sie wytrzymać! A jeżeli chcesz rozwinąć skrzydła to zagraj w Pure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wjechałeś w muł, albo boto to tak muliło, że nie dało sie wytrzymać! A jeżeli chcesz rozwinąć skrzydła to zagraj w Pure

zależy jaki pojazd mulił, ciężarówka mknęła bez problemu jak się rozpędziła. Mnie to pasowało, ale i tak najbardziej lubię Rock Hopper i te piękne widoczki/prędkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowce i jeszcze trasa z dema,zapomnialem nazwy (lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również czekam na premierę tej gry.

Jednak na YouTube'ie obejrzałem gameplay z gry, i strasznie się ździwiłem.

Poniżej daje wam link do niego:

http://www.youtube.com/watch?v=hrsWOiTSvwc

Samochód jeździ strasznie ślamazarnie, zaś lecące auto w powietrzu zachowuje się jakby tam nie było grawitacji?

Leci, i leci i końca nie widać. Czy tak w poprzedniej części też było?

No i ten Monster Truck zachowuje się w ogóle jak mucha w smole, jakby jechał z maxymalnie 50 na godzine, a leci jakby co najmniej 300 miał na liczniku. Mam nadzieję, że nie jest to ostateczna wersja gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to stara wersja gry (widać chyba 40% ukończonej) więc framerate pozostawia trochę do życzenia. Ale faktem jest, że dżungla może nie oddać tego dynamizmu ogromnych prędkości rozwijanych na pustkowiach. A skoki w jedynce były mniejsze niż tutaj - głównie wszystko polegało na locie "koszącym" na pełnej prędkości, tutaj pojawiły się rampy, a co za tym idzie wyższe skoki. Ale grę i tak kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to stara wersja gry

Z resztą między drzewami trudno było by tak pruć jak w MS1. A co do ramp to w pierwszej części też były, ale to głównie na jednej trasie (z 6 około licząc jeden tor jazdy). Najlepszy jednak był gameplay z Pacific Rift 40%, gdzie po tym najdłuższym skoku koła wbiły się do ziemi i wszystko (tzn. samochód) się rozprysło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×