Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się.Drzewa bardzo ładne. .Mam nadzieję, żę w grze było więcej rozdroży niż w 1.(nie żeby tam mało było, ale jakoś tak...za mało )

czepiasz się W żadnej innej grze nie widziałem tak ciekawie rozplanowanych rozwidleń. Dla mnie powinna pozostać ich liczba i charakter taka jaka była w jedynce, aby na trasie była ostra walka z dużą ilością pojazdów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drzewa sa z Trailera ktory nie jest ingame - to jest render nie ma nic wspolnego zz grafika gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji SCEP zapowiedziało, że MS2 będzie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na konferencji SCEP zapowiedziało, że MS2 będzie po polsku.

i na szczęście w wersji kinowej, tak jak Killzone 2. Bardzo dobra wiadomość. Teraz pozostaje czekać na nowy trailer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku w wersji kinowej... znaczy samochody będą brumkać w naszym ojczystym języku w subtitlesach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po polsku w wersji kinowej... znaczy samochody będą brumkać w naszym ojczystym języku w subtitlesach?

wzmianka o kinowym spolszczeniu była raczej skierowana do KZ2 Chociaż nie wiadomo co w MS2 wymyślą, może będzie coś w rodzaju DJa z Burnout Paradise...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) może będzie coś w rodzaju DJa z Burnout Paradise...

Człowieku Ty weź nie strasz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW jush nie mogę się doczekac 2 motor storma jak by wyszła w tym roku a najlepiej przed gwiazdkią (rozumiecie aluzje) może by mikołajowi do wora wpadła Lol ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi PSX Extreme - Motorstorm: Pacifif Rift będzie miał kinową lokalizację! Oznacza to, że w grze będziemy mieli napisy w naszym ojczystym języku. No no, ja jestem z tego bardzo zadowolony, fajnie, że będzie po polsku, mimo iż wersje angielskie gier w ogóle mi nie przeszkadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy to ja jestem tylko i wyłącznie za taka lokalizacja,napisy i tylko napisy.W zupełności wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mówią/piszą w grach po polsku mi ZAWSZE BARDZO przeszkadza. Wogóle nic się nie pokrywa z angielskimi tłumaczeniami i brzmi głupio. Mam nadzieję, że to nie będzie jedyna opcja. A KZ2 jak będą gadać po polsku to ściągnę z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty miód się zapowiada, tak jak w jedynce. Tylko klimaty pustynne jakoś bardziej mi się podobały niż dżungla. Jakiś śnieg by się przydał - takie wyścigi po zaśnieżonych górach świata byłyby znacznie ciekawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś śnieg by się przydał - takie wyścigi po zaśnieżonych górach świata byłyby znacznie ciekawsze..

zgadzam sie bracie

ze sniegiem byloby extra

w jedynke nie gralem i juz pewnie nie zagram ale dwojke raczej kupie

pobawilem sie tez w zrobienie okladki do MS2

napewno taka nie bedzie bo pewnie walną jakis samochod czy cos

obczajcie xd

motorstormpacificariftboj4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem jak na Pre-Alpha'e to wgląda ładnie Ten teren bardziej mi podchodzi niż pustynne scenerie. Widać, że poprawili oświetlenie, ale coś mi podpada sterowanie wygląda na trochę pływające A zresztą mają czas

P.S. Zna ktoś francuski? żeby przetłumaczyć tego kolesia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, szczególnie te górskie screeny. Nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smashing

Dokładnie, gra prezentuje się świetnie. Polecam zassać trailer z PSS... SMASHING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN o MS2

IGN Says: Motorstorm 2 has come a LONG way in only two months. Only two months later, the game is fun as hell, runs great and looks awesome. They're amazed at studio has come so far so quickly, but this is the sequel to MotorStorm that I've been waiting to see since the original's release.

http://ps3.ign.com/articles/890/890414p1.html

Jak miło, a to tylko dwa miesiące mineły od PSD, zobaczymy co będzie pod koniec roku Cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko piekniej grywalniej , lepsze multi split dla 4 zyc nie umierac a przeciez gram w 1 do dzis mam tylko nadzieje ze sie szarpna na wieksza ilosc mapek i bede w niebo wziety a no i jak by jeszcze dali powtorki do nagrywania to juz wogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich tras ma być 16, plus pewnie kilka do kupienia poprzez PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×