Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Na http://gametrailers.com cztery nowe gameplaye, masakrują, szczególnie trasa wokół wulkanu. Tak jak na początku średnio mi się podobała teraz wygląda chyba najciekawiej ze wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na http://gametrailers.com cztery nowe gameplaye, masakrują, szczególnie trasa wokół wulkanu. Tak jak na początku średnio mi się podobała teraz wygląda chyba najciekawiej ze wszystkich...

Przepięknie wygląda, ale nie chodzi mi tutaj tylko o grafikę. Szykuje się a'la bomba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówce. No i tak muzyka... ^^

Nie moge sie doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się tylko wydaje ale nie widzę żeby pojazdy się brudziły tak jak w Motorstorm. Trochę ta sterylność psuje klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi się tylko wydaje ale nie widzę żeby pojazdy się brudziły tak jak w Motorstorm. Trochę ta sterylność psuje klimat.

Dokładnie, brak błota bardzo rzuca się w oczy, ale nie masz co się martwić, Evolution obiecuje, że w końcowej wersji wszystko będzie ładnie się brudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okladka europejskiej wersji gry (podobno):

1221042204222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porownania: wersja USA (nasza lepsza :])

588.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(nasza lepsza :])

chyba dla ciebie te hamburgery to takie tłoki że na każdej płycie muszą mieć napisane "only on PS"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba dla ciebie te hamburgery to takie tłoki że na każdej płycie muszą mieć napisane "only on PS"

nie tylko dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamburgery mają efektowniejszą, ale za to nasza jest z klasą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka z USA miażdży naszą - od razu motyw znany z pierwszego Motorstorma. Liczę, że u nas jednak też taką zrobią, a ta brzydka niebieska to tylko fake...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych pokazanych tutaj to o niebo lepsza jest US ale nasza taka jakby z wyrafinowana (?) xd

to ja mam jeszcze jedną (oczywyscie oficialna jak wszystkie inne dotąd pokazane oO)

nie wiem co wy myslicie o tym ale wg mnie cosmos ^^ (chodz i tak MOIM zdaniem US ładniejsza...)

1221116036229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tych pokazanych tutaj to o niebo lepsza jest US ale nasza taka jakby z wyrafinowana (?)

Zgadza się, jak ja to ująłem ''z klasą'' Tylko po co klasa w tak zwariowanej grze jak MS? Hamburgery znowu mają lepszą i chyba tego nie przeżyję. Tak samo jak okładki DiRT'a. I tam US lepsze...

Aha, na worthplaying.com jest info o premierze, która odbędzie się 28 października! Myślałem, że później. W takim razie będę musiał wybierać spośród 10 gier, bo wszystkich od razu nei kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 październik ?

-.-

to jak w koncu ?

7,14,28 ? bo juz sie pogubilem xd

SDRaid... to jeszcze nic ! zobacz sobie na date premiery na playstation.pl xd

Październik...-Grudzień 2008

czyżby groził 2 miesięczny poślizg ?

------

i na tym samym zrodle zobaczylem znalezioną wczesniej przeze mnie okładke (zamieszczona wyzej ^^)

czyli najprawdopodobniej taką dostaniemy w nasze łapki ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okladka z US jest robiona pod mlodsza grupe demograficzna niz w Europie, bo w Stanach wiekszy procent "dzieci" ma konsole niz tu. Europejska jest bardziej stylowa i skierowana do dojzalszej grupy konsumentow.

Pewnie dlatego sie wam bardziej ta z US podoba...:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się jako jeden z pierwszych pochwalić że grałem w demo , szczerze mówiąc ..... nie widzę jakiś większych różnic z częścią pierwsza , ale dla mnie liczy się to co nieliczni pamiętają z nfs , nfs2 i kilku następnych wersji , odpalamy grę , wciskamy start , wybieramy furę i cieszymy się szybkością , nie bawimy się w sprawy typu liż mi felgę ssij mi tłumik , i mój samochód ma ładniejszy kolor niż twój , cieszymy się po prostu jazdą i tym co się dzieje na trasie a nie spędzamy czasu na malowaniu kierownicy i dobieraniu koloru neonów pod samochodem żeby wirtualna laska jarała się naszym samochodem w grze , moim zdaniem postawili tutaj na czystą rozrywkę przed dużym tv , i muzyką dająca niezły klimat kiedy taplamy się w błocie po prostu jedziemy i nie martwimy się czy nasza fura jest sprite czy pragnienie

taki dodatek który mi się podoba , jak rozwalimy furę są wielkie szanse ze przeciwnik rozwali się o to co z niej zostało , w poprzedniej części każdy sprawnie wymijał wrak naszego samochodu a tutaj możemy zrobić niezły karambol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się część pierwsza niezbyt podobała, ale za to demko dwójki zrobiło na mnie wrażenie. Gra się przyjemnie, grafika piękna, a muza klimatyczna. Będę miał dylemat w wyborze pomiędzy MS2 a Pure...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę się jako jeden z pierwszych pochwalić że grałem w demo

Gdzie grales w demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie grales w demo?

kolega poprostu kupil Quore na amerykanskim PS store ktory umozliwia sciagniecie dema MS:PR od 11 wrzesnia do początku pazdziernika

(moge sie mylic ? ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

JA też jestem po nocy z demem i powiem ze miazga jest , dużej róznicy nie ma pod względem wypasu w porównaniu z jedynką ale naprawdę duzo lepszej gry niz motorstorm pierwszy nie da się zrobić , ale moim zdaniem moze to tylko w demie ale poziom trudności jest większy , mozna się rozbić o milion przeszkód więcej niż w wyzłobionym leju kanionu z jedynki , i tzreba bardziej panować nad autem czyli uzywać normalnie hamulca co w jednyce się mało kiedy zdarzało , ale za to widoki z latania furą nad przepaściami są piękne, no i jak już wspomniałem trzeba się spocić żeby przyjechać jako pierwszy w demku , a i jeszcze splitscreen który wymiata , a wieć tylko czekać na fuul version .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się część pierwsza niezbyt podobała, ale za to demko dwójki zrobiło na mnie wrażenie. Gra się przyjemnie, grafika piękna, a muza klimatyczna. Będę miał dylemat w wyborze pomiędzy MS2 a Pure...

no ja tez testowałem Pure ale , trening mnie zniechęcił już do całej gry , uwielbiam gry typu arcade czyli cały czas rozrywka , a zabawa w trening , ewentualnie żmudny tuning fury mnie denerwuje , lubię odpalić grę i grac bez tracenia zbędnego czau na pierdoły poza tym po motorstormnie złapało mnie dziwne ciśnienie na kupienie Quada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może dodam nieco bardziej rozbudowany opis od siebie.

Start:

Odpalamy grę, leci intro... leci intro... i leci. Cały czas w kółko to samo dopóki nie naciśniemy guzika. Wchodzimy do menu. W demie do wyboru mamy opcje single player oraz split screen dla dwóch graczy (!!!). Na początek wybieram single player. Do wyboru motor, racing truck o ile dobrze pamiętam i monster truck. Tutaj co mnie normalnie doprowadziło do łez, otóż okazuję się że jak tak sobie powoli przebieramy w tym menu to co... ? tadadam: pojawia się intro ! najwidoczniej sobie leci w tle calutki czas i co parę minut, niezależnie od tego czy używamy pada czy też nie, włącza się No cóż, przymykam oko i włączam wyścig zaczynając oczywiście od monter trucka...

Pojazdy:

Odnośnie wyżej wymienionego monster trucka muszę powiedzieć że nastąpiło największe rozczarowanie w całym demie. Truck prezentuje się jak rysorak a liczyłem na coś naprawdę 'ogromnego'. Miałem nadzieję że będzie czuć wagę tego pojazdu w rękach a tu lipa. Poza tym pojazd wywracając się 'na plecy', nienaturalnie z nich powstaje.

Pojechałem sobie motorkiem który przypadł mi najbardziej do gustu. Motory wyglądają dużo ładniej niż w pierwszej odsłonie gry, postacie na nich również. Dodano możliwość bicia prawą ręką jak i lewą (L1 i L2). Jadąc dwuśladowcem naprawdę czuć prędkość

Odnośnie buggy nie zauważyłem tak właściwie różnicy w stosunku do jedynki, może dlatego że mało nimi grałem. Samochody wyścigowe prowadzi się dość szybko choć mam wrażenie że trochę sztucznie i kuleje fizyka. Dźwięk silnika natomiast jest iście wyścigowy. W ogóle słychać dużo większą różnicę w pracy silników pojazdów w stosunku do jedynki.

Trasa i 'dżungla'

Po monsterku to moje rozczarowanie numer dwa. Dżungla jest martwa co przeszkadza mi najbardziej. Najmniejsze źdźbło trawy się nie rusza, najmniejszy listek nie spada. Mało tego, na mapie pojawiają się lokacje z jedynki z podmienionymi teksturami ! Np.: w demie pierwszego MS mieliśmy trasę z bardzo długim zakrętem w prawo w którą to stronę nasz pojazd bardzo się przechylał a czasem nawet spadał w przepaść. Mamy tutaj dokładnie ten sam zakręt tylko że jest zielony Co prawda widoczki w tle są przepiękne ale nie za bardzo mnie to obchodzi bo ja tymi widoczkami nie jadę... Brak błota też daje nieco znać o sobie. Mam natomiast wrażenie, że troszkę inaczej pracuje kamera, jak i inaczej rozmywa się tło po bokach.

Podsumowanie.

Po zagraniu w demo MS2 jestem nieco rozczarowany. Nie dlatego że gra jest zła, że jest brzydka grafika czy coś w tym stylu. Ja po prostu doskonale pamiętam poprzednika tej gry i nie ukrywam że liczyłem na to że następca okaże się lepszy a porównując dema obu gier nie mogę tego powiedzieć.

Krótko: gdybym dostał w obie ręce w tym samym czasie dema obu części nie grając wcześniej w żadną z nich to miałbym problem z ocenieniem która część jest pierwsza. Tak czy inaczej jest to motor storm, przepiękny oryginalny motor storm i to w dodatku z split screenem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×