Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe wlasnie dostalem maila z kodem do sciagniecia demo Pacific Rift

Beta Team Rules!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe wlasnie dostalem maila z kodem do sciagniecia demo Pacific Rift

Beta Team Rules!!!

To samo w mojim przypadku Sprawdzcie swoje skrzynki moze wam tez sie poszczescilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Qore i właśnie ściągam demko Motorstroma. Wieczorem postaram się coś o nim naskrobać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem kod na demo MS2 - zaraz zaczynam ściąganie. Podzielę się później wrażeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwila sprawdziłem email i dostałem kod do pobrania dema za free .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem:) tylko ze nigdzie sie nie zapisywale. Pewnie wysylaja go wszystkim jak leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś trzeba być zarejestrowanym?? bo też bym sobie w demko pograł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja niestety nie dostałem kodu Muszę się zdać na Wasze opinie póki co Jak się gra na split screenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trzeba być zarejestrowanym ja się rejestrowałem do bety resistance 2. A dostałem kod do MS 2 W emailu pisze że warunkiem uczestnictwa jest ukończone 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że tylko ja nie dostałem...

EDIT: A możliwe jest wyłączenie opcji przychodzenia mail'i od SONY? Bo jak tak to chyba to zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i...zawód lekki. Może to jest słaba trasa, ale mnie zupełnie nie przekonała. Zamiast pięknych słonecznych kanionów są szare i ponure skały i wyblakła zieleń, zamiast szaleńczej prędkości wymijanie konarów i głupawe ogromne rampy. Racing truck jest wybitnie podsterowny, nie ma nawet eksplozji silnika fajnych animacji - jest coś w stylu Burnouta, tylko mniej widowiskowe, wóz przywracasz do wyścigu X, więc zniknęła loteria kiedy ponownie pojawisz się na trasie, co dla mnie było ciekawą sprawą. Ogólnie - demo bardziej mnie zniechęciło niż zachęciło, bo trudno w nim dostrzec ducha pierwotnego Motorstorma, którego tak lubię. Oby pełna wersja była ciekawsza, bo narazie więcej frajdy dało mi demo Pure...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie!

Czy kody dostali wszyscy?? Powiem Wam, ze wlasnie wylaczylem demo Pure i jestem pod takim wrazeniem, ze nie wiem czy w ogole sciagac motora 2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie!

Czy kody dostali wszyscy?? Powiem Wam, ze wlasnie wylaczylem demo Pure i jestem pod takim wrazeniem, ze nie wiem czy w ogole sciagac motora 2??

z tego co widać to większość. Ciekawe czy mamy takie ogromne szczęście, czy tacy szczęśliwcy jak my to 80% posiadaczy Europejskich kont...

A demo ściągnij - w końcu nic nie stracisz, taka moja opinia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie dostalem kod. Naprawde mila informacja bo juz zastanawialem sie nad wykupieniem gazetki hehe

A oto informacja jaka dostalem min:

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj swoje konto na PLAYSTATION®Network, po czym wykonuj te czynności:

1. Zapisz się na swoje konto PLAYSTATION®Network przez swój system PLAYSTATION®3 lub alternatywnie przez PLAYSTATION®Store na komputerze, na stronie store.playstation.com, klikając w przycisk [zaloguj/zarejestruj].

2. Po zapisaniu się, wybierz [Zarządzanie Kontem].

3. Wybierz [Zarządzanie Transakcjami], potem [Wykup Kartę PLAYSTATION®Network lub Kod Promocyjny].

4. Wpisz swój kod promocyjny w 12 znakach i wybierz [Kontynuuj].

UWAGA: W kodach promocyjnych rozróżnia się wielkość liter, a zatem proszę wpisywać dokładnie tak, jak jest wyświetlony.

XXXX-XXXX-XXXX - tutaj mamy kodzik oczywiscie zmienilem

5. Wypełniaj instrukcje na ekranie, aby wykupić kod promocyjny.

Wygaśnięcie daty wykupu: 11/10/2008

Kody promocyjne mogą być wykorzystane tylko raz i tylko przez odbiorcę tego e-maila. Musisz mieć skończone conajmniej 18 lat, aby wziąć udział w demie.

Aby zobaczyć warunki i zasady tej promocji, odwiedź eu.playstation.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra fajna, ale sie niczym szczegolnym nie wyroznia;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz bylo, ale jedna z brytyjski sieci z grami umiescila w swojej ofercie MotorStorm przeznacozny na PSP.

Tutaj macie link Ciekawe czy to tylko taka plotka, czy firma ta wie wiecej niz my o tej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mu sie cos pomylilo?;p

i tak tam zadnych danych nie ma na chwile obecna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety europejski oddział Sony Computer Entertainment zaprzeczył, że Motorstorm jest w produkcji na PSP. Jednocześnie firma poprosiła o usunięcie błędnej informacji ze strony sklepu game.co.uk.

polygamia.pl

MS PR MIAZDZY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIezle im sie w sklepie popierdzielilo, zeby tak umieszczac gre bez zadnej zapowiedzi ani informacji o niej. Jeszcze taka duza siec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie swoje meile, bo Sony rozsyła kody na demo Motorstorma. Ja np dostałem

oj przepraszam bardzo, strasznie się podjarałem i nie zauważyłem że już temat był poruszony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem chwile w demko i sam i z ziomkiem i stwierdzam ze Pacific Rift jest zajebisty

Wypasione uczucie predkosci

Na wypasie jest tez jeden kawalek.. Sluchalem go chyba z 3 minuty i ogladalem widoczki zanim wcisnalem "skip" przed wyscigiem . Taka gitarka z brejkowym bitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia niby zajebiste ale czuje niedosyt. I Jakby trasa była identyczna jak ta z demka pierwszej części tylko ze teraz jest w dżungli. Monster Truck mnie odstrasza a to on mnie podniecił przy pierwszych prezentacjach 2 części. Jakoś dziwnie się nim steruje. Pograłem może z godzinkę ale sam :/ jutro wpadnie do mnie szwagier to zobaczę jak się gra z drugą osobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×