Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem dzisiaj gre,mam sony bravie 40s4000 full hd a gra jest w 576p jak zmienic na 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem dzisiaj gre,mam sony bravie 40s4000 full hd a gra jest w 576p jak zmienic na 720p?

a czym podpinasz konsolę pod TV ? Spróbuj pogrzebać w ustawieniach obrazu w XMB, bo tam ustawia się rozdzielczości podczas gry. Chociaż jeśli inne gry chodzą Ci w 720p to troszkę dziwna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rank 3 i przeszłem wszystkie wyścigi które mogłem brakule mi 500ileś punktów do ranku 4 , ja odblokować inne wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź kilka na złoto ;)

Złoto - 100pkt

srebro - 75pkt

brąz - 50pkt

Jak widzisz, jak będziesz miał złota to kolejne rangi będą się o wiele szybciej pojawiać ;P

Może być też inna przyczyna, tam gdzie były wyścigi z limitem wrecków (wypadków) lub z limitem czasowym nie zmieściłeś się i w ten sposób nie odkryłeś kolejnego wyścigu ;)

Btw. co do TV to wejdź w display settings i tam wybierz HDMI >custom> zaznacz 720p i 1080p, resztę odznacz, później X i gotowe :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam tą gierke i pograłbym online

ale i tu sie zaczyna ;)

jak wchodze to wszystko gra loguje sie wyskakuje mój nick id

ale nikogo na serwerach czy to europejskim czy amerykanskim nie ma :(

nie wie ktos o co chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach nie wybieraj best connection (czy tam quality, nie pamiętam już), tylko fastest search i powinno raz dwa wynaleźć ludzi do grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIC Z TEGO TAK MAM USTAWIONE JAK PISZESZ I LIPA

na play list ten chłopek na nim pokazuje sie wykrzyknik i jest czerwony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

juz dałem rade

online gra ;)

pozdr;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w MS gra kilka osob na krzyz, wiec ciezko znalesc ludzi, moze to bylo powodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na Ranked Streak (po raz enty)? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jest już 2. Jak ktoś chętny albo mógłby pomóc to proszę pisać na pw. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w MS gra kilka osob na krzyz, wiec ciezko znalesc ludzi, moze to bylo powodem ;)

Chyba dawno nie grałeś skoro takie rzeczy wypisujesz. O której bym się nie zalogował to zawsze pełno gier, na torach pełne obsady zawodników,

Kolesie chyba nic nie robili w życiu poza graniem w MS, przeszedłem 1 cześć całą - wszystko na złotych medalach a online cieżko się choćby utrzymać w stawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno nie grałeś skoro takie rzeczy wypisujesz. O której bym się nie zalogował to zawsze pełno gier, na torach pełne obsady zawodników,

Kolesie chyba nic nie robili w życiu poza graniem w MS, przeszedłem 1 cześć całą - wszystko na złotych medalach a online cieżko się choćby utrzymać w stawce

To prawda :)

Gram od jakis 3 tygodni prawie wyłącznie online i nie ma problemów ze znalezieniem chętnych do gry. W ustawieniach istnieje opcja zmiany regionu z którego

wyszukiwani są gracze, więc jeżeli gram w nocy zmieniam region z EU na US i mam pełno graczy :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda smile.gif

Gram od jakis 3 tygodni prawie wyłącznie online i nie ma problemów ze znalezieniem chętnych do gry. W ustawieniach istnieje opcja zmiany regionu z którego

wyszukiwani są gracze, więc jeżeli gram w nocy zmieniam region z EU na US i mam pełno graczy smile.gif

pozdrawiam

mi sie wydaje ze czy sie właczy eu ,czy koree itd to wszystko na jedno kopyto wali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałą godzinę temu odpaliłem po raz pierwszy.

Jak na razie super 2 razy pierwsze miejsce :biggrin:

Jest tylko jeden problem, jak zmienić nazwę gracza z Player 1 ?

Czytałem już po necie i klikam wszędzie L3 L3 i nic :confused:

(Nie mam podłączonej sieci więc PSN nic nie mogę zmienić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy nick nie jest przypisywany właśnie z PSN. Czyli bez konta sieciowego na konsoli będziesz miał Player 1. Poszperaj jeszcze w opcjach - jeśli tam nie znajdziesz zakładki w wyboru profili, czy ustawień nazw graczy to nic nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy nick nie jest przypisywany właśnie z PSN. Czyli bez konta sieciowego na konsoli będziesz miał Player 1. Poszperaj jeszcze w opcjach - jeśli tam nie znajdziesz zakładki w wyboru profili, czy ustawień nazw graczy to nic nie poradzisz...

Esz, czyli dupa <_<

No dobra co zrobić, i tak nie będzie Player 2 bo tylko ja gram xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esz, czyli dupa <_<

A można wiedzieć, dlaczego cię to tak irytuje? Czujesz się niedowartościowany, bo zwycięzcą nie jest Dominik, tylko Player uno? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć, dlaczego cię to tak irytuje? Czujesz się niedowartościowany, bo zwycięzcą nie jest Dominik, tylko Player uno? :pardon:

Bo mamy 2009 rok, 7 generacje konsol a o takich bzdetach jak wpisanie WŁASNEJ nazwy użytkownika zapominają <_< A gdyby tak w każdej grze było ? :P

Tak samo chyba nie można zmienić konfiguracji pada a w pierwszej części można było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mamy 2009 rok, 7 generacje konsol a o takich bzdetach jak wpisanie WŁASNEJ nazwy użytkownika zapominają <_<

nazwa gracza jest przypisywana z nicka PSN. Jakby było inaczej, w rozgrywce online pojawiłyby się problemy z powtarzającymi się nickami, przyznawaniem punktów, podszywaniem się ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwa gracza jest przypisywana z nicka PSN. Jakby było inaczej, w rozgrywce online pojawiłyby się problemy z powtarzającymi się nickami, przyznawaniem punktów, podszywaniem się ludzi...

W sumie śmiesznie jak by było 10 000 użytkowników LovePS3 xD

Co do Motorstorma gierka przednia i robi się coraz trudniej.

Szkoda że nie można patcha ściągnąć na pendrvie tylko trzeba mieć PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bardzo lubi online to na tych najwyższych rankach, czyli Hero i Legend będzie się bardzo denerwować.

Na prawie każdej trasie jest jakiś glitch, i nie muszę chyba mówić jak wygląda gra w online. 90% jadących ich używa.

Takie coś psuje zabawę całkowicie.

Na trasie "The Rift" jest glitch, dzięki któremu skracasz sobie trasę o połowę...

Ja czekam na patcha, który to poprawi, bo ludzie strasznie się buntują przeciwko temu, ale jak na razie zero odpowiedzi ze strony Evo.

Co do wybierania nicku online...to na PS3 chyba we wszystkich grach jest przypisywany ten, który masz ustalony do PSN.

Już nie tylko w online, w niektórych grach już nawet w singlu jest używany nick z PSN. Wg mnie bardzo dobre rozwiązanie.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwa gracza jest przypisywana z nicka PSN. Jakby było inaczej, w rozgrywce online pojawiłyby się problemy z powtarzającymi się nickami, przyznawaniem punktów, podszywaniem się ludzi...

Mogli zrobić tak jak w pierwszym MotorStormie. Jak się nie miało neta to w festiwalu była nazwa gracza z profilu użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×