Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, czytałem o tym, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć. Gry jeszcze nie mam, ale można wysyłać zaproszenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, chcę zdobyć trofeum six splitter, i nie wiem co to są te szybkie trasy. Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, chcę zdobyć trofeum six splitter, i nie wiem co to są te szybkie trasy. Może ktoś pomóc?

Z góry dzięki

jakie szybkie? Pewnie ci chodzi o te speedy, a te są w DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w to to to inwestować? Widzę, że na allegro gra tanio stoi (jak sądzę, potem po rozsądnej cenie jej nie odsprzedam), a mi jakoś się zebrało na odrabianie zaległości w ten wakacyjny czas. Chcę się dobrze bawić, a demko nie za wiele IMO pokazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w to to to inwestować? Widzę, że na allegro gra tanio stoi (jak sądzę, potem po rozsądnej cenie jej nie odsprzedam), a mi jakoś się zebrało na odrabianie zaległości w ten wakacyjny czas. Chcę się dobrze bawić, a demko nie za wiele IMO pokazało.

Warto, jeśli masz jakieś zacięcie, bo wyścigi tak naprawdę nie są trudne, są oszukane, a to oszustwo da się pokonać... jeśli będziesz w miarę dobrze jeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w to to to inwestować? Widzę, że na allegro gra tanio stoi (jak sądzę, potem po rozsądnej cenie jej nie odsprzedam), a mi jakoś się zebrało na odrabianie zaległości w ten wakacyjny czas. Chcę się dobrze bawić, a demko nie za wiele IMO pokazało.

kupuj, gra jest swietna i wypakowana po brzegi akcja.

Koniec offtopu -jeśli się wahasz czy kupić jest do tego odpowiedni temat

Edytowane przez 1908borsuk
offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry w Festiwal, przy niektórych wyścigach znajdują się dodatkowe wymagania (trzeba zmieścić się w jakimś czasie lub rozbić pojazd maksymalne 4 razy, itp.). Zawsze spełniam te zadania. Mam pytanie. Jeśli zajmę pierwsze miejsce, a nie zaliczę tych dodatkowych celów to otrzymam mniej punktów, nie zaliczy wyścigu czy jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Motorstorm Pacific Rift w 3D pojawiło się na PSN już jakiś czas temu. Teraz SCEE podało datę premiery pełnej wersji - MotorStorm 3D Rift. Pojawi się ona 25 sierpnia.

Klik - http://blog.eu.plays...rstorm-3d-rift/

Rozumiem że ten motorstorm 3D rift to wersja na TV 3D ??? Czy chodzi raczej o poprawę grafiki pojazdów i otoczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja tylko dla telewizorów mających możliwość odtwarzania 3D. W grze nic poprawione nie zostało, a to jest zbiór 10 tras, na których można się pobawić w 3D.

Lub w demie na 1 trasie z jednym pojazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy wersja z psn różni się czymś od wersji pudełkowej oprócz 3D? Jeśli nie mam telewizora 3D czy lepiej kupić wersję pudełkową czy mimo wszystko można wersję z psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj wersję pudełkową, bo wersja na PSN jest wykastrowaną z wielu trybów, tras i pojazdów. To taka reklamówka, całkowicie bez sensu jak nie masz TV 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś ogólnie jeszcze w PR online? Przyznam się bez bicia, że grę będę miał dopiero za kilka dni i jestem ciekaw, czy będę miał z kim się ścigać online xD

Dzięki za info ^^

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sporo osób gra w online cały czas. Problemem może być dość wysoki poziom, chociaż na początku nie powinieneś go odczuć, bo gra dostosowuje poziom przeciwników do Twojego.

Ale z czasem będziesz trafiał na coraz to większych wymiataczy, którzy bardzo łatwo popsują Ci humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: czy jest możliwość (tak jak w apocalypse) grać na splitscreenie przez internet? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile potrzeba czasu na zdobycie plantyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M: PR to platyna dla prawdziwych hardcorów, wbicie srebra jest nie lada sukcesem. W poradnikach trudność 10/10, jak nie jesteś łowcą trofeów z kolekcja 50 platyn na koncie, to nawet nie ma się co brać za calakowanie tej gry. Najwyżej kilka brązowych wpadnie przy okazji. Dla zwykłych śmiertelników czas na wbicie to nieskończoność :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki biggrin.gif

wypozyczlem gre i szkoda bylo by mi oddac jakbym wiedzial ze wcale nie tak trudno zdobyc ta platynke

mozesz mi powiedziec jakie trofea mozna zodbyc po umowieniu sie z kumplem na online? da sie wogole jakies? (w sensie umowic sie na zdobywanie trofeów)

jak to jest w grze mam 4 trofea i na ps3 ale przy platynie mam ze mam zdobyc wszystkie 49 i w nawiasie (8) a w necie i na facebooku mam tylko 1 *.*

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M: PR to platyna dla prawdziwych hardcorów, wbicie srebra jest nie lada sukcesem. W poradnikach trudność 10/10, jak nie jesteś łowcą trofeów z kolekcja 50 platyn na koncie, to nawet nie ma się co brać za calakowanie tej gry. Najwyżej kilka brązowych wpadnie przy okazji. Dla zwykłych śmiertelników czas na wbicie to nieskończoność :pardon:

Ja zdobyłem :D Time Triale to pikuś, nie zajmowały mi więcej niż kilka prób, może z kilka wyścigów w Festivalu jest dość trudnych. Najgorsze trophy to wbicie Legendy i wygranie 3 wyścigów pod rząd w online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snopp mozesz mi powiedziec jak ty w multi te rangi nabiles ja mam takich napierdalaczy caly czas ze nawet do mety na czas nie dojezdam mimo 0 rozwalek wacko.gif ja ledwo co dojezdzam przedostatni masz jakis sposob na to?

+ jak mi w grze nalicza podwójnie trofea (tzn jak zdobede jedno to mi w grze pokazuje ze jak mialem 19 to mam 21) to jak zdobede 49 to bedzie platyna? czy bede musial 98 uzbierac?

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, nauczyłem się tras i wybierałem odpowiedni pojazd do danej trasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbilem polowe trofeów (czyli w grze wszystkie) niestety tylko w grze dostałem odznake za ukończenie wszystkich zadań a konsola już się nie oszukała biggrin.gif

udało mi się wygrać 2 razy online więc już wiem, że to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwicz, ćwicz, a w każdym wyścigu będziesz conajmniej na podium :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem męczyć Motorstorm: Pacific Rift. Aktualnie gram w wyścigach Rank 7, a gra momentami potrafi doprowadzić do szewskiej pasji.

Dla przykładu wczoraj na jednej z plansz grałem wyścig, gdzie dodatkowo był Target Time na 4:20. Wykręciłem czas 4:02, więc wydawałoby się, że bardzo dobrze przejechane kółka, udało się bez żadnego rozbicia ( co nie jest takie proste, gdy wokół porusza się mnóstwo wielkich samochodów), a mimo to przyjechałem na metę drugi. Trochę poddenerwowany próbowałem dalej i udało mi się wygrać wyścig po słabej próbie z czasem... 4:27. Rozumiem, że poziom przeciwników dostosowuje się do gracza, ale w tej grze często trzeba mieć po prostu mnóstwo szczęścia, żeby udało się wygrać (mówię tutaj o wyścigach w późniejszych etapach gry).

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×