Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff... bardzo mnie to ucieszylo ^^ MS PR daje mi kupe funu i mysle ze MS3 bedzie jeszcze lepszy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :D Lipne jest tylko to, że ja jeszcze nie dorwałem się do dodatków do PR, bo ciągle czekam na te pieprzone zdrapki... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jesli wogule tu ktos pisze to mam pytanie czy jak mam rank4 i juz przejezdzilem wszystkie mozliwe wyscigi do konca ranka 4 a do nastepnego ranka5 brakuje mi 100pkt to co mam zrobic zeby przejsc do ranka 5 z gory dzieki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw w jakimś wyścigu medal na srebro lub złoto, wtedy dostaniesz więcej pkt. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry !! Jest piękna, ma super grafikę, świetną muzykę ale na BOGÓW dlaczego jest taka trudna !! No poziom trudności sprawia, że mam ochotę wyciągnąć płytę z konsoli, połamać na kawałki, przeżuć, wypluć, jeszcze raz zeżreć i... no ku&%$ jeb&%$ MAĆ !!! Muszę odpocząć... stanowczo odradzam tą grę tym, którzy lubią pograć po pracy dla relaksu (tak jak ja). Ta gra ostro nadszarpie wam nerwy.

P.S. A o multiplayer zapomnijcie całkowicie bo ja robię całą trasę bez żadnego błędu a i tak nie udaje mi się dojechać do mety (nie nadążam za czołówką). Nie wiem czy goście mają jakieś cheaty, znają jakieś bugi czy co ? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że aż takie sekretne skróty znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby byc w czolowce to najpierw trzeba zrobic festival do konca + time atak pojechac lepiej od kolesi z evolution studio. A prosi wybieraja dobry pojazd do trasy i najczesciej juz od poczatku wychodza na czolowe pozycje i nie traca czasu na walke i wyprzedzanie slabych. Wracajac do trasy + odpowiedni pojazd to miedzy dobrym a zlym wyborem mozesz zyskac/stracic okolo 10sec na okrazeniu.

PS. Jezeli nie wygrywasz z botami to lepiej nie wchodz na online :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry !! Jest piękna, ma super grafikę, świetną muzykę ale na BOGÓW dlaczego jest taka trudna !! No poziom trudności sprawia, że mam ochotę wyciągnąć płytę z konsoli, połamać na kawałki, przeżuć, wypluć, jeszcze raz zeżreć i... no ku&%$ jeb&%$ MAĆ !!! Muszę odpocząć... stanowczo odradzam tą grę tym, którzy lubią pograć po pracy dla relaksu (tak jak ja). Ta gra ostro nadszarpie wam nerwy.

Nie wiem do jakiego momentu doszedłeś ale ja do 5 "poziomu spałem praktycznie"

Motorstorm 1 był o wiele trudniejszy.

A próbowałeś może free play i włączyć poziom easy i dać jednego przeciwnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online wystarczy znać optymalną trasę i na samym początku nie wdawać się w bezsensowne konfrontacje z innymi pojazdami, tylko lekko ustąpić. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że ta osoba się gdzieś rozwali a wtedy jesteśmy przed nią bez zadymy.

http://(spam)/poradniki/retail/Motorstorm-Pacific-Rift/pelna/ - tutaj trochę obszerniej opisałem jak należy jeździć, aby zdobyć platynę, a co równa się z wygrywaniem wyścigów ;) Przy okazji pucharka Champion są też moje pobieżne notatki zawierające optymalne trasy dla poszczególnych klas pojazdów. Gra jest trudna, ale po lekkim treningu da się wygrywać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi na słowo, że najtrudniejszy wyścig w singlu, jest niczym w porównaniu z tym co dzieje się na najwyższych rankach na multi.

To jest po prostu masakra. Tam jedziesz idealnie, a i tak przeważnie lądujesz pośrodku stawki.

Trzeba przeważnie idealnie dobrać pojazd do trasy, potem przepychać się, uważać, żeby Ciebie ktoś nie strącił + ogromne szczęście.

I wtedy może dojedziemy w czołówce, o ile znamy trasę na pamięć i idealny tor jazdy.

Od trasy RIFT radzę trzymać się z daleka. Jest zbugowana gdzie ludzie połowę trasy omijają przez co nie ma sensu grać.

Zawsze jak wskakiwała ta trasa to się rozłączałem.

Ja odpuściłem i po prostu odstawiłem grę na półkę. Po pół roku spróbowałem ponownie i nadal taka sama masakra.

Ale brakowało mi do platyny tylko jednego trophy, za najwyższy Rank w multi, więc się przemogłem, ale co się nawkur....ałem to moje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez niedawno zrobilem platyne i fakt - puchar za najwyzszy rank w online to jeden wielki hard core, zwlaszcza teraz. o ile wczesniej jezdzilo sie w duzej grupie tak samo poczatkujacych, to teraz jezdzi sie w waskiej grupie wymiataczy. perfekcyjna znajonosc trasy, perfekcyjna znajomosc skrotow, perfekcyjnie dobrany pojazd od trasy, perfekcyjnie dobrana sciezka przejazdu, perfekcyjnie wykonany przejazd - wowczas masz szanse na zajecie miejsca na pudle. w okolicach najwyzszej rangi, jeden gorszy wyscig przekresla wczesniejsze dobre wyscigi. takze jest wesolo.

Patricko dobrze napisal, unikajcie the rift - jest tam miejsce, w ktorym mozna zrobic glitcha. wyglada to tak, ze jedziesz idealnie na drugim miejscu, zaczynasz drugie okrazenie z trzecha a prowadzacy juz konczy wyscig. mnie wkurzajace miejsce jest na tej trasie z rekinem (czesciowo po plazy, zaraz po starcie skok, potem kaluza z dwoma kladkami po bokach a pozniej zakret w prawo) - tam mozna "odnowic" sobie boosta.

pomimo tego (a moze wlasnie dlatego) gralo sie wspaniale, to jedna z najlepszych gier w jakie gralem i czolowka tej generacji. a dla posiadacza ps3 ta platyna to obowiazek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykladem na celowe wybuchanie jest razorback na okrazeniu sa 3 miejsca na ktorych ten manewr poplaca, a rifta najlepiej jezdzic motorem :P

osobiscie nie wybycham na rip tide nie wybucham, czasem tylko na hopce po ktorej jest dojazd do tego polkola. To prawda teraz 80% grajacych ranki to minimum 5ranga, ale zdazaja sie leszczyki, ktore wychodza po kilkunastu sec.

PS jezeli chcesz jezdzic online to radze inne opcje, nie ranki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie, riptide sie ta trasa nazywa - piszac o odnowie boosta nie mialem na mysli wybuchania przed skokiem i respa na dole, po drugiej stronie, z pelnym boostem. jest tam takie miejsce, ze jak w nie wjedziesz, to resetuje ci pasek boost. i o lie wykorzystywanie ramp o czym pisales to jeszcze jako tako przejdzie to juz korzytsanie z takich bledow to juz wkurza niemilosiernie. ale w zasadzie najbardziej dotkniety jest the rift, reszte mozna jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 4 lvl zloty okolo 40% i naszla mnie chec by to skonczyc (kilka miechow temu) i nikogo nie bylo, wiec jednym slowem kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli wyscigi rankingowe czy casual? bo dziwne jest to co piszesz - do dzisiaj w rankingowych sciga sie duzo osob i nie ma zadnego problemu ze znalezieniem przeciwnikow. ostatnio gralem ze dwa tygodnie temu kilkanascie wyscigow i prawie wszystkie byly w pelnej 12 osobowej obsadzie. w styczniu/lutym ja robilem platyne tez bylo ich duzo - hardcorowych maniakow ze zlotymi 5 rangami nie brakuje ipodejrzewm, ze beda sie scigac do premiery trojki (oby byla). wiec jesli masz takie objawy z rankingowymi, to lepiej sprawdz ustawienia sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie mi jakąś radę na online, bo ja już wymiękam :D Najlepiej podajcie jaki pojazd najlepszy na daną trasę :) Może być również kontakt przez GG (zawsze niewidoczny) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu duzo jezdzi ,tu nie ma zadnej rady,no moze jedna... musisz znac perfekt trase,jak nie znasz wejdz na time attack i sciągnij jakmiegoś w miare dobrego gracza i nauczysz sie bardzo dobrze tras.pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie mi jakąś radę na online, bo ja już wymiękam :D Najlepiej podajcie jaki pojazd najlepszy na daną trasę :) Może być również kontakt przez GG (zawsze niewidoczny) :)

nikt nie da Ci gotowej recepty - musisz jezdzic. najlepiej zacznij od time attack, sciagnij duchy gdzies tak 50 w rankingu czasu (bo te pierwsze odjada Ci zaraz po pierwszym zkarecie hehehhe). poznasz najlepsze sciezki pod dany pojazd na kazdym torze. a potem wskakuj do online i cwicz, cwicz, cwicz.

zlotych porad nie ma, bo jest zbyt wiele kombinacji, a przeciez przed wyscigiem pojazdy sa losowane (i co z tego ze masz obcykana trase pod motor jak nie mozesz go wybrac?). do tego jeden woli jechach paradise beach na motorze (bedzie sie trzymal skalnej polki po lewej u gory na plazy) a inny pojedzie ciezarowka dolem po wodzie - raz wygra pierwszy raz drugi. dlatego muszisz sam dojsc do swoich rozwiazan.

ja jezdzilem takimi pojazdami (o ile dobrze pamietam):

Kanaloa Bay - ciezarowka/monster truck

Sugar Rush - motor

Mudslide - mudplugger

Cascade Falls - monster truck

Beach Comber - motor

Colossus Canyon - motor/rally car

Caldera Ridge - motor/rally car

Badlands - ciezarowa/monster truck

The Edge - motor/rally car

Paradise Beach - motor

The Rift - nie jezdzilem (GLITCH!)

Scorched - motor

Razorback - mudplugger/monster truck

Rain God Spires - motor

Wildfire - motor/rally car

Riptide - motor

jako ognia unikalem ATV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie da Ci gotowej recepty - musisz jezdzic. najlepiej zacznij od time attack, sciagnij duchy gdzies tak 50 w rankingu czasu (bo te pierwsze odjada Ci zaraz po pierwszym zkarecie hehehhe). poznasz najlepsze sciezki pod dany pojazd na kazdym torze. a potem wskakuj do online i cwicz, cwicz, cwicz.

zlotych porad nie ma, bo jest zbyt wiele kombinacji, a przeciez przed wyscigiem pojazdy sa losowane (i co z tego ze masz obcykana trase pod motor jak nie mozesz go wybrac?). do tego jeden woli jechach paradise beach na motorze (bedzie sie trzymal skalnej polki po lewej u gory na plazy) a inny pojedzie ciezarowka dolem po wodzie - raz wygra pierwszy raz drugi. dlatego muszisz sam dojsc do swoich rozwiazan.

Jaki jest glitch na rifcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest glitch na rifcie?

pozwala skrocic okrazenie gdzies tak o 1/4. czyli jak masz wyscig z 3 okrazeniami, to zaczynasz ostatnie a glitcher juz konczy wyscig.

konkretow ode mnie sie nie dowiesz - za duzo jezdzi i korzysta z tego, co wcurfia niemilosiernie i psuje zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwala skrocic okrazenie gdzies tak o 1/4. czyli jak masz wyscig z 3 okrazeniami, to zaczynasz ostatnie a glitcher juz konczy wyscig.

konkretow ode mnie sie nie dowiesz - za duzo jezdzi i korzysta z tego, co wcurfia niemilosiernie i psuje zabawe.

A to glitch na motory? Bo widzę, że gdzieś skaczą a nie wiem gdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że autorzy już odpuścili sobie wspieranie tego tytułu. Widocznie skupili się na MS 3.

Co jak co, ale takie bugi jak na rifcie to powinni poświęcić ten dzień roboty i to naprawić, a nie żeby normalni gracze cierpieli przez idiotów.

Jak tylko pojawia się rift to zalecam wejście do XMB i rozłączenie się z PSN, jedyna metoda ucieczki od tego buga.

Również coś takiego jak najlepszy samochód na daną trasę to nie zawsze jest tak idealnie, ponieważ wozy są losowane.

Czasami mamy do wyboru 4 a czasami tylko 2. Często jeździłem po prostu tym czym mi się dobrze jeździ i jakoś dawałem rady.

Bardzo rzadko jeździłem ATV (prawie w ogóle) oraz BigRigami, a bardzo często Rally Carem czy Mudpluggerem, bo po prostu dobrze mi się te fury prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważyłem jeszcze, że używają glitcha na Razorbacku, ciągle w tym samych miejscach wybuchają i przenosi ich dalej. Nienawidzę takich graczy :/

I jeszcze jedno pytanko. Jak szybko wystartować?

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×