Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Od którego momentu ta gra jak tu wielu pisze jest trudna ?

Ja jestem na Rank 5, po około 10 godzinach grania, i jest podobnie z trudnością, no niektóre wyścigi fakt trzeba 3-4 razy przechodzić. Jak dla mnie jedynka była trudniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rank 5 jest jeszcze spoko. Od ranku 7 zaczyna się robić hardcore w niektórych wyścigach, a 8 to już lepiej nie wspominać. Bez trasy na pamięć i łutu szczęścia nie ma szans na zwycięstwo :pardon: Wszystko co najlepsze przed Tobą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rank 5 jest jeszcze spoko. Od ranku 7 zaczyna się robić hardcore w niektórych wyścigach, a 8 to już lepiej nie wspominać. Bez trasy na pamięć i łutu szczęścia nie ma szans na zwycięstwo :pardon: Wszystko co najlepsze przed Tobą :whistling:

A ja pierwsze problemy (czyli za drugim podejsciem) na Rank 5, 6 banalna, 7 mega hardcore'owa, a 8 łatwa. Tak mi się to jakos ułożyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej masz rację z tym skrótem tylko nie mogę go znaleźć a Ty jak wiesz jak oni to robią bo mnie szlak trafia jak jadę na pierwszym miejscu i nagle spadam na 4 i nawet nie kończę wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o glitch na Rifcie? Szczerze to nie wiem...i dopóki tego nie naprawią to nie wracam do online tej gry.

Do platyny brakuje mi tylko 3 trophy, z czego jeden tylko to osiągnięcie rangi Legend i zostało mi chyba już tylko 70%.

Ale jak męczysz się przypuśćmy z 2 - 3 godziny, żeby zrobić z 10 - 20%, a potem w 20 minut zawalasz i cofa Ci procenty, to idzie po prostu zjeść pada.

Dlatego stwierdziłem, że póki co szkoda nerwów, może kiedyś indziej.

Co do wyścigów w singlu, to najgorszy był dla mnie z jazdą na motorze w okół samych monster-trucków, oj leciało mięso wtedy po domu leciało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skrót na rifcie jest pod mostem, po prawej, zawracasz i wbijasz sie pod most cofa pare razy ale jak sie rozwalisz to odrazu na most przenosi, najlepiej jezdzic motorem alebo czyms z dobrym przyspieszeniem. jak slabo idzie Ci na danym torze to wejdz na time atak sciagnij najlepsze duchy i maxuj tor, sam niedawno zdobylem platyne ale na boskiej plaży kosza mnie nawet tacy z 4rangą wiec to tylko kwestia zmaxowania trasy. Zyczę szczescia i wytrwałosci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten skrót na rifcie jest pod mostem, po prawej, zawracasz i wbijasz sie pod most cofa pare razy ale jak sie rozwalisz to odrazu na most przenosi, najlepiej jezdzic motorem alebo czyms z dobrym przyspieszeniem. jak slabo idzie Ci na danym torze to wejdz na time atak sciagnij najlepsze duchy i maxuj tor, sam niedawno zdobylem platyne ale na boskiej plaży kosza mnie nawet tacy z 4rangą wiec to tylko kwestia zmaxowania trasy. Zyczę szczescia i wytrwałosci

[/quote

Szczerze to nie wiem czy można liczyc na patcha poprawiajacego te wszystkie lagi ,trzeba z tym zyc jezeli się gra w MS:PR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam problem dziś wlączylem sobie MSPR i gdy gram w festiwal nad głowami innych uczesnikow wyścigu pojawiły sie ich nazwy zdeka wkurzają mnie te literki na początku tego nie mialem bylo normalnie bez zadnych napisow nad glowami lipnie to wygloda nie wiem czy cos wcisnolem czy jakoś nieświadomie przeloczylem nigdzie nie mogę tego wyloczyc wiecie może jak to zrobić pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij dwa razy szybko L3, czyli lewy analog :)

Może to był prawy, już nie pamiętam, w każdym razie pod którymś analogiem to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka może ktoś wie o co chodzi z tym casual game czemu to sie nie da właczyc tylko te trophy mi brakuyje,a tu nikt nie gra co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka może ktoś wie o co chodzi z tym casual game czemu to sie nie da właczyc tylko te trophy mi brakuyje,a tu nikt nie gra co robić?

casual czyli te ukonczenie 50 wyscigow online , no jak nikt nie chce grac to lipa ,ja moge sie podlaczyc jak cos bo w sumie zaczynam z moto2 :) to jak cos dodaj mnie do friends kinio26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka może ktoś wie o co chodzi z tym casual game czemu to sie nie da właczyc tylko te trophy mi brakuyje,a tu nikt nie gra co robić?

nie da się włączyć, czy nie ma graczy ? Może poszukaj w innym regionie, ustaw fastest search. Spróbuj wieczorem, albo wtedy, kiedy w USA jest wieczór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się włączyć, czy nie ma graczy ? Może poszukaj w innym regionie, ustaw fastest search. Spróbuj wieczorem, albo wtedy, kiedy w USA jest wieczór wink.gif

Chłopaki dzieki za pomoc jest platynka(-:wystarczy że sie właczy po 21 i wybierze USA i wiara jezdzi,ktoś chce pomocy ?nie ma sprawy zapraszajcie- speed1-BOSS pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się jeździ na kierownicy w MS Pacific Rift? niedawno nabyłem kierke DFGT i nie mam nic praktycznie w co by pograć (oprócz kilku dem i GT5p), zamówiłem sobie MC:LA i myślę właśnie o tym tytule bo widziałem ze widok z wnętrza kabiny jest

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się jeździ na kierownicy w MS Pacific Rift? niedawno nabyłem kierke DFGT i nie mam nic praktycznie w co by pograć (oprócz kilku dem i GT5p), zamówiłem sobie MC:LA i myślę właśnie o tym tytule bo widziałem ze widok z wnętrza kabiny jest

nie wiem czy kierownica jest obsługiwana przez MS - a jeśli jest, to nie oczekiwałbym cudów. No i na kierownicy jeździłbyś na ATV albo motorze ? Jak szukasz czegoś do DFGT to polecam Ferrari Challenge, albo Supercar Challenge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie, polecam Dirta 2, jest mniej więcej w klimatach Motorstorma, a przynajmniej da się jeździć na kółku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale to jest chyba za to jak ktoś grał w pierwszą część gry, a dokładnie ma save'y z pierwszej części.

Powinien działać sposób ze ściągnięciem z sieci jakiegoś save'a.

Chciałem też zapytać, czy wyszedł jakiś nowy patrz poprawiający coś w trybie online? Głównie te glitche na niektórych trasach? Czy nadal jest tak jak było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 90% pewny ze na rifcie niema juz buga, a co do innych to chyba nigdy nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra obsługuje sixaxis ?? Na pudełku jest taka informacja ??

Niestety nie potrafię uruchomić tej funkcji w opcjach jest ustawienie czułości ale ono nic nie daje.

Na youtube znalazłem filmy jak ludzie sterują ruchami pada.

W Uncharted da się sterować granatami ruchami pada więc z nim jest wszystko wporzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy tego nie uzywalem poniewaz to jest nie przydatne, lepiej sterowac krzyzakiem podczas lotu 

PS. bug na rifcie nadal jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To autorzy najwyraźniej odpuścili sobie już wspieranie chyba tej gry, bo ten bug jest cholernie długo i jest o nim głośno na każdym forum o tej grze.

A jak już autorzy zapominają o swoim projekcie to już niedługo zacznie świecić pustkami na serwerach i grać będą albo totalne no-life'y, albo Ci co nie potrafią normalnie trasy przejechać bez używania glitchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w opcjach w ustawieniach sterowania padem wybierasz zamiast gałek. O ile dobrze pamiętam to chyba Tilt się nazywa to sterowanie ruchem pada.

Ale na dłuższą metę to jest nie do grania, do zabawy owszem, ale jak chcesz przejść grę to tylko gałki/krzyżyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×