Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Mi demo się podoba. Monster Truck jest słaby... wolny i beznadziejnie się nim skręca. Zabawka na chwilę. Motor jak zawsze - wymiata

ja zawsze lubiłem rally cars. Motory mnie irytują, bo są zbyt podatne na ciężarówki. A monster truckiem też średnio mi się jeździ. Taki kloc, powinni coś w stylu tego z GTA:SA zrobić. Tamtym się świetnie podróżowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze lubiłem rally cars. Motory mnie irytują, bo są zbyt podatne na ciężarówki. A monster truckiem też średnio mi się jeździ. Taki kloc, powinni coś w stylu tego z GTA:SA zrobić. Tamtym się świetnie podróżowało

Motory mnie zaczynają wku*wiać! To w PGR, to w MS, to w innej grze, która głównie kojarzy się z samochodami. Nie no, w MS fajnie sobie poskakać, ale nawet backflipa nie można zrobić bo spadnie z motoru. Acha, jeszcze Burnout... No po co, odchylasz gałkę na maksa do tylu i smigasz ileś tam/h na tylnym kole skręcając na ostrych zakrętach. Takl jak pisaliście, taki bajer, bo kto będzie jeździł motorami w Burnoucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w nowym MS będą ciężarówki wogóle? Czy zostały zastąpione Monster Truckami? Jak nie będzie ciężarówek to nie kupuje gry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w nowym MS będą ciężarówki wogóle? Czy zostały zastąpione Monster Truckami? Jak nie będzie ciężarówek to nie kupuje gry xD

Możesz spać spokojnie:) będzie wszystko co miała do zaoferowania poprzednia część+Monster Truck'i.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem dopiero dziś, ale to dzięki uprzejmości oczus'a, który podarował mi kod do ściągnięcia dema.

Grafika nawet, nawet. Skarpy wyglądaja super, trawa słabiutko, samochody średnio, a kolizje żałośnie. Ładne oświetlenie.

Dźwięk taki sobie. I tu się zawiodłem.

Co do MT to mi się nawet spodobały. Ważne jest, że nadal czuć prędkość (poza MT). Wyścigi są chwilami bardzo szybkie, zwłaszcza na motorze, którego model jazdy jest katastrofalny. Bez porównania z MS1.

Demo ocenił bym na 7-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mam mozliwosci zagrania w demko...

chyba ze ktos dostal kod i nie go to nie interesuje to jestem chetny do jego przejecia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Pacific Rift potrafi być ładny, lecz szkoda, ze tylko w bujnej puszczy, bo skały to już nie ten świat

Screen 1

Screen 2

Screen 3

choć sa miejsca w których coś odrywa nasz wzrok od skał

Screen 4

Screen 5

Screen 6

Screen 7

Ostatni, 7 screen - ludzie na trasie MS to wyścigi po miejscach niedostępnych dla ludzi, tylko dla Maniaków, Psycho, Masochistów i Freak'ów! Co oni tam robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce też byli ludzie. Na tej trasie gdzie na samym początku jest zakręt w prawo (z taką półkolistą rampą) i rozjazdem - w lewo dla motocykli i rajdówek, a w prawo dla ciężarówek z ostrym błotem. Nie pamiętam nazwy, ale tam na takim rusztowaniu też była grupka osób Tak czy inaczej skały trochę buro wyglądają, liczę że sporo się jednak będzie działo w dżungli z ładnym oświetleniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid dla mnie nawet głupi motorek w każdej grze liczy się bardzo, tak jak w GTA IV jeździłem tylko na motocyklach tak i w każdej innej będę jeździł nimi najwięcej. W Motorstormie pierwszym w online brałem moto kiedy tylko mogłem. Jako zapalony motocyklista, który ogólnie nie przepada za samochodami wszystko się dla mnie liczy. Gdyby nie te 4 motory w Burnoucie też pewnie bym go nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jedynce też byli ludzie. Na tej trasie gdzie na samym początku jest zakręt w prawo (z taką półkolistą rampą) i rozjazdem - w lewo dla motocykli i rajdówek, a w prawo dla ciężarówek z ostrym błotem. Nie pamiętam nazwy, ale tam na takim rusztowaniu też była grupka osób Tak czy inaczej skały trochę buro wyglądają, liczę że sporo się jednak będzie działo w dżungli z ładnym oświetleniem...

...i ostatni zakręt to też rampa półkolista? No to ludzi przegapiłem, ale uwierz mi. Na kineskopowym mało widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze nie wyciągać wniosków po tych screenach. Od siebie tylko dodam, że obecna wersja dla prasy, ukończona w 80%, prezentuje sie znacznie lepiej od dema z Qore. O poziom graficznym MS: PR możecie być spokojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i ostatni zakręt to też rampa półkolista? No to ludzi przegapiłem, ale uwierz mi. Na kineskopowym mało widać

nie...to był chyba Sidewinder Glutch. Teraz mi się przypomniała nazwa. Tą trasę którą Ty napisałeś to jest pewnie Rock Hopper, ale tam ludków nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie jestem zniesmaczony. Gra jest wielkim krokiem w tył. Słabe tekstury + kiepski klimat. To nie jest to co pierwszy ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po demie jestem zniesmaczony. Gra jest wielkim krokiem w tył. Słabe tekstury + kiepski klimat. To nie jest to co pierwszy ms.

To Ty chyba nie widziałeś ostatnich filmików z gry(Rally car,trzy filmiki) Jak je znajdę to wstawię linki,ale już teraz mogę rozwiać Twoje wątpliwości:) Te filmiki dają do myślenia, gra nabrała rumieńców.Modele pojazdów wyglądają o wiele lepiej,to samo tyczy się tras.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ile osób nie kupi gry, bo zawiodła się na demie xD SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Ty chyba nie widziałeś ostatnich filmików z gry(Rally car,trzy filmiki) Jak je znajdę to wstawię linki,ale już teraz mogę rozwiać Twoje wątpliwości:) Te filmiki dają do myślenia, gra nabrała rumieńców.Modele pojazdów wyglądają o wiele lepiej,to samo tyczy się tras.

Pozdrawiam

Widziałem filmiki i jakoś mnie nie przekonały, po za tym nie opieram się na filmikach przy kupnie gry tylko na demie, a to było fatalne.

http://farm4.static.flickr.com/3185/291910...bed4e0656_o.jpg

To dla ciebie jest ładne? Problem z AA + kanciate auto, słabe tekstury. A screen jest nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika będzie na pewno lepsza niż w jedynce, więc nie ma co się obawiać. MS na screenach też nie wyglądał pięknie, a jednak grafika była bardzo przyzwoita, a z AA Evolution nigdy sobie dobrze nie radziło z aliasingiem. A demem nie ma co się sugerować, bo jest ono stare i gra wygląda zupełnie inaczej. Było nawet porównanie dema które dostało IGN i tego z Qore - różnica ogromna, powinno być na którejś z wcześniejszych stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze nie zraziłem... na pewno nie złożę żadnego preordera czy coś, tylko zaczekam do premiery... wtedy poczekam na 1sze recenzje i podejmę decyzję

Póki co jestem optymistycznie nastawiony, tym bardziej że w "jedynkę" nie grałem (tylko demo, ale na +), a z chęcią zobacze co to takiego ten motorstorm

A jak gra okaże się faktycznie klapą, tzn. nie będzie widać istotnej rożnicy między 1, a 2 częścią to po co przepłacać? Kupię 1szą część za połowę ceny i też będzie good

P.S Swoją droga to tym demem nieźle sobie zaszkodzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam przejść jedynkę. Gra niezwykle zacna, dostępna w bardzo dobrej cenie. Gra dobra i do odstresowania się (początkowe wyścigi), jak i hardcore'owego ścigania (końcowe wyścigi), wszystko w ładnej grafice i świetnej dynamice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem filmiki i jakoś mnie nie przekonały, po za tym nie opieram się na filmikach przy kupnie gry tylko na demie, a to było fatalne.

Tylko że demo dostępne poprzez Qore, to bardzo stary build, nawet na targach w Lipsku była wystawiona nowsza wersja. Jestem przekonany, że ostateczna wersja MS: PR, będzie prezentowała bardzo wysoki poziom. Poczekajcie tylko na pierwsze oceny.

edit:

jeżeli ktoś nie widział

http://www.ps3site.pl/kilka-slow-o-demie-m...m-pacific-rift/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje kiedy ma byc publiczne demo? bo slyszalem ze zazwyczaj jest to 1-2 miesiace po wydaniu go w quore a jakos ani slychu ani myku na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos sie orientuje kiedy ma byc publiczne demo? bo slyszalem ze zazwyczaj jest to 1-2 miesiace po wydaniu go w quore a jakos ani slychu ani myku na jego temat

tydzień, dwa przed premierą pewnie, tak zapowiadali twórcy. Więc pod koniec października pewnie można się spodziewać, ciekawe czy będzie to samo co z Qore, czy dadzą jakieś normalne demko, które pokaże możliwości gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli demo ma być tuż przed premierą gry i chcą zachęcić ludzi do wydanie pieniędzy na ich tytuł, to musi być to zupełnie nowe demko. Najlepiej bazujące na ukończonej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×