Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Dla nich Quore jest ważniejsze od sprzedaży gry... nienormalni jacyś

Ja pomimo, że póki co widziałem tylko filmik z dema (do mnnie kod nie dotarł, i w sumie nie zaskoczyło mnie to - nic przez PSS nie kupuje, a PS3 mam 3 miechy dopiero ), to i tak zaczekam na filmiki z ukończonej gry, a nie jakiejś BETY... Wg. mnie to za wcześnie, żeby gre oceniać i mówić TAK/NIE.

Ale i Sony nie rozumiem, że wypuszczają demo które na pewno nie zachęci do zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie za darmo i placzecie ! Niech wogole nie daja demek ! Czekajmy na demka az gry wydadza ! Raz mowicie tak raz na odwrot, nadazyc za wami sie nie da:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mają wypuszczać tak cienkie demka to faktycznie mogliby sobie darować, a nie jeszcze kasę za qore zbierają

Hmm... może to publiczne demo będzie ukazywało finalna wersję gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostajecie za darmo i placzecie ! Niech wogole nie daja demek ! Czekajmy na demka az gry wydadza ! Raz mowicie tak raz na odwrot, nadazyc za wami sie nie da:)

wszystko zależy od tego, jakie to demo jest. Mnie tam to nie wkurza, dobrze po prostu, że dali to porównanie, bo teraz dalej wiem, że opłaca się kupić tą grę, a po demie zwątpiłem. Bardziej mogą być zirytowani Ci, którzy kupili Qore tylko dla tego pliku. Te parę dolców to nie majątek, ale konsumenci zostali oszukani, bo wielu nie kupiłoby Qore, gdyby wiedziało o tym, jaką wersję dema ono zawiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci sie ! kupili to fani bo chcieli sobie sami ocenic jak gra sie prezentuje! Moim zdaniem jest czad lepszy niz w jedynce (ktora mnie nudzila:F). Zassalem demo i wiem ze bedzie gitara . Gdyby mi sie nie podobalo to cieszylbym sie , ze wiem ze mi sie nie podoba i nie kupie ! Koniec kropa dobrze ze demka sa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się 19 nowych screenów, ale wkleję tylko te najciekawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś to chyba Ci się Kolego nie udało z tymi screenami,bo ja tam nic nie widzę Źle wkleiłeś linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś to chyba Ci się Kolego nie udało z tymi screenami,bo ja tam nic nie widzę Źle wkleiłeś linki

Cholera, to już drugi raz nie ma. A były, bo pamiętam obraz mojego posta. Albo robota moderatorów, albo tego z góry Dałem 5 screenów jak coś.

EDIT: A jednak worthplaying zawiódł. Wejdź tu http://www.worthplaying.com/article.php?sid=55859 , załaduj wszystkie screeny i ponownie na forum, a ujrzysz screeny Ah, już nigdy nie odniosę sie do WP na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści o MSP.

Po pierwsze film

Po drugie na dzień dzisiejszy jest około 4.5tys drobnych błędów w grze. Premiera 28 października, więc się muszą troszkę pospieszyć

Po trzecie będzie możliwość ściągnięcia duchów najlepszych przejazdów twórców. A pokonanie ich da nam trophy. No to przerąbane

Kolejne newsy w następny poniedziałek

Thank's to PSBlog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po trzecie będzie możliwość ściągnięcia duchów najlepszych przejazdów twórców. A pokonanie ich da nam trophy

o choroba ! ciekawy pomysl acz, zapewne im krotszy czas tym lepsze trofeum (oczywiste xd)

wyobrazcie sobie czas jaki musicie osiagnac np zeby dostac zloto...

---

a co do filmiku, fajnie wyglądam motyw "czaszki" motorstorma i kosci z kluczy xd oryginalne rozwiązanie

rozwalily mnie helikoptery trzymające na linach monster trucki...

zapowiada sie dobrze, acz te 4,5 tys (sic!) błędow... pewnie jakies pierdoly ale zawzse cos ^^

Thank's to misiopuchatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom,filmik obiecujący:) aczkolwiek niepokoją mnie te błędy za wzgl. na nieco krótki czas,pozostały do premiery.No i sprawa z tymi trofeami,nawiązującymi do czasów najlepszych...Nie podoba mi się zbytnio.Nie mam zamiaru spędzać na jednym wyścigu nie wiadomo ile czasu,aby tylko zdobyć jakiś pucharek.

P.S. Tak wiem nikt mi nie karze tego robić

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groźnie brzmi te 4,5k błędów. Oby sobie jakoś z tym poradzili, bo może być nieciekawie. Chociaż wiele zależy od powagi tych błędów - że krzaczek będzie pod złym kątem nachylony to spoko, ale jak coś wpływającego na gameplay to cienko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ważne, że wiedzą ile błędów jest w grze. Gorzej, jeżeli nie jest to nawet połowa xD Ja grę kupię chyba z tego powodu 2 tyg po premierze, bo co za przyjemność grać w grę zabugowaną po box'a (czyt. Test Drive Unlimited).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat chodzi o bzdetki. Pewnie przenikające polygony, dziwne oświetlenie, zanikanie cieni itp.

Będzie dobrze. MGS4 w końcowej fazie miał kilka razy więcej błędów i popatrzcie co wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na mojego okurzonego maila z onetu i... ?

Widzę maila od Sony. Patrzę co to i...?

Okazuje się, że dostałem zaproszenie do pobrania Dema MotorStorm: Pacific Rift'a.

Zazdrości ktoś?

PS. maila dostałem 12.06 - dzisiaj odebrałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. maila dostałem 12.06 - dzisiaj odebrałem ;p

To juz w czerwcu rozdawali zaproszenia:P HeHe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd ... oczywiście chodzi o 09 (wrzesień). Pomyliło mi się, bo mam urodziny 06.09 i zawsze odruchowo piszę na początku 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdrości ktoś?

ja nie, bo też dostałem. Pozatym to demo jest totalnie zrypane i można się tylko zniechęcić do gry po nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi demo się podoba. Monster Truck jest słaby... wolny i beznadziejnie się nim skręca. Zabawka na chwilę. Motor jak zawsze - wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błąd ... oczywiście chodzi o 09 (wrzesień). Pomyliło mi się, bo mam urodziny 06.09 i zawsze odruchowo piszę na początku 6

Ale ''06'' nie było na początku (12.06)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×