Skocz do zawartości
kakaroto

Kantyna

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja wytrzymam ;) dywersji nie bedzie

zresztą to jest tak ja by zaczynac wszystko od nowa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie caly czas 0 a jak widac ktos sobie gierczy :( a my nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zbyt wielu fajnych znajomych, zbyt dobra atmosfera :thumbsup: Nie mam zamiaru szukac sobie nowych kolegow na xklocku. SONY ma jeszcze jakies 2tygodnie do E3. Do tego czasu wszystko powinno wrocic

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jestem tego samego zdania ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie gra. zobaczcie sobie na daty, to ze ktos ma aktualizacje w maju, nic nie znaczy, bo ostatni raz gral np w marcu czy grudniu. I to z tego okresu sa te staty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wielu fajnych znajomych, zbyt dobra atmosfera :thumbsup: Nie mam zamiaru szukac sobie nowych kolegow na xklocku. SONY ma jeszcze jakies 2tygodnie do E3. Do tego czasu wszystko powinno wrocic

Tym bardziej, że nie ma żadnej pewności, że xpudła też nie zhakują... Chłopcy się rozzuchwalili. Żal mi tylko ich starych, bo jak ich dopadną to będą pierdzieć w pasiaki do późnej starości, a jak są nieletni to starzy do końca życia będą żebrakami. A, że dopadną to pewne... prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz bo mi sie wydaje ze niebardzo ich dołapią ...

cieżka sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się martwie bo sony wprowadza nowe zabezpieczenia i teraz są podobno testy końcowe ,ale hakerzy już zacierają ręce na przetestowanie owych zabezpieczeń.Żeby nie było takiej sytuacji że PSN już wraca wszyscy gramy zadowoleni a tu po miesiącu znowu wszystko pada :confused: bo w sumie jak zaatakowali sony już raz dlaczego by mieli tego nie powtórzyć dla nich to świetna zabawa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz bo mi sie wydaje ze niebardzo ich dołapią ...

cieżka sprawa...

Przestępcy to specyficzny typ ludzi. Im się zawsze wydaje, że jak się raz udało to się zawsze będzie udawało. W więzieniach nie siedzą tylko ci którzy potrafili powiedzieć sobie dość, a takich jest niewielki odsetek. No i ta "duma", w końcu któryś nie wytrzyma i będzie się musiał pochwalić jaki jest wspaniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ci co to zrobili są dobrymi amatorami bo zamiast ukarać tylko SONY ukarali też Nas za free , czy nie większą karą dla SONY było by wszystko w PSN za free ? Czym my im zawiniliśmy ? Jak bym złapał jednego takiego to bym go powiesił za jaja na kablu HD od SONY i kopał w łeb :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie gra. zobaczcie sobie na daty, to ze ktos ma aktualizacje w maju, nic nie znaczy, bo ostatni raz gral np w marcu czy grudniu. I to z tego okresu sa te staty.

http://bfbcs.com/stats_ps3/emeperium

Snosch'u to wyjasnij mi to skad update i check z dzisiaj o 22 z minutami ja nie moge tak u siebie zrobic check owszem ale nie update bo mam z kwietnia i to sie nie zmiania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ci co to zrobili są dobrymi amatorami bo zamiast ukarać tylko SONY ukarali też Nas za free , czy nie większą karą dla SONY było by wszystko w PSN za free ?

Mylisz się, ukarali Sony w najlepszy możliwy sposób. Podważyli ich wiarygodność, obrócili przeciw nim klientów i narazili na wielkie straty. Poczytaj komentarze, jaki jest stosunek złości na Sony do złości na hakerów.

Typowe bezmyślne zachowanie ludzkie, jak będą ulewy i truskawki będą po stówie to ludzie będą pyskować na warzywniaki, a nie na pogodę. Bo to wygodniejsze i jest pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okazji dzisiejszych urodzin życzę stu lat z ps3, stu platynek, pierwszej pozycji w turnieju oraz szybkiego powrotu psn dla naszych towarzyszy Bas'a i Michaljm'a :smile:

ps. kolejkę postawicie przy okazji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już informację kiedy będzie można obejrzeć filmik z akcji na Osame ? Kiedy oni to posklejają ? Chyba akcja nie była taka gładka jak oni się wychwalają skoro nadal jej nie pokazali , a w przypadku Hussaina to go powiesili na live-ie . Jakiś fake ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już informację kiedy będzie można obejrzeć filmik z akcji na Osame ? Kiedy oni to posklejają ? Chyba akcja nie była taka gładka jak oni się wychwalają skoro nadal jej nie pokazali , a w przypadku Hussaina to go powiesili na live-ie . Jakiś fake ? dry.gif

kto wie czy na lotnisku w Szymanach nie odbyly sie kolejne nierejestrowane lądowania samolotów CIA :thumbsup:, wcale bym się nie zdziwił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie finał ligi mistrzów jak obstawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie finał ligi mistrzów jak obstawiacie?

Jako fan manchesteru z 12letnim stazem nie widze innej mozliwosci jak tylko rewanz za final z 2009 czyli wygrana United :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja jako wierny kibic obstawiam za Man.Utd., który dzis zapewni sobie mistrza Premiership :thumbsup: , ale jestem realistą i znam klasę Barcy :whistling: więc powiem, że Man. Utd. na pewno powalczy

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

za 2 tygodnie finał ligi mistrzów jak obstawiacie?

Zależy kto będzie sędziował :whistling:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mówcie mi że wierzycie w to że sedziowie faworyzują barcelone.to mourinho sieje propagande bo "special one"nie potrafi pogodzić sie z porażką:)a jak inter ogrywal barce i strzelali bramki ze spalonych i to takich metrowych to wtedy mu sędziowanie nie przeszkadzało.Co do finalu to lubie jednych i drugich :) w manchesterze byłem na półfinale jak grali z milanem coś niesamowitego tak przy okazji :P ale ładniejszą piłke dla kibica gra Barca której będę kibicował troszke bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okazji dzisiejszych urodzin życzę stu lat z ps3, stu platynek, pierwszej pozycji w turnieju oraz szybkiego powrotu psn dla naszych towarzyszy Bas'a i Michaljm'a :smile:

ps. kolejkę postawicie przy okazji :thumbsup:

Dziękuję :)

Kolejkę postawię, zaraz jak tylko wróci PSN, na Arice, w którymś domku :D

@Liga Mistrzów - obstawiam i kibicuję Man U, bo:

- nie lubię Barcy

- Manchester chyba trochę lepiej trafił z formą - ostatnie 2 kolejki BBVA i BPL pokazują, że graczom Fergussona chce się grać - więcej zapału, no i chęć rewanżu za finał sprzed 2-ch lat. Natomiast u Barcy wcześniej zaczęło przejawiać się zmęczenie sezonem - atak i pomoc trzyma dalej poziom i może błysnąć geniuszem (Messi+Xavi/Iniesta), ale obrona popełnia coraz więcej błędów, a przy takim 4-4-2 jak gra Manchester każdy błąd może drogo kosztować.

Tak czy inaczej będzie dobry mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mówcie mi że wierzycie w to że sedziowie faworyzują barcelone.to mourinho sieje propagande bo "special one"nie potrafi pogodzić sie z porażką:)a jak inter ogrywal barce i strzelali bramki ze spalonych i to takich metrowych to wtedy mu sędziowanie nie przeszkadzało.Co do finalu to lubie jednych i drugich :) w manchesterze byłem na półfinale jak grali z milanem coś niesamowitego tak przy okazji :P ale ładniejszą piłke dla kibica gra Barca której będę kibicował troszke bardziej.

to co się wyprawia pomiędzy Barcą a Realem to temat rzeka i nie ma co nawet próbować rozsądzać kto ma rację w tym konflikcie, w spiski sędziowskie też nie wierzę, niemniej występ Busquetsa zagrożony, liczę też jak Bas zauważył na zniżke formy Barcy i pewne obserwowalne wypalenie zawodników, no i na 12 zawodnika Utd. czyli stadion Wembley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×