Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tak sobie włączyłem ten filmik co aby sobie przypomnieć tą zacna gierkę. Scenariuszowo to Mafia 2 wciągnęła noskiem GTA IV. Główne misje fabularne to cud miód zestawiając to z grą Rockstar.

U mnie po RDR to nr 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak sobie włączyłem ten filmik co aby sobie przypomnieć tą zacna gierkę. Scenariuszowo to Mafia 2 wciągnęła noskiem GTA IV. Główne misje fabularne to cud miód zestawiając to z grą Rockstar.

Pfff...miejsce fabularne z GTA IV wciąga noskiem nawet Start the Party ;)

Toż to zapychacze czasu, a nie misje. Poznajesz kogoś -> zabijasz dla niego -> poznajesz kolejną osobę -> zabijasz dla niej.

A wszystkie misje i tak polegają na pojechaniu na miejsce misji i wybiciu wszystkiego do nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że zakończenie nijakie. Pazerność twórców nie zna granic. Wycięli zakończenie i zrobili jako DLC chyba (?) :down:

Ale tak czy siak Mafię2 wspominam bardzo miło. Bardzo przyjemna platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka oczywiście jest. I faktycznie była bardzo przyjemna.

Pozostały mi dwa trofiki z DLC, "Masakra" i ten gdzie trzeba przejechać ileś tam kilometrów.

Pewnie się za nie zabiore bo co jak co w tej grze 100% musi być.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że zakończenie nijakie. Pazerność twórców nie zna granic. Wycięli zakończenie i zrobili jako DLC chyba (?) :down:

Ale tak czy siak Mafię2 wspominam bardzo miło. Bardzo przyjemna platyna.

To co jest wycięte te zakończenie niema w dlc, ale będzie kontynuacją w 3 części mafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakończenie odbiera przyjemność ze wspominania gry jako tej rewelacyjnej, tylko tworzy wspomnienie jako tej, w której na końcu twórcy nas wy.....i. Ogólnie gierka świetna, ale dwa momenty strasznie irytujące - ten garaż w dokach, z którego filmik jest kilka postów wcześniej i zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zakończenie odbiera przyjemność ze wspominania gry jako tej rewelacyjnej, tylko tworzy wspomnienie jako tej, w której na końcu twórcy nas wy.....i. Ogólnie gierka świetna, ale dwa momenty strasznie irytujące - ten garaż w dokach, z którego filmik jest kilka postów wcześniej i zakończenie.

ee tam. Zakończenie zostawia otwarte drzwi do kolejnej części i dobrze.

gdyby zakończyli

ukazaniem śmierci Joe po tym jak go wywieźli

albo coś w tym stylu to pewno też byście narzekali.

Dobrze się stało jak się stało i czekamy na Mafię 3.

Co do akcji w dokach - nikt nie mówił że będzie łatwo.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że trójka nie będzie bezpośrednią kontynuacją i twórcy znowu nam pokażą innych bohaterów a także inne czasy... Marzę o latach 70...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał raczej lata 80 tak jak w gta vice city które świetnie oddawało ten klimat. Sądzę jednak że mafia zrobiłaby to jeszcze lepiej bo to przecież mafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pierwsze wyląduje na ścianie. Pad czy Mafia 2...Ale do rzeczy

Jestem w 14 Chapterze. Moim zadaniem jest

zabicie Steva i Dereka

No spoczko. Zabicie tego pierwszego to nie problem,ale gdy wchodzę do tego magazynu to jest istna paranoja. Wszędzie dolatuje ten koktajl molotova(nie wiem skąd on leci),lecz gdy znajdą miejsce gdzie nie dolatuje i mogę pozabijac spokojnie wrogow to po jakims czasie dolatuje i doopa. Nawet uciec nie mogę bo albo zaczynaja strzelac,albo...koktajl molotova. Troche się mecze nad tym momentem. Gram na hardzie bo do tego momentu gra była banalna. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź filmik na youtube

do tego magazynu najlepiej wjechać samochodem, w filmiku będziesz miał wszytko pokazane

Ogólnie jest rzeźnia, zabawa na cały wieczór

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do przejścia tego jest ciekawy glitch. Działał kiedyś jak to przechodziłem, nie wiem jak teraz. Po wyczyszczeniu wszystkich na zewnątrz weź jakiś samochód i wjedź nim do wody. Po chwili powinieneś pojawić się z powrotem na lądzie. Teraz drzwi do magazynu powinny być zamknięte, a ty będziesz miał możliwość wejścia tam przez biuro Derek'a. Dzięki temu o wiele łatwiej można się bronić. Koktajle mołotowa do ciebie nie dolecą, a ty możesz spokojnie zdejmować wrogów (wszyscy przyjdą sami prędzej czy później).

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo pamiętam ten etap gry bardzo dobrze, przeszedłem to bez żadnej pomocy, czy używania glitchów, ale fakt faktem męczyłem się dobry cały dzień z przerwami bo nie mogłem wyrobić nerwowo, a bluzgałem niemiłosiernie :P Chyba każdemu kto grał w 2 odsłonę mafii ten fragment napsuł pełno nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tam trzeba biegać od jednego filara do drugiego bo ten typek rzuca tytymi koktajlami Mołotowa z góry dokładnie tam gdzie stoimy. Załatwiamy jednego gościa po czym szybko mik za drugi filar, znowu strzał i buch za poprzedni filar aż wykończymy wszystkich. Dopiero potem powolutku schodami na górę żeby nie oberwać z butelki bo trzeba będzie zaczynać od początku. A ten Derek to też kawał twardego suk!@#yna. Kilo ołowiu trzeba mu wpakować żeby wkońcu zamknął oczy :pinch:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma moze ktos jakis pomysl co zrobic gdy gra zlapala blad: mam oddac kase bruno mam 58k ze soba ale jak stoje pod drzwiami to ni chu.. nie moge nic zrobic ani zadzwonic ani otworzyc poprostu nic. jak gralem na normalu to przeszedlem bez bledow a na hardzie to juz 2 problem a jakos nie widzi mi sie grac od nowa bo mnie krew chyba zaleje. pomoze ktos cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma moze ktos jakis pomysl co zrobic gdy gra zlapala blad: mam oddac kase bruno mam 58k ze soba ale jak stoje pod drzwiami to ni chu.. nie moge nic zrobic ani zadzwonic ani otworzyc poprostu nic. jak gralem na normalu to przeszedlem bez bledow a na hardzie to juz 2 problem a jakos nie widzi mi sie grac od nowa bo mnie krew chyba zaleje. pomoze ktos cos ?

Nie wszystko pamietam, ale czy tam nie ma opcji wczytania ponownie "Chapter`a" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko pamietam, ale czy tam nie ma opcji wczytania ponownie "Chapter`a" ?

A po wczytaniu chaptera gra zaliczy przejście na hard??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytanie ostatniego punktu kontrolnego nie pomaga?Powtarzać cały rozdział możemy tylko w menu głównym.W czasie gry dostępny jest tylko ostatni checkpoint.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytanie ostatniego punktu kontrolnego nie pomaga?

no niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa.

Jedna z moich ulubionych gier, a niestety posiada dużo błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie platyne i zbieram plakaty. Kuuur jak dostać się najłatwiej po plakat 63? Już z chyba ze 100 razy próbowałem wjechac tam rozpędzonym samochodem :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten gdzie trzeba skoczyć samochodem z autostrady ?

Łatwo nie jest, ja też chyba za 3 razem tam wbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×