Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuj, próbuj, za którymś razem wyjdzie. Już w locie wciśnij hamulec, tak by nie spaść z dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ps store dodatki do mafii II i zainstalowałem. Nie wiem jak je teraz uruchomić żeby pograć. Może mi ktoś podpowiedzieć? Z góry dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ps store dodatki do mafii II i zainstalowałem. Nie wiem jak je teraz uruchomić żeby pograć. Może mi ktoś podpowiedzieć? Z góry dziękuje. 

W menu głównym powinny być do wyboru.Dodam,że te z polskiego ps store działają tylko z polską wersją językową.W sklepiku pisze z jaką dokładnie wersją BLES gry,nie działają chyba z angielską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SuCre1995 - jak juz kupiłes z PSS to w sumie za późno, ale jest wydanie gry "Directors Cut", ona ma wszystkie DLC jakie wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Platinium gry ma dołączone dodatki. Czy ktoś się orientuje w jakiej one są formie? Na płycie, czy jako kod do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki są na płycie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj są, zdecydowanie.

Domniemam, że mówimy o Wendecie Jimmy`ego i Przygodach Joe.

Są tam też jakieś takie drobne inne ale to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. W takim razie olewam wersję z plusa i łapię się za płytę z DLC.

Edit: Czy wersja platinum posiada te 3 dodatki fabularne?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinna posiadać. Na okładce gry musi być napisane "Gra Mafia 2 | 3 dodatkowe pakiety fabularne | 4 pakiety typu styl" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wykupić plusa niż grę w pudełku ? W sierpniu będzie w plusie Mafia 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wykupić plusa niż grę w pudełku ? W sierpniu będzie w plusie Mafia 2.

 

Ale w pudełku masz wszystkie DLC.

A owe dwa wspomniane w tym temacie (wyżej) wydłużają znacznie rozgrywkę w tej zacnej grze.

Dlatego bedę bronił stanowiska co do zakupu wersji pudełkowej :) - którą notabene potem możesz odsprzedać.

Edit: Czy wersja platinum posiada te 3 dodatki fabularne?

 

Uzupełniając wypowiedź Oli - wersja Directors Cut ma wszystkie DLC.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa, ale tak jak zauważył lennox, wersja na płycie, czy to platinum, czy dc, ma wszystkie dlc, które na pss kosztują z 90 zł łącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa, ale tak jak zauważył lennox, wersja na płycie, czy to platinum, czy dc, ma wszystkie dlc, które na pss kosztują z 90 zł łącznie.

 

Więc kupowanie tych DLC z PSS to trochę bez sensu.

Uwierz, że te dwa fabularne DLC są wyśmienite. I jesli ta gra Cię jara (a mnie bardzo), to grzech nie zagrać w nie :).

(z naciskiem na Przygody Joe).

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie przekonywać nie musisz - już parę postów wyżej napisałem, że decyduję sie na wersję na płycie ;)

Może to do końca nie to samo, ale mam nadzieję równie dobrą zabawę, jak w przypadku L.A. Noire, jeżeli chodzi o klimat i ciekawą fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie M2 bije na łeb L.A.-N.

No ale to moje zdanie, niekoniecznie wszyscy muszą się ze mną zgodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Mafia będzie w plusie bo mimo że ograłem na PC to chętnie do niej wrócę. Nie jest to może jakaś wybitna produkcja. Trochę stara się być sandboxem ale nie bardzo jej to wychodzi. Poza misjami nie ma praktycznie nic ciekawego do roboty. Druga Mafia powala jednak klimatem, ścieżką dźwiękową i przyzwoitą fabułą oraz niezłą dawką humoru. Już początek gry i powrót z frontu do domu zapada w pamięć na długo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Firo :)

Klimat M2 to jest coś wyjątkowego :)

Zgadzam się, że wybitną grą ona nie jest, ale wspomniany klimat dosłownie demoluje psychikę :)

I to jest coś co uwielbiam w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w pudełku masz wszystkie DLC.

A owe dwa wspomniane w tym temacie (wyżej) wydłużają znacznie rozgrywkę w tej zacnej grze.

Dlatego bedę bronił stanowiska co do zakupu wersji pudełkowej :) - którą notabene potem możesz odsprzedać.

 

Uzupełniając wypowiedź Oli - wersja Directors Cut ma wszystkie DLC.

 

Ostatnio w Plusie tak wiele dają, że nie ma czasu na DLC. Wersja pudełkowa jest tylko dla fana Mafii 2. Odsprzedać po sierpniowym plusie będzie trudniej, za pewne cena trochę spadnie.

 

Jeżeli mimo wszystko w grę wchodzi ty;ko wersja pudełkowa to warto poczekać na sierpniowego plusa, który powinien wpłynąć na cenę. (oddźwięk może być z opóźnieniem)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Plusie tak wiele dają, że nie ma czasu na DLC. Wersja pudełkowa jest tylko dla fana Mafii 2. Odsprzedać po sierpniowym plusie będzie trudniej, za pewne cena trochę spadnie.

 

Jeżeli mimo wszystko w grę wchodzi ty;ko wersja pudełkowa to warto poczekać na sierpniowego plusa, który powinien wpłynąć na cenę. (oddźwięk może być z opóźnieniem)

 

No ale grasz, bo dają w ramach abonamentu, czy też dlatego, że dana gra jest dobra?

Nie zrozum mnie źle, ale nikt nam nie każe ogrywać z plusa wszystkiego jak leci. Dokonujesz własnej subiektywnej selekcji. Jeżeli jakiś tytuł mi podchodzi, to dla mnie naturalnym jest, że chcę z nim spędzić więcej czasu, np. poprzez DLC, czy też multi, a nie zerkać w kalendarz z myślą "Jeeez, muszę spiąć pośladki, bo niedługo kolejne tytuły z plusa a jeszcze 99 wcześniejszych nieogranych czeka w kolejce".

Jeżeli dany tytuł mi się podoba, to jakoś przeboleję też te kilka złociszy, które "stracę" na późniejszej sprzedaży.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Plusie tak wiele dają, że nie ma czasu na DLC. Wersja pudełkowa jest tylko dla fana Mafii 2. Odsprzedać po sierpniowym plusie będzie trudniej, za pewne cena trochę spadnie.

 

Jeżeli mimo wszystko w grę wchodzi ty;ko wersja pudełkowa to warto poczekać na sierpniowego plusa, który powinien wpłynąć na cenę. (oddźwięk może być z opóźnieniem)

 

To wszystkie jest kwestią indywidualną.

Ja akurat dla siebie w plusie rzadko znajduje coś fajnego - wiem, marudzę. Ale tak jest.

Dla mnie akurat są takie tytuły, których albo nie sprzedaję, zostawiając je sobie na półce, albo zdaję sobie sprawę, że rynek wtórny ma swoje prawa.

Pamiętaj, że nie każdy ma plusa i dlatego M2 w "+" nie może być wykładnikiem spadku ceny.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nie każdy ma plusa i dlatego M2 w "+" nie może być wykładnikiem spadku ceny.

 

Sporo osób jednak Plusa posiada, więc pojawienie się Mafii w ofercie powoduje, że ludzie przestają kupować, a ci którzy mieli grę wcześniej chcą ją sprzedać. O ile cena może nie spadnie to może być mały problem ze sprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............pojawienie się Mafii w ofercie powoduje, że ludzie przestają kupować, a ci którzy mieli grę wcześniej chcą ją sprzedać. .............

 

Moim zdaniem jedno z drugim nie ma nic wspólnego :)

Większość ludzi będzie jednak wolała kupić pudełko z wersją Directors Cut czy inną tego typu i mieć wszystkie DLC.

Ja oczywiście mówię o ludziach którzy mają napał na tą grę, nie mają plusa a chcieliby ową grę mieć (a takich nie brakuje) :)

Tacy natomiast, którzy chcą ją sobie przejść i zapomnieć faktycznie skorzystają z oferty "+".

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Mafie II ,ale na PC ,bo PS3 jeszcze nie miałem. Bardzo dobra gra moim skromnym zdaniem. Historia ciekawie opowiedziana jednak jedynka lepsza ,mimo swojego wieku. Jak będzie na PS+ to oczywiście przejdę jeszcze raz :) Czekam niecierpliwie również na trzecią część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedno z drugim nie ma nic wspólnego :)

Większość ludzi będzie jednak wolała kupić pudełko z wersją Directors Cut czy inną tego typu i mieć wszystkie DLC.

Ja oczywiście mówię o ludziach którzy mają napał na tą grę, nie mają plusa a chcieliby ową grę mieć (a takich nie brakuje) :)

Tacy natomiast, którzy chcą ją sobie przejść i zapomnieć faktycznie skorzystają z oferty "+".

 

Proste prawa rynku - więcej/bardziej dostępny towar = niższa cena. Oczywiście, wszelki kolekcjonerki itp. specjalnie nie stanieją, a czasem nawet mogą na cenie zyskać, ale już podstawowe wydania raczej stracą wartość (kwestia tego ile jest już bardzo złożona) po wyjściu gry w PS+.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×