Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Motyw 02 # Playstation Plus na rok za free!

Tutaj nie powiem jak zrobić - ale działa.

No to może ja powiem co trzeba zrobić by mieć ps+ na rok. Cały sekret tkwi w tym, że należy zapłacić ciężko zarobione pieniądze wielkiej korporacji jaką jest Sony i voila, mamy ps+ na rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę moją odpowiedz z innego tematu bo widze że jest potrzebna

"Przy zakupie PS+ ustawiona jest opcja automatycznego przedłużenia umowy.

Jak kupiłeś np: na trzy miesiące to Sony automatycznie walnie ci kasę z konta przedłużając na kolejne trzy miesiące w ogóle sie ciebie nie pytając o zdanie.

Można oczywiście wyłączyć funkcję automatycznego przedłużenia

Sciezka dostępu:

Playstation Network==> Zarządzanie kontami==>Transaction Managment==>Services List==>Playstation Plus==>PlaystationPlus90=day Membership(Subscription) Trzeba wybrać Automatic Renewal

Jak dobrze zrobiliście powinien pojawić sie taki komunikat

Status In Use (No Automatic Renewal)

Bardzo łatwe i szybkie dojście dało nam Sony abyśmy mogli sie wycofać i przypadkiem nie trafić na taką możliwość :)

Jezeli masz włączony automat i maja dostęp do twojej karty to sami ci przedłużą nie tylko o miesiąc ale na taki sam okres jaki pierwszy raz kupiłeś.

Krótko mówiąc nie kończy ci się póki nie zmienisz umowy

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralem Burnout i bardzo fajny. Teraz pytanie, bo po 30 dniach juz nie bede mogl w to grac. W PSS kosztuje 99zetka. Jak kupie wydanie plytowe z allegro to wykryje ze mam ta gre zainstalowana czy bede musial od nowa grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi po zakupie PS+ darmowego znikła kategoria do pobrania darmowych gier na ps3 ? Nie ściągałem jeszcze żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy darmowe PS+ można wykorzystać kiedy się chce np. za 9 miesięcy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos wie co z darmowymi grami na psp? jakos nie widze ich.

Logujesz się do PSS przez PSP? Tylko tak można odebrać te gry.

Czy darmowe PS+ można wykorzystać kiedy się chce np. za 9 miesięcy ?

Masz 30 dni na uaktywnienie PS+.

Czy tylko mi po zakupie PS+ darmowego znikła kategoria do pobrania darmowych gier na ps3 ? Nie ściągałem jeszcze żadnej.

FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów!

Mam problem z " Welcome Back" i proszę o pomoc. Aktywowałem zakładkę darmowe gry, pobrałem jedną darmową gierkę z tego programu, później wyszedłem z Playstation Store i po ponownej wizycie w sklepiku nie mogę pobrać drugiej gry. W zakładce welcome back nie ma już tego pakietu free games, jak mam pobrać drugą grę, pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy, że tylko zainicjuję ściąganie gry i będę ją mógł pobrać w późniejszym czasie? Chodzi mi o to, że włączę ściąganie gry na krótką chwilę, przerwę i wtedy gra będzie na liście pobieranych elementów, więc teoretycznie będę ją mógł pobrać nawet po upływie tych 30 dni. Czy ktoś to sprawdzał ? Działa to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy, że tylko zainicjuję ściąganie gry i będę ją mógł pobrać w późniejszym czasie? Chodzi mi o to, że włączę ściąganie gry na krótką chwilę, przerwę i wtedy gra będzie na liście pobieranych elementów, więc teoretycznie będę ją mógł pobrać nawet po upływie tych 30 dni. Czy ktoś to sprawdzał ? Działa to ?

Jak mamy to sprawdzić? Zagiąć czas i przenieść się 30dni do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy, że tylko zainicjuję ściąganie gry i będę ją mógł pobrać w późniejszym czasie? Chodzi mi o to, że włączę ściąganie gry na krótką chwilę, przerwę i wtedy gra będzie na liście pobieranych elementów, więc teoretycznie będę ją mógł pobrać nawet po upływie tych 30 dni. Czy ktoś to sprawdzał ? Działa to ?

Tak , wystarczy ,że zostawisz w "Zarządzanie pobieraniem". Nie powinno byc problemów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P: Co to jest Program Welcome Back?

O: Wszyscy członkowie PSN, którzy zarejestrowali się przed przerwą (21 kwietnia 2011 r.), będą mogli wybrać dwie darmowe gry na PS3 i dwie darmowe gry na PSP.

Dla posiadaczy PS3 do wyboru dwa tytuły z listy:

Dead Nation

inFAMOUS

LittleBigPlanet

Ratchet & Clank: Quest for Booty

Wipeout HD + Fury

Dla posiadaczy PSP 2 tytuły z :

LittleBigPlanet (PSP)

ModNation Racers

Pursuit Force

Killzone Liberation

Jak odebrać darmowe gry?

Wejdź do PlayStation Store z XMB

Kliknij na banner Welcome Back znajdujący się na Pierwszej Stronie lub kartę Najnowsze

5794118454_153d959efb.jpg

Przejdź do kategorii Welcome Back i wybierz "PlayStation 3 Free Games", a następnie wybierz opcję "Get Now”

5794118342_44b48af368.jpg

Zostaniesz przeniesiony z powrotem do Welcome Back , gdzie będzie można wybrać dwie dowolne gry.

Instrukcje te mają zastosowanie zarówno do PS3 i PSP

Dodatkowo, dajemy swobodny dostęp do naszych usług: abonamentu premium, PlayStation Plus, który zawiera darmowe gry, zniżki, ekskluzywne i ekscytujące funkcje, takie jak przechowywanie plików online oraz pobieranie automatyczne, na 30 dni bezpłatnie. Podobnie jak w przypadku gry powyżej, przejdź do PlayStation Store i w sekcji "Welcome Back", wybierz opcję "PlayStation Plus: 30 Days Free", a będziesz mieć dostęp do wszystkich korzyści płynących z PlayStation Plus. Zauważ, że abonament nie zostanie automatycznie odnowiony i po prostu wygasa po 30 dniach od aktywacji.

Obecni abonenci Plus dostaną dodatkowe 60 dni do ich subskrypcji bezpłatnie, i nie wymaga to z ich strony żadnych akcji, proces jest w pełni automatyczny. Wszyscy pozostali członkowie PSN dostaną dodatkowe 10 dni do subskrypcji w późniejszym terminie.

Użytkownicy PSN otrzymają również dużą liczbę wolnych wirtualnych przedmiotów w PlayStation Home, jako wyraz uznania za cierpliwość podczas przerwy. Więcej informacji w niedalekiej przyszłości.

Często zadawane pytania:

P: Kiedy będę mieć dostęp do programu Welcome Back?

O: Zawartość oferowanych w ramach programu Welcome Back jest dostępny do pobrania już dziś (3 czerwca), i będą dostępne przez 30 dni.

P: Mam zarówno PS3 i PSP. Czy to oznacza, dostanę 4 gry?

O: Tak, tak długo, jak byłeś członkiem PSN przed 20 kwietnia 2011, będziesz mógł otrzymać do 4 gier na podstawie tytułów wymienionych powyżej, po 2 na każdej platformie.

P: Czy są jakieś ograniczenia gier na PS3 i PSP, które otrzymujemy za darmo, jako część programu Welcome Back?

O: Brak. Te gry są Twoją własnością.

P: Nie mam już możliwości wyboru Welcome Back. Co mogę zrobić?

O: Na PlayStation 3 lub PlayStation Portable przejdź do ikony PlayStation Network w menu XMB

Zaloguj się na konto PlayStation Network i wybierz Zarządzanie kontem> Transaction Management> Lista Usług

Wybierz "PlayStation Network Promocje" z listy

Wybierz opcję "PS3 Free Games" lub "Free PSP Games"

Zostaniesz przeniesiony do sklepu, aby wybrać z pozostałych darmowych gier.

P: Kiedy wygasa 30 dniowy okres PS+?

O: Twój dostęp PlayStation Plus wygasa 30 dni od daty aktywacji w PlayStation Store.

P: Czy mogę zatrzymać darmowe gry w PlayStation Plus na zawsze?

O: Treści, które są darmowe w PlayStation Plus nie będą dostępne jeśli subskrypcja PlayStation Plus wygaśnie. Jednakże, jeśli zdecydujesz się dołączyć do PlayStation Plus, będziesz miał dostęp do wszystkich treści pobranych w przeciągu 30 od wykupienia abonamentu.

P: Czy mogę zachować jakieś gry lub treści które kupiłem ze zniżka w PS+?

O: Tak. Wszystko co zakupiłeś jest Twoją własnością na zawsze, bez względu na stan subskrypcji.

P: Gdzie mogę znaleźć Welcome Back w HOME?

O: Jesteśmy w trakcie wdrażania Welcome Back Home.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Dzwoń!

PL_call_centre_promo_2.jpg

UWAGA!

Proszę nie zakładać zbieżnych tematów, ani nie pytać w innych jeśli odpowiedź znalazła się w tym faq. Na każde ważne pytanie odpowiedź znajduje się powyżej. Na każde niepoważne pytanie odpowiedź nie jest potrzebna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×