Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

a da sie gry na psp pobrac na ps3 i pozniej je zaladowac, bo logujac sie z pozimou ps3 na PS jakos niweidze tych darmowych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, problemik.

Wczoraj sciagnalem inFamousa. Przez przypadek zrobiłem to dwa razy, jednak drugie sciaganie szybko anulowalem. Kiedy juz sciagnal sie inFamous, chcialem pobrac LBP, ale... nie jest dostępny. Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, problemik.

Wczoraj sciagnalem inFamousa. Przez przypadek zrobiłem to dwa razy, jednak drugie sciaganie szybko anulowalem. Kiedy juz sciagnal sie inFamous, chcialem pobrac LBP, ale... nie jest dostępny. Jest na to jakiś sposób?

Taaa, idz na 2 konto.

Fail ze strony Sony, kiedy chcialem wziac 1 gre, wybralem juz ten slot "free games" dalem sciaganie infamous i jeb, blad 807 czy 708 (nie pamietam) i sloty przepadly, cale szczescie mam 2 konta polskie, 1 USA i jeszcze kilka wiec na swoje wyszedlem, ale wspolczuc ludziom ktorym trafi sie taki kwiatek i maja jedno konto.

Sony zyebauo na calej linii, dziekuje za taka rekompensate, o kant dupy rozbic skoro nie dziala nalezycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, idz na 2 konto.

Fail ze strony Sony, kiedy chcialem wziac 1 gre, wybralem juz ten slot "free games" dalem sciaganie infamous i jeb, blad 807 czy 708 (nie pamietam) i sloty przepadly, cale szczescie mam 2 konta polskie, 1 USA i jeszcze kilka wiec na swoje wyszedlem, ale wspolczuc ludziom ktorym trafi sie taki kwiatek i maja jedno konto.

Sony zyebauo na calej linii, dziekuje za taka rekompensate, o kant dupy rozbic skoro nie dziala nalezycie.

Miałem taki sam przypadek tylko że ja nie mam kilku kont.

Roziązaniem było w PSS kliknąłem w view Download i tam było(mogłem dać ponownie na ściąganie)

EW. można znaleźć w zarządzanie kontami transaction managment albo history download czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja się ściąga, ale sama instalacja nie działa... raz stanęło na 72% potem na 81% i zawiecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakieś nie uzywane konto psn z którego mozna pobrac te 2 gierki? jestem nowym posiadaczem ps3 i moje konto zostalo zalozone po 20 kwietnia i z tego co wiem to nie moge skorzystac ztej oferty jezeli jest inaczej to prosze o wyprowadzenie mnie z bledu. sry za orto pisze z ps3

Edytowane przez justt1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosiłbym o szybką odpowiedź , weszłem na moje konto z przed 20 kwietnia , aktywowałem konto plus , dałem ściągnie infamous , pisało , że mam slota na jeszcze jedną grę.

Dałem pobieranie w tle i wyłączyłem playstation store.

Teraz jak ściągnął mi się infamous nie da się go zainstalować , co chwile jakieś błędy oraz to na co potrzebuję odpowiedzi :

Zniknął mi ten napis z Free games , nie wybrałem jeszcze drugiej gry , gdzie go mogę znaleźć ? ...

Wchodzę do programu welcome back ale go tam nie ma.

Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry ściągnięte z niemieckiego pss będą w języku niemieckim? Czy będzie dostępny angielski? Chodzi o inFamous i Wipeout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w opcjach możesz zmienić język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest osob które mają po kilka kont?

Wiele jest ludzi, którzy mają inne nicki na różnych forach/serwisach internetowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą czymś się różniły gry Dead Nation i ta ścigałka pobrane z US PSS?

Mam problem, żeby wpisać się na moje drugie konto. Pisze, że próbuję wejść na konto innego gracza.Co mogę z tym zrobić?

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim WB nie ma infamous...

Owszem jest. I Dead Nation także, mimo , iż zapowiadali inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP sciagniete na amerykanskim koncie dziala w jezyku PL, nie wiem czy to kwestia uruchomienia gry pozniej z poziomu konta zarejestrowanego na pl, majac dwa konta sciagniesz 4 gry, nic nie przepada, trzeba wejsc po prostu w zarzadzanie konttami, transaction management, i stamtad wybrac gre:_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aktywuje PS+ powiedzmy za 2 tygodnie, to będę miał do wykorzystania pełne 30 dni czy tyle ile zostanie do końca promocji welcome back?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dramat ten cały program welcome back. Pobrałem inFamous i z niewiadomych przyczyn nie mogę pobrać już żadnej innej gry. Patrzałem w historii pobierania z PSS i znajduje się tam tylko inFamous. A chciałem pograć jeszcze w Dead Nation :/

W historii mam (z dnia dzisiejszego) :

PlayStation3 Free Games

InFamous

Wie ktoś o co kaman./

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy LBP jest po polsku? Do domu racam jutro, więc nie mam okazji sprawdzić.

@EDIT

ups, wystarczyło przeczytać kilka postów. Przepraszam za spam. :)

Edytowane przez Maciejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zlitujta sie:D sam mialem pelno zwiech, bledow itd przy pobieraniu a sciagnalem 4 gry na dwoch kontach. Nic nie przepada :/ a to gdzie znalezc gry po 'zniknieciu' zakladki, bylo walkowane w tym temacie milion razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest że Sony skopało trochę WB i przez nieuwagę można najeść się trochę stresu. Ja tak właśnie miałem jak większość, "kliknołem" dwa razy na wipeouta i nie mogłem pobrać drugiej gry. Ale najlepszym sposobem jest zadzwonić, tak jak ja , na infolinie Sony, a tam gostek poprowadzi was za rączkę co zrobić by pobrać drugą grę (teraz ściąga mi się LBP). Numer na infolinie to 801 230 000. Pracują zdaje się od 9 do 21 od poniedziałku do piątku i do 15 w soboty. Ja siedziałem z telefonem przy konsoli a konsultant prowadził mnie co gdzie kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę poczytać forum albo stronę główną gdzie w komentarzach widziałem chyba ze 3 razy jak piszą co robić jeżeli macie problem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Na 1 koncie ustawiłem pobieranie Dead Nation i InFamousa. Na 2 zaś(tamto pobieranie nie skończyło się)LBP i rachet. Najpierw pobrało się LBP potem Dead Nation, Rachet i na końcu infamous. Zainstalowałem dwie pierwsze i wszystko ok. Grałem sobie normalne. Ale gdy wziąłem się za instalacje Infamousa wystąpił błąd 800... Potem było napisane, że ta gra była pobrana z innego konta czy coś, ale ja z tego pobierałem! No dobra spróbowałem z 2 konta i nadal nic... Co mogę zrobić, żeby zainstalować tego infamousa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×