Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem Wipeouta i po zainstalowaniu wszystkich patchów, przy uruchomieniu wyskoczył mi komunikat "losing key files" i żeby je pobrać trzeba wejść do ps stora do view downloads, czyli od nowa muszę ściągnąć wszystko ? mad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Wipeouta i po zainstalowaniu wszystkich patchów, przy uruchomieniu wyskoczył mi komunikat "losing key files" i żeby je pobrać trzeba wejść do ps stora do view downloads, czyli od nowa muszę ściągnąć wszystko ? mad.gif

Tu chyba chodzi o ten pliczek kilobajtowy co odblokowuje samą grę jak się nie mylę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier nie ściągamy bezpośrednio za pośrednictwem PSS. Tam tylko uruchomiamy nasz program Welcome Back. Gry ściągamy następująco:

XMB=>Zarządzanie kontami=>Transaction Management=>Services List=> PlayStation Promotions dalej już sobie poradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taką sprawę.

Wczoraj na 1 koncie pobrałem:

01 # Little Big Planet PL.

02 # Dead Nation PL.

Pograłem w to na obu z moich 2 kont:

Dzisiaj na moje 2 konto pobrałem:

01 # InFamous PL.

Przełączałem się z konta na konto.

Ponownie na konto numer 2 i chciałem pobrać 4 tytuł.

Efekt taki, ze nie mogę wejść w "welcome back" w te gry.

Ok umiem czytać wasze wpisy z jako takim zrozumieniem.

- Wpisuje się do Playstation Network.

- Daje kolejno: Zarządzanie kontami / Transaction Management / Services List.

- Tu widnieje: PlaystationNetwork Promotions.

- Tu widnieje: PlaystationNetwork Free Games.

- Tu widnieje: Tabela.

Title: Playstation3 Free Games.

Starts: 03/06/2011.

Expires: 04/06/2011.

Remaining: 0.

- Daje Back i wchodzę na: Download List.

1/3

1. inFamous 7056 MB 04/06/2011.

2. Dead Nation 1424 MB 03/06/2011.

3. World Cup Dynamic Theme 2389 KB 09/01/2011.

- Ok wychodzę z tego. Wylogowuje się z 2 konta i włażę na 1 konto.

- Wpisuje się wchodzę w zarządzanie kontami / Transaction Management / Services List.

- Tu mam PlayStation Network Promotions.

- W niej: Tabela.

Title: Playstation3 Free Games.

Starts: 03/06/2011.

Expires: 04/06/2011.

Remaining: 0.

- Wycofuje i wchodzę więc na: Download List.

- Tutaj mam:

1. Dead Nation 1424 MB 04/06/2011.

2. Little Big Planet 2039 MB 04/06/2011.

3. Lego pieates of the Baribbean Demo 1074 MB 03/06/2011/

....

Pytanie: Jak mam pobrać 4 darmowy tytuł - skoro mam 2 konta ?! blink.gifsad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś wychodzi jak byś na jednym i drugim koncie wybrał DeadNation

Więc raczej nic już nie zrobisz

Jest ktoś kto użyczy slota na Deadnation lub wipeout ew. Ratchet & CLank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez z tego co wkleiles masz pobrane 4 darmowe gry z programu welcome back, czyli po dwie (2) na konto :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Na 1 koncie ustawiłem pobieranie Dead Nation i InFamousa. Na 2 zaś(tamto pobieranie nie skończyło się)LBP i rachet. Najpierw pobrało się LBP potem Dead Nation, Rachet i na końcu infamous. Zainstalowałem dwie pierwsze i wszystko ok. Grałem sobie normalne. Ale gdy wziąłem się za instalacje Infamousa wystąpił błąd 800... Potem było napisane, że ta gra była pobrana z innego konta czy coś, ale ja z tego pobierałem! No dobra spróbowałem z 2 konta i nadal nic... Co mogę zrobić, żeby zainstalować tego infamousa?

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65471-ja-jebie.jpg

Już nie zaglądam do tego tematu bo ludzie to istne geniusze.

To nie zaglądaj... nikogo to nie obchodzi :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest mozliwosc sdciagniecia gier z innego profilu od kolegi zeby dzialaly na mojej konsoli, chodzi o to ze kumpel nie ma konsoli podpietej do neta i nie korzysta z tego i czy jakbym sciagnol na jego profil na mojej konsoli 2 gry czy dzialaly by na moim profilu tez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest mozliwosc sdciagniecia gier z innego profilu od kolegi zeby dzialaly na mojej konsoli, chodzi o to ze kumpel nie ma konsoli podpietej do neta i nie korzysta z tego i czy jakbym sciagnol na jego profil na mojej konsoli 2 gry czy dzialaly by na moim profilu tez ?

Jeśli twój kumpel ma konto na PSN to bez problemu jeśl nie to nie

PS.Założenie nowego konta na PSN teraz nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie!

Motyw 01 # Zapomniane konta e-mail - parowane kiedyś i usunięte!

Z którego właśnie korzystam.

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło się Wam sparować dowolny adres e-mail z playstation network i usunąć taki profil z konsoli.

Możecie bez problemu sparować go ponownie - tylko musicie podać wcześniej podawane hasło i je zmienić.

Mi się przypomniało o trzecim adresie e-mail, którego parowanie usunąłem zostawiając dwa konta sprzed 20 kwietnia.

Teraz Eureka i zasysam Wipout HD + dodatek + odblokowanie pełnej gry 100kb i Racheta.

Także główkować czy ktoś z Was nie ma kiedyś parowanego e-mailu który przypadkiem nie usunął ;)

Motyw 02 # Playstation Plus na rok za free!

Tutaj nie powiem jak zrobić - ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje po prostu od nowa pobrać. Czy zamiast tego mogę pobrać ten pliczek odblokowujący grę? Ale jak? ;/

Mam problem.

Na 1 koncie ustawiłem pobieranie Dead Nation i InFamousa. Na 2 zaś(tamto pobieranie nie skończyło się)LBP i rachet. Najpierw pobrało się LBP potem Dead Nation, Rachet i na końcu infamous. Zainstalowałem dwie pierwsze i wszystko ok. Grałem sobie normalne. Ale gdy wziąłem się za instalacje Infamousa wystąpił błąd 800... Potem było napisane, że ta gra była pobrana z innego konta czy coś, ale ja z tego pobierałem! No dobra spróbowałem z 2 konta i nadal nic... Co mogę zrobić, żeby zainstalować tego infamousa?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega wyżej Daru Szukania nie zna> To nie jest bardzo skomplikowany czar, wystarczy scrollem pociągnąć trochę w górę i odpowiedź się ujawni.

Oho, pierwszy problem. Po pobraniu LBP "pliki uszkodzone" Mam nadzieje że sobie pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega wyżej Daru Szukania nie zna> To nie jest bardzo skomplikowany czar, wystarczy scrollem pociągnąć trochę w górę i odpowiedź się ujawni.

Oho, pierwszy problem. Po pobraniu LBP "pliki uszkodzone" Mam nadzieje że sobie pogram...

Jakoś nie widzę, żeby ktoś miał taki problem jak ja -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile z tych gier jest po polsku??

LBP i inFamous są po polsku,reszta chyba nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Jak mam konto US, rozumiem że będę mógł ściągnąć gry tylko po angielsku? Nie mam wyboru języka?

2. Istnieje w ogóle możliwość zmiany konta z US na PL?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy jak w "welcome back" zarejestruję się do ps+ na 30 dniowe darmowe korzystanie to musze po upływie 30 dni cos płacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy jak w "welcome back" zarejestruję się do ps+ na 30 dniowe darmowe korzystanie to musze po upływie 30 dni cos płacić ?

Nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem 4 gry --

Dwie na Polskim PSN :

- Wipout HD (ang)

- Dead Nation (pl)

Dwie na Amerykańskim PSN :

- Stardust HD (ang)

- Little Big Planet (pl)

PS: czekam aż będzie dostepny Japoński PSN i wtedy się zobaczy co mają biggrin.gif

Miłego ściągania pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Jak mam konto US, rozumiem że będę mógł ściągnąć gry tylko po angielsku? Nie mam wyboru języka?

2. Istnieje w ogóle możliwość zmiany konta z US na PL?

Pzdr.

ja z US sciagnalem LBP i jezyk w grze to polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja mam po angielsku ściągnięte Little Big Planet, ale to może wina tego że mam język w konsoli na Angielski ustawiony.

Czy aby mieć po Polsku muszę ściągać jeszcze raz tą grę czy tylko zmienić język w konsoli?

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakieś problemy mają, bo pobrałem zaledwie 2 gry i nie mogę ponownie wejść do Welcome Back na PSS wybrać trzeciej gry, pisze, że zawartość obecnie niedostępna i tak można 20-razy. Inny sposób z menu konsoli też nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja mam po angielsku ściągnięte Little Big Planet, ale to może wina tego że mam język w konsoli na Angielski ustawiony.

Czy aby mieć po Polsku muszę ściągać jeszcze raz tą grę czy tylko zmienić język w konsoli?

Pozdrawiam

Sprobuj, u mnie po sciagnieciu z konta US i zalogowaniu na konto PL jezyk w grze ku mojemu zaskoczeniu był ojczysty. Ogolnie jestem zadowolony, Abe Exodus (PS+ US) Burnout, Dead Nation , LBP, Infamous i Wipeout:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zasada jest taka że cokolwiek ściągamy to menu konsoli ustawiamy na język w którym interesuje nas gra czy dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×