Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie będzie pobierać jednocześnie - tworzy się kolejka

Cierpliwości z pobieraniem - każdy tak ma najlepiej zaznaczyć do pobrania i poprzez download list no i ludzie się w polsce budzą z 9Mbps spadło mi do 4Mbps

A reszta czytać wcześniejsze posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Aktywowałem własnie PS+ i tez mi to znikło przed chwilą a gier nawet nie zassałem nie wiem w czym jest problem

wejdzcie najpierw normalną drogą przez PSS tam aktywujcie najpierw tą opcję Welcome Back, mozna też spróbowac zassać w PSS, a jak nie wyjdzie to juz na pewno w menu zarządzanie kontem>> powinno ukazać si ewszystko dotyczace tych darmówek, u mnie na PL jest tam też kod aktywacyjny do Super Stardust HD mimo że w pss na PL tej gry do pobrania nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wam się nie udało pobrać gier, bo znikło, to w (Zarządzanie Kontem - Transaction Management - Services List ) powinno tam się to znaleść. Gdy tego nie macie, to prawdopodobnie z przeciążenia nie zdążyło wam tego kliknąć, to ponowne zalogowanie się powinno pomóc. (Przynajmniej mi tak pomogło ;D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy będzie można rejestrowac nowe konta na PSN ? Kumpel dostał PS3 i od czwartku siedzi jak dup* , bo nic nie może zrobić. Sony nawet żadnego info nie puściło ...

Co do Welcome Back : 2 gry się już pobierają , więc dziękuje Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Aktywowałem własnie PS+ i tez mi to znikło przed chwilą a gier nawet nie zassałem nie wiem w czym jest problem

Ja już rozkminiłem sprawę, dość błacha u mnie była . Mianowicie jakiś miesiąc temu się wku*wiłem ze nie działał mi PSN , usunalem konto ,założyłem nowe(na konsoli) i potem na nowym koncie nowe konto PSN(wcześniej miałem MessiahFCB,teraz YachoooFCB ) no i to nowe konto było założone dnia 13maja :) a jak wiadomo promocja dotyczy tych co mają konto od 24kwietnia minimum. także założyłem stare konto ponownie na konsoli, zalogowałem się na PSN wszystko śmigało ,zatwierdziłem Welcome back' i juz pobieram gierki :) Dzieki chłopaki za pomoc mimo wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka stron wstecz, ale nie znalazłem podobnego zapytania do mojego..

Czy jeśli wcześniej, w wersji "pudełkowej" PL miałem InFamous i zdobyłem część pucharków, to czy teraz, kiedy z zassam ją z PSS ale US czy puchary będą się "dobijały" do tych poprzednich??

Może Ktoś miał podobne doświadczenia z wersjami pudełkowymi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam straszny problem, otóż wszedłem w PSS, wybrałem program Welcome Back, i jak są te 3 kategorie, gry, 30 dni darmowego "plusa" i "plus" wybrałem gry. Nacisnąłem inFamous, download i zaczęło się pobieranie, kliknąłem pobierz w tle i wyszedłem by wstrzymać je na chwilę bo strasznie mi przez nie muliło. Wchodzę z powrotem i tu taki szok, a mianowicie nie ma trzech kategorii tylko są dwie - 30 dni "plus" i "plus", a gier nie ma. Czy to możliwe bym utracił możliwość ściągnięcia kolejnej gry bo wyszedłem czy to jakiś błąd ?

Pozdrawiam i czekam na odp

Edytowane przez premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Zassałem wczoraj LBP, wszystko fajnie działa. Chciałem pobrac Wipeouta, klikam download i wyskakuje error, nie pobiera się. No to wchodzę w transaction manegenment i widzę WipEout tam i wchodzę w SCEE cos tam i pisze mi remaining: 0. Czy to możliwe że sony policzyło mi to jako ściągnięcie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam straszny problem, otóż wszedłem w PSS, wybrałem program Welcome Back, i jak są te 3 kategorie, gry, 30 dni darmowego "plusa" i "plus" wybrałem gry. Nacisnąłem inFamous, download i zaczęło się pobieranie, kliknąłem pobierz w tle i wyszedłem by wstrzymać je na chwilę bo strasznie mi przez nie muliło. Wchodzę z powrotem i tu taki szok, a mianowicie nie ma trzech kategorii tylko są dwie - 30 dni "plus" i "plus", a gier nie ma. Czy to możliwe bym utracił możliwość ściągnięcia kolejnej gry bo wyszedłem czy to jakiś błąd ?

Pozdrawiam i czekam na odp

Ja mam podobny problem, wszedłem w gry i było welcome back i gry do wyboru. Zatwierdziłem program następnie włączyłem do pobierania Infamous i dałem go w tle i nagle straciłem możliwość pobrania drugiego tytułu. Ma ktoś jakąś wiedzę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez przypadek dwa razy kliknęliście pobieranie jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wejściu w Services List pisze "No content was found". Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wejściu w Services List pisze "No content was found". Co mam zrobić?

PSS jest przeciążone i wyskakują błędy co chwilę (Zanim dałem na ściąganie to 15 razy wyskoczył mi ten błąd). Musisz próbować aż do skutku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, wszedłem w gry i było welcome back i gry do wyboru. Zatwierdziłem program następnie włączyłem do pobierania Infamous i dałem go w tle i nagle straciłem możliwość pobrania drugiego tytułu. Ma ktoś jakąś wiedzę ??

Ja mam wiedzę, ale się nie podzielę! A wiesz czemu? Bo to pytanie padało już chyba z 10 razy, i odpowiedź jest bliżej niż myślisz.

Niech jakiś moderator podklei ten post gdzie były napisane porady, i zamknie ten temat, bo wszyscy pytają o to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyskakuje Ci błąd to nie bądź tak głupi jak miliony innych matołów (przepraszam Panie Premierze) tylko poczekaj dzień-dwa aż wszystko się ustabilizuje... :rolleyes:

Mam pytanie jak ściągnę LBP to po miesiącu ta gra przestanie mi działać tak?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw. to nie lepiej skorzystac z tej uslugi za 1-2 tygodnie ? bo tak to tylko bedzie sie mialo dostep do gier itp z czerwca a jak za tydzien/dwa sie wezmie 30dni PS Plus to sie zalapie na promocje z lipca i czerwca a gry z czerwca i tak bede mial na 30dni abonamentu..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy jak mam konto na Polskę i USA a zależy mi żeby gry infamous i dead nation były po angielsku to jak ściągnę z konta na USA to będą w tym języku??? bo domyślam się że z kont na Polskę to ściągną się polskie wersje językowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw. to nie lepiej skorzystac z tej uslugi za 1-2 tygodnie ? bo tak to tylko bedzie sie mialo dostep do gier itp z czerwca a jak za tydzien/dwa sie wezmie 30dni PS Plus to sie zalapie na promocje z lipca i czerwca a gry z czerwca i tak bede mial na 30dni abonamentu..

A do tego słyszałem, że (to tak dla fanów UNCHARTED) 13 lipca ruszają beta testy dla posiadaczy plusa właśnie tej gry.

Wszyscy, którzy rzucili się jak na mięso w PRL-u brawa dla nich. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez przypadek dwa razy kliknęliście pobieranie jednej gry.

To możliwe, bo gdy kliknąłem najpierw download to coś strasznie dłużyło i kliknąłem drugi raz, ale to nie powinno zaliczać bo to było takie klikanie "na chama" bo zawsze, kiedy się dłuży klikamy po kilkanaście razy :) Tylko mi się nie ściągają dwa inFamousy tylko jeden....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym, co musisz ściągnąć, żeby działała Ci gra ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, wszedłem w gry i było welcome back i gry do wyboru. Zatwierdziłem program następnie włączyłem do pobierania Infamous i dałem go w tle i nagle straciłem możliwość pobrania drugiego tytułu. Ma ktoś jakąś wiedzę ??

Bose. Na poprzedniej stronie jest wyraźnie napisane gdzie wejść i co zrobić:

Zarządzanie kontem -> Transaction Management -> Services List-> Welcome Back

Edytowane przez AzazelPL85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak ściągnę LBP to po miesiącu ta gra przestanie mi działać tak?

NIE! GRY Z PAKIETU WELCOME BACK ZOSTAJĄ NA ZAWSZE, A GRY Z PLUSA PRZESTAJĄ DZIAŁAĆ PO ZAKOŃCZENIU SUBSKRYPCJI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam konsolkę psp i ps3. Dwie gry na ps3 pobrałem bez kłopotu. Jak pobrać gry na psp o których mowa w programie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam konsolkę psp i ps3. Dwie gry na ps3 pobrałem bez kłopotu. Jak pobrać gry na psp o których mowa w programie?

Podpisuję się pod pytaniem.

Czy gry dla psp można w jakiś sposób pobrać poprzez PS3? Czy trzeba bezpośrednio pobrać ze sklepiku w PSP?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×