Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę trzeci raz ciągnąłem Dead Nation i za każdym razem zatrzymuje się na 77% (1098mb) Miejsca na dysku mam sporo, więc nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy wstalo juz PSN JP ? Bo USA wstalo i ma sie dobrze ;) smialo mozna sciagnac WB ponownie ;) czyli prawie komplet no oprocz stardusta i recheta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania o gry na PSP:

1 sposób - można pobrać je przez PSP (nie polecam tej metody, 1 gra ma około 700 - 1000+ MB) wchodząc w PSS > Latest> Welcome back

2 sposób - wchodzimy na PSP w PS store>latest>Welcome back i "pobieramy" program "2 free games". Potem logujemy się na PS3, i robimy to tak samo, jakbyśmy pobierali te gry na Ps3 (ustawienia konta> transakcje > lista serwisów > 2 free PSP Games, wybieramy i pobieramy te 2 gry, kiedy już to zrobimy to podpinamy PSP do PS3 kablem do ładowania padów, najeżdżamy na grę, wciskamy /\ i wybieramy "kopiuj"

To tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, myślałem, że da rade grać w gry z PSP na PS3, swoje PSP sprzedałem więc nici...

PS. Pisać na PW w sprawie wymiany kont Eu na US :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego słyszałem, że (to tak dla fanów UNCHARTED) 13 lipca ruszają beta testy dla posiadaczy plusa właśnie tej gry.

Wszyscy, którzy rzucili się jak na mięso w PRL-u brawa dla nich. :ok:

Cool story synek. Beta testy dla Plusowiczów są pod koniec czerwca...

Co do pytań o "Full game unlock" Sciągacie triala, a później to i macie fulla. Proste, wystarczy język angielski choć troszkę znać. No i użyć Mocy Myślenia (zabiera dużo many!!!)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze posiadam tylko jedno konto pobralem juz sobie 2 gry, czy warto kupic super stardust hd? na xboxie mialem geometry wars 2 evolved i gralo mi sie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze posiadam tylko jedno konto pobralem juz sobie 2 gry, czy warto kupic super stardust hd? na xboxie mialem geometry wars 2 evolved i gralo mi sie super

nie ten dział, nie ten temat .....

Jak wróce do domu będe musiał spróbować tego sposobu na dostanie się do "welcome back" przez zarządzanie kontem" bo wczoraj tej mi zniknęła możliwość pobrania gier ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool story synek. Beta testy dla Plusowiczów są pod koniec czerwca...

Co do pytań o "Full game unlock" Sciągacie triala, a później to i macie fulla. Proste, wystarczy język angielski choć troszkę znać. No i użyć Mocy Myślenia (zabiera dużo many!!!)

tak czy siak Ci co sie rzucili to w U3 bete nie zagraja wcale albo prawie wcale bo jak pojawi sie pod koniec czerwca tak ze beda 2-3 dni jeszcze darmowego abonamentu PLUS to pewnie wtedy bedzie takie przeciazenie serwerow ze przez 2dni sobie nie pograja.. wiec czy to koniec czerwca czy polowa lipca to chyba warto poczekac te 2tyg. i potem w wakacje cieszyc sie ze sie poczekalo ;).. zwlaszcza ze teraz wiecej sie traci nerwow niz sie sciaga gry bo klikanie co kilka sekund na ikonke PSS liczac ze 'moze teraz sie uda zalogowac i sciagnac gre' jest troche glupie ;P juz wczoraj gdy jeszcze nie bylo Welcome Back mialem male problemy ze sciagnieciem dema "Infamous 2" i dopiero gdy skonczylem grac multi w K3 o 3 w nocy to zaczelem sciagac demo..

btw. w K3 jest podwojne naliczanie EXP wiec jest z kim grac no i szybciej sie punktuje ;).. a newsa nie widzialem o tym wiec mowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom21

Looknij na download list

A jak nie to sprawdź w zakupach.Może wziąłeś drugą tylko nie wiesz o tym :)

Dokładnie tam było :) dzięki masz +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak Ci co sie rzucili to w U3 bete nie zagraja wcale albo prawie wcale bo jak pojawi sie pod koniec czerwca tak ze beda 2-3 dni jeszcze darmowego abonamentu PLUS to pewnie wtedy bedzie takie przeciazenie serwerow ze przez 2dni sobie nie pograja.. wiec czy to koniec czerwca czy polowa lipca to chyba warto poczekac te 2tyg. i potem w wakacje cieszyc sie ze sie poczekalo ;).. zwlaszcza ze teraz wiecej sie traci nerwow niz sie sciaga gry bo klikanie co kilka sekund na ikonke PSS liczac ze 'moze teraz sie uda zalogowac i sciagnac gre' jest troche glupie ;P juz wczoraj gdy jeszcze nie bylo Welcome Back mialem male problemy ze sciagnieciem dema "Infamous 2" i dopiero gdy skonczylem grac multi w K3 o 3 w nocy to zaczelem sciagac demo..

btw. w K3 jest podwojne naliczanie EXP wiec jest z kim grac no i szybciej sie punktuje ;).. a newsa nie widzialem o tym wiec mowie..

Odpaliłem Plusa dzisiaj. Skończy mi się 3 lipca. Beta dla wszystkich startuje 4 lipca. Także ja na pewno sobię zagram tym bardziej że nie mam takich problemów jak Ty. No cóż, kwestia szczęścia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jak podlacze ps3 kolegi ,zrobie na niej swoje konto i zassam te dwie gierki na jego konsole to czy bedzie mu smigac? Dodam tyle ze kolega nie ma neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam dziwny problem. Z programu "Welcome Back" sciagnalem dwie gry: InFamous i LittleBigPlanet. LBP jest po polsku a InFamous po angielsku, czy ktos sie orientuje dlaczego? :) Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ściągnął inFamous i Wipeout, czy jest po polsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam dziwny problem. Z programu "Welcome Back" sciagnalem dwie gry: InFamous i LittleBigPlanet. LBP jest po polsku a InFamous po angielsku, czy ktos sie orientuje dlaczego? :) Dzieki

Bo pobrałeś z konta UK, a LBP jest wyposażone we wszystkie języki, a ten który sie włączy w grze zależy od języka ustawionego w XMB, natomiast inFamous jest zlokalizowany i żeby mieć pl trzeba pobrać z polskiego konta. Swoją drogą dobrze jest mieć kilka kont psn, ja mam już komplet gier, jeszcze tylko czekam aż japońskie psstore wstanie na nogi by uzupełnić kolekcję ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie: Jak sprawdzić, czy mam konto PL na ps store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny beda w zł w polskim pss, czyli zobacz sobie jakakolwiek gre i bedziesz wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pobrałeś z konta UK, a LBP jest wyposażone we wszystkie języki, a ten który sie włączy w grze zależy od języka ustawionego w XMB, natomiast inFamous jest zlokalizowany i żeby mieć pl trzeba pobrać z polskiego konta. Swoją drogą dobrze jest mieć kilka kont psn, ja mam już komplet gier, jeszcze tylko czekam aż japońskie psstore wstanie na nogi by uzupełnić kolekcję ^^

Dzieki, teraz wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aktywacje PSN + mam 30 dni? I zaczyna mi naliczać te 30 dni od dnia w którym aktywuję to? Czy od dziś leci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aktywacje PSN + mam 30 dni? I zaczyna mi naliczać te 30 dni od dnia w którym aktywuję to? Czy od dziś leci?

Na pobranie gier masz 30 dni,a na P+ to chyba od kiedy sobie aktywowałeś to przez miesiąc masz.... ale z tym P+ mogę się mylić

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Dead Nation... już 2 razy i po aktualizacji do wersji 1.03 przy instalacji wiesza mi się konsola... miał już ktoś taki problem? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Raczej nie, sprawdz czy masz wystarczajaca ilosc miejsca na dysku... aktualizacja zajmuje jakies 180mb~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie czy jak mam 2 konta polskie na jednej konsoli to czy będę mógł pobrać z drugiego konta inne gry????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie czy jak mam 2 konta polskie na jednej konsoli to czy będę mógł pobrać z drugiego konta inne gry????

Tak Możesz pobierać z drugiego konta inne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×