Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Coś wam się chyba pomyliło...

Na oficjalnym blogu PS pisali, że każdy użytkownik zarejestrowany przed 21 kwietnia otrzyma 30 dniowy abonament PS+ z ZAWARTOŚCIĄ NA MAJ [...]

No i tu jest problem, bo Burnout to już oferta na czerwiec.

Swoją drogą to trochę dziwne, że w kwietniu za darmo były takie gry jak Red Factions: Battlegrounds, Sonic The Hedgehog 2, Prince of Persia Classic, a w maju dostaniemy same popierdółki...

Jeśli się mylę, poprawcie mnie, ale jestem pewien, że na blogu pisało "z zawartością na maj [...]"

"Available to all PlayStation Plus members, including those who have 30 days free membership:

(...)"

http://blog.eu.playstation.com/2011/06/02/welcome-back-to-playstation-plus/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym włamem to chyba już żart - zapewne zamknęli by już store - aczkolwiek PSN z poziomu strony nie działa

Jestem Ciekaw jak tam nowe zabezpieczenia

No i Store działa już szybciutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może kiedy program "Welcome back" Sony wcieli w życie?

A skąd mamy to wiedzieć, skoro Sony nie poinformowało...?

Napisali, że jest w ostatniej fazie testów i pojawi się bardzo szybciutko... Spodziewałem się tego wczoraj, no ale cóż:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem pobrać wczoraj drugiej połówce demo Lego (cośtam :whistling:) czy jak włączą polsko języczne PSS to demko będzie po polsku? I czy podobnie sprawa będzie wyglądała z grami "welcome..."?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może kiedy program "Welcome back" Sony wcieli w życie?

Czekaj dzwonie juz do prezesa Sony.. hehe :) ludzie nie potrafia byc cierpliwi

http://twitter.com/#!/PlayStationEU mozesz sprawdzac co sekunde :) tutaj napewno najszybciej sie dowiesz czy WB weszlo w zycie :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem pobrać wczoraj drugiej połówce demo Lego (cośtam :whistling:) czy jak włączą polsko języczne PSS to demko będzie po polsku? I czy podobnie sprawa będzie wyglądała z grami "welcome..."?

To demo LEGO jest po polsku ,także możesz zasysac bez obaw ... A kiedy niby maja włączyć polskie PSS ?:) Pierwsze słyszę ...

Edytowane przez leonrks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo LEGO jest po polsku ,także możesz zasysac bez obaw ... A kiedy niby maja włączyć polskie PSS ?:) Pierwsze słyszę ...

Pewni wlacza tylko dla wybrancow :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo LEGO jest po polsku ,także możesz zasysac bez obaw ... A kiedy niby maja włączyć polskie PSS ?:) Pierwsze słyszę ...

Chodzi mu o europejskie obsługujące język polski zapewne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak sie postara i bedzie chojnie a nawet bardzo chojnie obdarowywal swoimi pieniazkami Sony, to moze jego wnuki bede onslugiwaly PSS w jezyku polskim :) narazie poki co cieszymy sie ze PSS wogole dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Wam mówiłem. Wprowadzą "WB" zapewne razem z tą planowaną dzisiejszą aktualizacją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Wam mówiłem. Wprowadzą "WB" zapewne razem z tą planowaną dzisiejszą aktualizacją.

I co z tego wynika...

CIERPLIWOSCI !!!!!!! :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Wam mówiłem. Wprowadzą "WB" zapewne razem z tą planowaną dzisiejszą aktualizacją.

Ym? Z tego co wyczytałem wczoraj na blogu to nikt nie mówił oficjalnie, że DZIŚ będzie aktualizacja. Ma być w następnym tygodniu dopiero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ym? Z tego co wyczytałem wczoraj na blogu to nikt nie mówił oficjalnie, że DZIŚ będzie aktualizacja. Ma być w następnym tygodniu dopiero...

Nie pamietam gdzie ale tez wczoraj czytalem ze dzisiaj ma byc aktualizowane PSS i PS+, wiec kolega ma racje. Nie jestem pewien, ale chyba zmienili wpis na blogu. chodzi o dodanie abonamentu PS+ do wszystkich kont. Najpierw bylo ze w piatek, a teraz jest napisane, ze w ciagu paru dni :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba źle czytałeś :P Na ps3site była taka informacja, że 3 czerwca będzie aktualizacja ale to w newsie, gdzie było powiedziane "Start PSS 24 maja", więc nie ma podstaw, aby temu wierzyć. Prawda?;)

Ostatnia wiadomość o Welcome Back z przed 5 godzin~~

We’re working on getting the Welcome Back program active as soon as possible. Hang tight!

Czyli żadnych konkretów :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego nie bylem pewny :) Niech pracuja pracuja :) i tak dlugo to wszystko trwalo :P

First of all, welcome back and many thanks for everyone’s patience as we worked to restore the PlayStation Store! It’s been more than a month now since our last PlayStation Plus update, but with the Store back up and running we have some great announcements about free games, discounts and exclusives for Plus subscribers – all coming to you in two publishes: June 3 and June 7.

Slowa Graca Chena, dyrektora PSS

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
we have some great announcements about free games, discounts and exclusives for Plus subscribers – all coming to you in two publishes: June 3 and June 7.

Z kiedy to news w ogóle? Czyli jest gorzej niż mogło być. Rekompensata może do nas trafić dopiero 7 czerwca. Sweet :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.us.plays...-ea-sports-mma/

News z wczoraj :)

The next PlayStation Store and PlayStation Plus update will be this Friday, June 3, and then we will roll right into some special publishes starting next week for E3 (so be sure to check back daily!).

http://blog.us.plays...nd-updated-now/:)

Czyli jednak dobrze czytalem :) juz chyba wszystko jasne :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update ps+, a start programu Welcome Back to trochę różne rzeczy, ale trzeba być dobrej myśli i czekać na start WB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz bo już wcześniej od sony wyszedł news że będą robić updaty w jednym tygodniu 1 raz lub nawet 2 by nadgonić niedziałanie PSN i PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zeby wprowadzic Welcom Back i rekompenste PS+ musza zrobic aktualizacje PSS i PS+ :)

Update ps+, a start programu Welcome Back to trochę różne rzeczy, ale trzeba być dobrej myśli i czekać na start WB.

Przeczytales dobrze linki ktore podalem na stronie wczesniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby przeczytałem, ale jakoś nie doczytałem. Może nas oświecisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Gdzie bedziesz mial pakiet WB ? W PSS. Darmowy abonament PS+ gdzie bedziesz mial? W PSS. Wiec zebys mogl skorzystac z tego wszystkiego musza aktualizowac PSS i PS+.

The next PlayStation Store and PlayStation Plus update will be this Friday, June 3, and then we will roll right into some special publishes starting next week for E3 (so be sure to check back daily!).

ZROZUMIALES ?? :) Tym bardzoej ze Sony pisze ze wszystko to jest w ostatnich fazach testow i pojawi sie naprawde szybko.

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×