Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Po co bawić się w zgadywanki? Nie podano nigdzie daty wprowadzenia programu "Welcome Back" w życie. Wszelkie przepowiadanie terminu z kryształowej kuli, opierające się jedynie na domysłach, wprowadza jedynie dezinformację i, dla niektórych, niepotrzebną nadzieję. Skończcie z tym. "Welcome Back" będzie jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Następna aktualizacja Playstation Store i Playstation Plus odbędzie się w ten Piątek, 3 czerwca, a później zaczniemy wydawać specjalne materiały z E3(upewnijcie się żeby sprawdzać [sklep] codziennie)."

Jakby ktoś jeszcze nie kumał. :P

Na pewno dzisiaj będzie bo wczoraj pisali że w ostatnich fazach testu jest także nie sądzę że będzie trzeba czekać do 7.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosil o oswiecenie, to go oswiecilem :)

Po co bawić się w zgadywanki? Nie podano nigdzie daty wprowadzenia programu "Welcome Back" w życie. Wszelkie przepowiadanie terminu z kryształowej kuli, opierające się jedynie na domysłach, wprowadza jedynie dezinformację i, dla niektórych, niepotrzebną nadzieję. Skończcie z tym. "Welcome Back" będzie jak będzie.

Ale po to zostal zalozony ten temat, zeby rozmawiac o WB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie rozumiesz, że to są domysły i nigdzie nie jest napisane że ruszy dzisiaj. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tez nic takiego nie napisalem, ze ruszy dzisiaj. Podaje to co pisza jak ludzie sie pytaja, ja odpowiadam. koniec kropka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dzisiaj będzie bo wczoraj pisali że w ostatnich fazach testu jest także nie sądzę że będzie trzeba czekać do 7.

A założymy się, że "na pewno" raczej nie?:turned:

Znając życie to dalej będą testować i będzie się przesuwać i przesuwać...

Na szybkim starcie PSS im naprawdę zależało.. A Welcome Back? To tylko dla użytkowników zależy, nie dla nich. Po co mają się śpieszyć?:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie dzisiaj to wyjdzie jak wyjdzie 7 czerwca to trudno chyba nikt nie przeczyta w sobotę w gazecie ile to dzieci się powiesiło bo nie dostało Welcome Back :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A założymy się, że "na pewno" raczej nie?:turned:

Znając życie to dalej będą testować i będzie się przesuwać i przesuwać...

Na szybkim starcie PSS im naprawdę zależało.. A Welcome Back? To tylko dla użytkowników zależy, nie dla nich. Po co mają się śpieszyć?:scare:

Plus dzisiejszy atak hakerski na jedna z witryn Sony. Teraz moga przelozyc to wszystko zeby jeszcze raz dokladnie sprawdzic dzialanie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma witryna do serwera PSS wiesz taki rodzaj ataku to trochę różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co by sie stalo, gdyby znow padlo PSN i PSS ? Napewno wola dmuchac na zimne... Atak byl bardzo podobny jak na PSN. Znow wykradziono dane ok 1 milion uzytkownikow owej uslugi Sony Pictures.

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal czekam na WB.Chcę skorzystać z oferty plusowiczów na Beyond'a -20% to zawsze coś.A powoli kończę AC 2 i ucieszył bym się z tych dwóch gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal czekam na WB.Chcę skorzystać z oferty plusowiczów na Beyond'a -20% to zawsze coś.A powoli kończę AC 2 i ucieszył bym się z tych dwóch gierek.

Ja również czekam. Tymbardziej, że w niedziele zaś schodzi się rodzinka na obiad i liczyłem, że już będziemy się zagrywać razem w LBP albo Dead Nation.. Łee =(

Już nie mam w co grać jak się wszystko ograło z półki ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rób platyny. :P

Ja im dłużej czekam tym bardziej nie mogę się zdecydować. Na bank wezmę Infamous ale lbp czy DN? Ot, taki dylemacik mały...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99,9% wszystko ruszy i będzie działało sprawnie przed E3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rób platyny. :P

Ja im dłużej czekam tym bardziej nie mogę się zdecydować. Na bank wezmę Infamous ale lbp czy DN? Ot, taki dylemacik mały...

W grach, które mają trofea już mam (oprócz dwóch, których za cholere nie mogę i nie dam rady never ever!).

No ja ciągle między Dead Nation a inFamous sie zastawiam z naciskiem na Dead Nation.

// Zawsze pozostaje ten 0,01% że nie ruszy :]

Kiedy się E3 w ogóle zaczynają? Bo teraz jakieś prekonferencje Konami widze ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest oczywiste że jak ktos nie grał w InFamous to ściągnie bo przecież dwójka wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest oczywiste że jak ktos nie grał w InFamous to ściągnie bo przecież dwójka wychodzi

No tu się mylisz :) Wychodzi, wychodzi... Ja nie grałem, lecz jednak nie skorzystam chyba z pierwszej części ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jam mam takie pytanie czy te gry z Welcome Back będą demo czy Pełne gry ? bo wczoraj Widziałem LBP ale demmo i InFamous też demmo. Więc nie wiem czy to beda gry demo czy full :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jam mam takie pytanie czy te gry z Welcome Back będą demo czy Pełne gry ? bo wczoraj Widziałem LBP ale demmo i InFamous też demmo. Więc nie wiem czy to beda gry demo czy full :confused:

Będą pełne wersje.

Ale dowaliłeś teraz...

Wyluzuj, pewnie młody chłopak :D i nieogarnął.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujac się nickiem to bardzo. :P

Chciałbym Wam przypomnieć, że do Infamous jest malutki dodatek na PSS, za DARMO, także warto ściągnąć przed rozgrywką. Jakieś ostrza ulepszające walkę wręcz która w jedynce jest koszmarna. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic_Facepalm_5452.png

W sumie możemy zamknąć temat. Wszystko co warto było powiedzieć zostało napisane. Ewentualnie można ponabijać posty, cokolwiek to da, jak już sony wypuści WB.

Tak, 40 stron tego tematu plus człon :P wie ile usuniętych postów, żebyśmy sobie pogadali jakie fajne dema nam dadzą.

Fuck yeah.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znów dema?!

Wracając do tematu <_< coś jakieś ruchy na PSS widać bo nowy stuff jest i Infamous na drugiej pozycji w "Latest". Panowie, szykować łącza, pady i kapcie bo się niedługo ostre grańsko zapowiada.

A do wszystkich zebranych tutaj pesymistów serdeczne, ciepłe i miłe FU-...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi może powiedzieć dlaczego PSN jest znowu offline. Doszły mnie słuchy o ponownym włamie(hacku) a to by mnie tak lekko wku....wiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×