Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

Ściągał już ktoś LBP ? Jest to wersja PL ? Chyba poczekam parę dni aż te problemy się uspokoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile z tych gier jest po polsku??

Chyba tylko Little Big Planet i inFamous.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP jest po polsku. Ja osobiście zastanawiam się nad jeszcze Ratchet and Clank i Wipeout HD. Pograłbym z dziewczyną w R&C, ale Wipeout wydaje się być ciekawe. R&C jest na dwóch? Można grac na jednym ekranie? :) I czy Wipeout jest na dwóch?

Edytowane przez Sith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wybrać infamous czy Ratchet and Clank: Quest for Booty i druga wipeout HD czy LittleBigPlanet. Ma ktoś jakiś filmik, żebym mógł zobaczyć jak wygląda LBP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wybrać infamous czy Ratchet and Clank: Quest for Booty i druga wipeout HD czy LittleBigPlanet. Ma ktoś jakiś filmik, żebym mógł zobaczyć jak wygląda LBP??

Jak najbardziej polecam LBP. Gra jest świetna, starcza na wiele godzin. Naprawdę polecam. Nie ma co się zastanawiać. Tysiące plansz tworzonych przez graczy, po prostu must have :) Jeśli lubisz platformówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągał już ktoś LBP ? Jest to wersja PL ? Chyba poczekam parę dni aż te problemy się uspokoją ;)

Jest PL.

PozDr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku jest też dead nation. Zresztą jest to super gierka, a spodziewałem się lipy. Rachet jest o tyle słaby że można go dostać za 20 zł i nie ma pucharków :(. Resztę mam. Najlepsze z tego wszystkiego jest playstation plus z brount paradise na pokładzie ( darmowa platynka ). Je osobiście jestem bardzo zadowolony z rekompensaty w postaci ps+ i walckom back.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem Dead nation, Wipeout i SuperStardust. Infamouse ściągam jeszcze raz bo sie coś instalka zwaliła . Szkoda że nie mam więcej działających kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie też tak macie , że co chwila jakiś błąd jak chcecie coś ściągnąć i trzeba po kilka razy klikać? Ja kupiłem Map Pack (FIRST STRIKE) do Black Ops , ale musiałem się wyklikać :D

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem oferte welcom back w US i UK , gdzie niestety oferują więcej niż u nas. W innych krajach dostępne są filmy do pobrania za darmo np w niemczech, uk 4 filmy za darmo przez ten weekend. Jak by kogoś interesowało w ps+ w US jest Tomb Raider underworld( czy underground jakoś tak :) )

Czy ktoś próbował załączyć welcom back w US i ściągnął jakieś tytuły ? czy program ten jest zablokowany i ma blokadę regionalną ?

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten blad wyskakuje dlatego ze masa ludzi wali na serwery i po prostu nie wyrabiaja, za pare dni jak sie uspokoi wszystko bedzie normalnie dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył mi standardowy błąd i nie mogę przejść do okna wyboru gier do ściągnięcia z programu "welcome back "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie wystąpił z kolei inny problem. Wybrałem sobie tylko Dead Nation i teraz chciałem Wipeout HD wybrać i co? Nie mogę przejść do wyboru gier :) Ktoś zna jakąś solucje względem takiego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie wystąpił z kolei inny problem. Wybrałem sobie tylko Dead Nation i teraz chciałem Wipeout HD wybrać i co? Nie mogę przejść do wyboru gier :) Ktoś zna jakąś solucje względem takiego problemu?

Musisz wejść w: PSN >> Zarządzanie kontem >> Transaction Managment >> Services list - tam masz program Welcome Back i na dole możesz kliknąć w guzik który przeniesie Cię do wyboru gier. Sam się z tym dzisiaj na wkurzałem.

Ale serwery są przeciążone nieźle... Jeszcze na PS3 wszystko w miarę chodzi, ale próbuje się dopchać do Welcome Back na PSP - to już masakra jest. Dobrze, że downloady na PS3 udało mi się wcześniej po włączać. :biggrin:

Edytowane przez Mati19_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie wystąpił z kolei inny problem. Wybrałem sobie tylko Dead Nation i teraz chciałem Wipeout HD wybrać i co? Nie mogę przejść do wyboru gier :) Ktoś zna jakąś solucje względem takiego problemu?

Tu masz http://www.ps3site.pl/forum/topic/60055-program-%E2%80%9E-welcome-back%E2%80%9D/page__st__780__p__539239#entry539239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopchałem się do darmówek z PSP :woot: (po godzinie prób )

Edytowane przez Mati19_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ustalona data do kiedy jest możliwość pobrania gier darmowych z Welcome back? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a niestety aktualnie nie mam dostępu do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dni na pobranie taką wyznaczyli ważne byś "zakupił" z PSS a pobierać możesz później

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dni na pobranie taką wyznaczyli ważne byś "zakupił" z PSS a pobierać możesz później

ja kliknąłem na wybór gry, ale mi jej nie zassało - błąd, straciłem tak oba sloty. W kontekscie tego co wyzej napisałeś: czy będę je mógł poźniej gdy sie uspokoji ściagnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK WRRRRRRRRRRR

A przy okazji z US nie wiem dlaczego ale dali mi jeszcze 2 gierki na PSP???

Czyli dla większości pokrzywdzonych w ostatecznym bilansie

6 gier FULL na ps3 oraz 4 gry na PSP (warunek conajmniej 3 konta) może niech ktoś pochwali się co Japończycy extra dostali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w: PSN >> Zarządzanie kontem >> Transaction Managment >> Services list - tam masz program Welcome Back i na dole możesz kliknąć w guzik który przeniesie Cię do wyboru gier. Sam się z tym dzisiaj na wkurzałem.

Ale serwery są przeciążone nieźle... Jeszcze na PS3 wszystko w miarę chodzi, ale próbuje się dopchać do Welcome Back na PSP - to już masakra jest. Dobrze, że downloady na PS3 udało mi się wcześniej po włączać. :biggrin:

bardzo dobra ścieżka i najlepszy sposób na zassanie, no i sloty też się odnalazły, gry idą na twardziela :biggrin:

ps: plusior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw LBP zassam bo najmniej zajmuje. :P

Albo jakąś acradówe.

A temat rzeczywiście można zamykać, chyba już nikt żadnych pytań nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×