Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do toru to proszę Cape Ring i mała prośba do szefostwa by tor pojawił się w drugiej części sezonu. :)

Załatwione.

@yogi, powinienem być (jak nic nie wypadnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na posta Peli w którym opisuje wyścig i był  napisany o 00,20 :) Tym się sugerowałem:) Sam nie pamiętam o której skończyliśmy bo potem jeszcze sporo melanzowałem:)

 

Pleban nie dotarła do mnie Twoja wiadomość ponieważ jestem na urlopie i nie odbieram poczty. Jeśli możesz to napisz wiadomość w systemie PSN( wiem że to uciążliwe , sorka) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jam na forum pisał... :D

Już nieważne w gruncie rzeczy.

Kupiłeś kierę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na posta Peli w którym opisuje wyścig i był napisany o 00,20 :) Tym się sugerowałem:)

No bo mojego czasu było 0:20 ale u was już chyba 1:20 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jam na forum pisał... :biggrin:

Już nieważne w gruncie rzeczy.

Kupiłeś kierę?

Jeśli wysłałeś mi prywatną wiadomość przez forum , tak to zrozumiałem , to dotarła ona na mój służbowy meil , którego teraz nie odbieram:)

Kierę kupiłem , odbieram jutro lub w czwartek:)

No bo mojego czasu było 0:20 ale u was już chyba 1:20 ;-)

hehehhhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plebowi pewnie chodzi o komunikator w obrębie forum - jeśli masz dostęp do forum to i do wiadomości. Powiadomienie o oczekującej wiadomości może dodatkowo przyjść na maila ale nie jest potrzebne do otwarcia wiadomości. Zerknij na górę ekranu, ikonka otwartej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj super wyścig  ;)  Myślałem, że nie będę w ogóle konkurencyjny, ale inni jeździli na grzyby więc jakoś szło. Niestety na 6 kółku w domu był alarm - córeczka się obudziła i musiałem zakończyć jazdę. Kiedy się ogarnąłem nikogo już nie było. Chciałem później jeszcze pojeździć, ale zasnąłem za kółkiem :biggrin: Dzisiaj wbijam, pojeździmy sobie :P

 

W ogóle to mam nową zabawkę i muszę się pochwalić :) Kupiłem dzisiaj za bezcen. Przez pół roku polowałem na Pulsara, ale dałem sobie spokój. Wyszło dobrze, bo trafiłem lepiej :laugh:

Celica T180 2.0 Turbo :biggrin: W serii 205 kucy, ale mam trochę fantów, więc będzie lepiej. Poza tym krótka skrzynia, trochę poliuteranów na zawieszce, kewlarowe klocki i do tego AWD. Ta zabaweczka na pewno mocno wpłynie na moją obecność w poniedziałki i piątki. Póki co wepchnąłem do szopy i będę się bawił w wolnych chwilach ;)

 

08042014368_jpg_300x300_q85.jpg 08042014369_jpg_300x300_q85.jpg

 

Na razie wygląda trochę jak padło, ale będzie raket fjul :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D swietny wozek uwielbiam auta z lat 90-tych mam nadzieje ze kiedys bede mial podobna zabawke ten model i nastepny maja w sobie ,to cos' ostatnia celica juz ,tego czegos' nie ma zrobili wozek dla kobiet i pewnie z czesci od corolli :)

A co do wyboru toru to chetnie wybral bym nordschleife poniewaz

w takim ,szacownym' gronie jeszcze sie tam nie scigalem wiec bardzo bardzo bym chcial obojetne ktora konfiguracja byle obejmowala polnocna petle.ale wiem ze niektorzy psioczyli na ten tor wiec jesli bedzie wiele sprzeciwow to cos sie wymysli dla dobra wszystkich :p

Ja tez bym posmigal dzis mozemy zrobic sprint na nurbie i sie zobaczy co i jak

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zarezerwować numer 7 na karoserii  :)

Popiszę się niebywałą niewiedzą, ale... jak się numer dodaje na samochód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko Lalek , gratuluje zacięcia:)

 

Laker , akurat tutaj znajdziesz co najmniej 2 fanów północnego piekła , a myslę że więcej . Ja osobiście najbardziej lubię wariant najdłuższy czyli Nurb 24H . Jest pierwsza część wyścigowa i druga hardcorowa:) Tam moglibyśmy się pościgać:)

 

Pleban numer nadajesz autku w garazu , na samym dole opcja , chyba:)

 

 

Jesli chodzi o pierwszy tor , to będzie to chyba tor Nervusa ?? Willow Springs:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, numer w garażu, chyba druga od dołu opcja. Jest możliwość wyboru kroju czcionki plus numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plebowi pewnie chodzi o komunikator w obrębie forum - jeśli masz dostęp do forum to i do wiadomości. Powiadomienie o oczekującej wiadomości może dodatkowo przyjść na maila ale nie jest potrzebne do otwarcia wiadomości. Zerknij na górę ekranu, ikonka otwartej koperty.

Nie mam żadnych wiadomości na forum , więc chyba nie to.

Hehe , przeoczyłem , a jednak mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiem ze piotras tez lubi nordschleife wiec jest nas conajmniej trzech :) teraz tylko "Ojciec Dyrektor" :D musi zatwierdzic mam nadzieje ze przejdzie.tez najbardziej lubie nurb.24h ale nie musi to byc wlasnie ten (mnie to obojetne) bardziej by mi zalezalo zeby pojechac w dziennej porze deszcz mile widziany :) (sorki lalek). Wy macie wieksze doswiadczenie wiec szczegoly obgadacie . A jesli sie upieracie ze ja mam wybrac warunki to dajcie znac dzieki.

Zaraz wbijam przetestowac to autko :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj super wyścig  ;)  Myślałem, że nie będę w ogóle konkurencyjny, ale inni jeździli na grzyby więc jakoś szło. Niestety na 6 kółku w domu był alarm - córeczka się obudziła i musiałem zakończyć jazdę. Kiedy się ogarnąłem nikogo już nie było. Chciałem później jeszcze pojeździć, ale zasnąłem za kółkiem :biggrin: Dzisiaj wbijam, pojeździmy sobie :P

 

W ogóle to mam nową zabawkę i muszę się pochwalić :) Kupiłem dzisiaj za bezcen. Przez pół roku polowałem na Pulsara, ale dałem sobie spokój. Wyszło dobrze, bo trafiłem lepiej :laugh:

Celica T180 2.0 Turbo :biggrin: W serii 205 kucy, ale mam trochę fantów, więc będzie lepiej. Poza tym krótka skrzynia, trochę poliuteranów na zawieszce, kewlarowe klocki i do tego AWD. Ta zabaweczka na pewno mocno wpłynie na moją obecność w poniedziałki i piątki. Póki co wepchnąłem do szopy i będę się bawił w wolnych chwilach ;)

 

08042014368_jpg_300x300_q85.jpg 08042014369_jpg_300x300_q85.jpg

 

Na razie wygląda trochę jak padło, ale będzie raket fjul :biggrin:

poliuretany ;) Fajna zabawka, ale sunny gti-r jak dla mnie byłby lepszym wyborem (pisze o tej wersji, bo skoro kupiłeś AWD to i sunnego w AWD chyba też chciałeś mieć). Są lepiej rozkminione (przynajmniej w PL), droga do 300 czy 400 koni łatwiejsza ;) W sumie i tak zazdroszczę, chciałbym móc sobie takie zabawki kupować ;) 

Tak jak wcześniej pisałem, będzie trzeba kiedyś zrobić event Daily Drive championship, gdzie każdy zasiądzie za kółkiem swojego auta (lub jego najbliższemu odpowiednikowi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny wyścig i mega ściganko miałem. Szczególnie z Nervusem pod koniec. Były momenty, że jechaliśmy na cm przy grubo ponad 200 km/h. Nikt nie chciał odpuścić, ale chyba nawet nie doszło do mini kontaktu. Takie wyścigi lubię, gdzie na mecie są mini różnice w tak długich wyścigach.  Co do torów to ja poczekam aż inni się zdecydują. Z nurba fajną opcją jest też ten Nurburgring typ V, który łączy w sobie Nordchleife i chyba GP/D. Na takim nurbie odbywają się długie wyścigi VLN. 

Lalek fajna zabawka i fajnie, że AWD. Zaciekawił mnie ten suzuki obok, czy robisz na nim jakieś ewolucje? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sprinty wczoraj, podobało mi się :) Co prawda auto jest - zgodnie z przewidywaniami - grzeczne do bólu ale poza tym całkiem sprawne i jeździ się ok. Używanie słowa "uślizg" dla nazwania niektórych zachowań auta to nadużycie i potwarz dla R5 :D

 

Co do samego eventu to zapowiada się pysznie ale widzę, że drobny błąd nie zostanie naprawiony zbyt szybko. Wczoraj w ostatnim wyścigu złapałem pobocze i spadłem na dno stawki - mimo dobrego tempa zbliżałem się do Yogiego bardzo powoli. Nie wiem czy to kwestia auta czy toru ale możliwości popełnienia pomyłki jest mało. Boję się akcji typu "błąd na początku - jazda bez zmian przez następne 50 okrążeń". Co by jednak nie mówić, jest to miła odmiana od eventu urodzinowego i szanse powinny być tutaj bardziej wyrównane.

 

PS. Moje auto na automacie też kręci się w okolice 9 tysi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście ten nowy narządź do analizy danych?

Czemu to działa tylko na zapisie best lap? Online w jakim trybie takie coś można zapisać, Time Trial tylko?

 

Nie lubię jak ktoś robi coś tylko na sztukę. Niby spoko, że dodali, ale jest praktycznie bezużyteczne (chyba, że czegoś o tym nie wiem...).

 

Ktoś pytał, co to za poprawka dodatkowa wczoraj wpadła. Otóż:

 

 

 

Wprowadzono następującą zmianę:

- Poprawiono błąd, przez który wartość [Ogranicznika mocy] w menu „Ustawienia samochodu” nie może być zmieniona, gdy opcja [Tuning] na ekranie [ustawienia zawodów] w Poczekalni jest ustawiona na [Zabronione].
Edytowane przez plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny wyścig i mega ściganko miałem. Szczególnie z Nervusem pod koniec. Były momenty, że jechaliśmy na cm przy grubo ponad 200 km/h. Nikt nie chciał odpuścić, ale chyba nawet nie doszło do mini kontaktu. Takie wyścigi lubię, gdzie na mecie są mini różnice w tak długich wyścigach. 

Faktycznie. Lecieliśmy tam około 260 km/h i musiałem mocno zaciskać poślady, żeby utrzymać swoją linię. Dzięki za mega pojedynek Piotras. Zabrakło tak niewiele...

Wyścig pomimo początkowych problemów jednak się odbył i był super emocjonujący. Początek, to atomowy start i szybko przebijam się na szczyt stawki. Wypracowywałem przewagę, ale wiedziałem, że piotras i jaski będą największym zagrożeniem, więc postanowiłem zaryzykować tylko jeden zjazd. Pod koniec 5 okrążenia jechałem już na oparach i sam nie wiedziałem, czy się uda... ale się udało :D Wymagało to spokojnej jazdy i pod koniec wyścigu grupa pościgowa siedziała mi na ogonie i tylko piotrasowi udało się mnie wyprzedzić. Wpadł na metę z 1,6 sekundową przewagą. Nieźle jak na taki wyścig i tor :D Blisko było pierwsze zwycięstwo, ale musiałem zadowolić się świetnym P2. 

 

Teraz przesiadamy się do Mazdy Roadster TC i ścigamy się bez tuningu na oponach KM. 

Piotras wybierz szybko tor, bo tylko Ty zostałeś.

 

Tutaj macie fotostory z finału Birthday Cars Festival ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.246659885521685.1073741884.141213779399630&type=3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fotki Nervus:) Miło popatrzeć i powspominać:)

 

Co do aktualnego eventu, to jak dla mnie tą Mazdą na KM śmiga się jak jakimś mocnym Race Carem na WM. Niesamowita przyczepność i uczucie prędkości połączone z mega dzwiękiem:) Zajebiste momenty były wczoraj:). Dodam że mimo tej przyczepności , pare razy zdarzyło mi się zespinować , jeszcze częściej wypadałem z toru:) Częściowo przez nieznajomość trasy ale częściowo przez to że przy tej przyczepności próbuje się jechać na maksa i niestety przekracza limity:) 

Na brak emocji nie będziemy narzekać na BANK:) Tylko Lalek bez gołębi, proszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fajne fotki.

Wczoraj trochę pojeździliśmy po różnych torach i świetnie śmiga się tą mazdą po długim nurbie. Prawdopodobnie Lejker wybierze coś z północną pętlą.  Ja wybierałem między Mount Panorama, Brands Hatch i Silverstone. Najbardziej pasowała mi Mount Panorama i zrezygnowałem z niej tylko przez to, że ścigaliśmy się tam w każdym evencie w  GT6.  Brand Hatch super, ale pod te auto podchodzi mi bardziej Silverstone. Wybór pada na Silverstone(Najdłuższa wersja toru).

 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba brytyjskie tory super, świetny wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I malina, kalendarz przewietrzony, a samochodzik bajerancki. Można nim fajnie pobrykać i jest jak znalazł do nauki toru ;) Ja muszę ogarnąć ten ziemniakowy ring, bo go ledwie kojarzę.

 

poliuretany ;) Fajna zabawka, ale sunny gti-r jak dla mnie byłby lepszym wyborem (pisze o tej wersji, bo skoro kupiłeś AWD to i sunnego w AWD chyba też chciałeś mieć). Są lepiej rozkminione (przynajmniej w PL), droga do 300 czy 400 koni łatwiejsza ;) W sumie i tak zazdroszczę, chciałbym móc sobie takie zabawki kupować ;)

Tak jak wcześniej pisałem, będzie trzeba kiedyś zrobić event Daily Drive championship, gdzie każdy zasiądzie za kółkiem swojego auta (lub jego najbliższemu odpowiednikowi).

 

No, no, no właśnie tak jak piszesz - poliuterany :P Na saniacza polowałem w zasadzie ze względu na niespełnione marzenie. Moim pierwszym autem był Nissan (N15), później miałem jeszcze dwa (N16 i S14) i od zawsze chciałem tego GTi-R. Czy byłby lepszym wyborem? Nie wiem. W motorze 3SGTE jest według mnie tyle samo potencjału co w SR20, są to świetne bazy pod 300/400 kucy i najlepiej gdybym miał i ten i ten :)

Wielkich planów odnośnie tej Toyoty nie mam. Nie planuję zwiększać mocy i robić jakichś wielkich extrasów. Trochę spawania, dwa błotniki i zderzak do malowania, mycie, polerka. Silnik już dziś rano poskładałem, brakuje tylko wydechu, bo pozbywam się trzech cali. Jeszcze dwa, trzy tygodnie takiego dłubanka w ramach luzu i powinno być gotowe. A później proste: nie spać, zwiedzać, zapierdalać :P

 

 

Piotras, już dawno miałem wstawić ten teledysk, ale ciągle zapominałem ;) Piosenka o Calibrze.

 

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiere odebrałem:) Właśnie wtachałem to coś do domu. Trochę się umęczyłem bo pudło wazy tyle co komoda z meblowego:) Wieczorkiem się zainstaluję więc pewnie nie pośpię dziś w nocy:)

Do zobaczenia na torze:)

 

Lalek pytanko , czy kiera sama się kalibruje po podłączeniu do konsoli czy trzeba instalować jakieś sterowniki czy ustawiać coś innego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba rzeczywiście będziesz dzisiaj szalał... Urlop zgłoszony w robocie? ;-) ustaw sobie ff na min bo jak Ci się włącza te wszystkie silniki to jutro nie ruszysz ręką ;-)

Ps. Jaka wersje masz... Gdzieś widziałem jak koleś pisał że sprzedaje v4? A wcześniej miał v2? (o ile nie pokielbasilem czegoś i nie chodziło o fanatec clubsport.)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×