Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to dajcie ten typ v nurba bo ten 24h tez ostatnio byl.

A madzia fajna:) calkiem szybka na nurba i zwinna na ascari bedzie sie dzialo :0 ja sobie pocwicze jazde z manualem bo po wczorajszym treningu strasznie sie nakrecilem dzis troche pojezdzilem wolnymi autami (ucze sie) po panoramie i robie po 1-2 sek lepsxy czas niz na automacie wiec zamierzam przyszly event pojechac jak dorosly :)

Choc to wymaga nieco wiekszej koncentracji a u mnie z tym roznie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba rzeczywiście będziesz dzisiaj szalał... Urlop zgłoszony w robocie? ;-) ustaw sobie ff na min bo jak Ci się włącza te wszystkie silniki to jutro nie ruszysz ręką ;-)

Ps. Jaka wersje masz... Gdzieś widziałem jak koleś pisał że sprzedaje v4? A wcześniej miał v2? (o ile nie pokielbasilem czegoś i nie chodziło o fanatec clubsport.)

Na urlopie jestem do piątku :) a co do wersji to oczywiście nie mam pojęcia:) Jak rozpakuje pudło to sie zobaczy. Do wieczora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z was mieszka w Ldz?

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywa lejkera i całą resztę zapraszam na tor ;)

 

Lalek pytanko , czy kiera sama się kalibruje po podłączeniu do konsoli czy trzeba instalować jakieś serowniki czy ustawiać coś innego?

 

Nie wiem. Koniec końców jeździłem u ziomka, od którego to pożyczyłem. Ale nic mi nie mówił, że coś trzeba robić, więc pewnie 'samosie' zrobi :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem stanowisko i .....łezka pojawiła się w mym oku:)  Stalowe pedały ważące chyba tonę:) aż miło stópki położyć. Kiera większa i duuużo solidniejsza od DFGT , z problemami:) ale jakos udało się tego kloca przykręcić do blatu:) Zaraz sie chyba posikam:) Jak tylko liga mistrzów sie skończy to jestem na torze, mam nadzieje że ktoś też dzisiaj spać nie może:)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, wiedziałem że tak będzie :biggrin: Pokój jest, tylko ja latam jak żyd po pustym sklepie, więc proszę się rozgościć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie czekam aż żonka w Raymana przestanie grać i też wbijam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załaduj jej jakiś level z żelazkiem i wbijaj :P  Ewentualnie "Rayman - Bożena Dykiel Edition" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, podłącz kiere do kompa najpierw. Z tego co kojarzę kierownica ma wlasna pamięć na firmware i co jakiś czas wypuszczają nowe. 

Ja w sumie też mogę wbić, ale dopiero wróciłem więc dopiero za jakieś 30 minut wpadnę.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, pojeździł bym jak tak czytam Wasze wpisy. Niestety robota, robota i jeszcze raz robota :sad:. Do tego dzieciaki i codziennie jestem tak padnięty, że padam na pysk. Nawet konsoli nie odpalam - totalny brak czasu :sad:. Może uda mi się jakoś ogarnąć w najbliższych dniach to wpadnę na jakiś trening.

Edytowane przez ARU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level z żelazkami nie był potrzebny, dogadujemy się bez problemów :) A Dyklowej jak nie kojarzyłem tak nie kojarzę :D

 

Co do wczorajszych problemów z widocznością, po wyjściu z pokoju z Ascari miałem problem z ponownym dołączeniem i dziwny błąd w stylu "twoje połączenie nie jest kompatybilne z hostem pokoju". Może to był powód słabej widoczności ludzi w wyścigu? Zdążyłem umyć zęby i stał już nowy pokój z Willow Springs :) Tutaj już problemów z widocznością osób nie było, wszyscy ładnie śmigali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi jak tam nowa zabawka?

 

U mnie w domu trwa awaria neta (problemy 1 świata...), wczoraj nie miałem jak wbić na trening.

Mam nadzieję, że na wyścig się sytuacja poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi chyba średnio zadowolony, wczoraj jakiś problem z klapą bagażnika zgłaszał. Ale może się przesłyszałem, HS pracowały jak chciały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh , kierownica świetna .... ale tylko jak przyśpieszałem:( Przy hamowaniu okazało się że nie działa lewa łopatka do redukcji biegów:( Spakowałem kloca i złożyłem reklamacje, szczyt!:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłość ludzka nie zna granic - to apropos kierownicy i (nie)kojarzenia Bożeny Dykiel :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłość ludzka nie zna granic - to apropos kierownicy i (nie)kojarzenia Bożeny Dykiel :biggrin:

Dzięki Tobie już kojarzę :)

 

Podłość to będzie jak jutro powtórzą się wczorajsze cyrki. Ciekawe ile osób dopisze. Marzy mi się szesnastka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi - na kompie sprawdzałeś?

Daj cie juz chłopakowi spokój...;-) Dosyć się już "zdenerwował". Kierownica jest nowa, dedykowana pod GT6 i nie trzeba mieć komputera żeby chodziła... Ma chodzić po podłączeniu do Ps3/ps4...i finito... Jak nie chodzi to już nie problem yogiego a skoro sprzęt jest nowy to z tego co wiem to nie zamierza ani kombinować ani rozkręcać tylko wyślę / wymieni / zareklamuje.

Jestem pewien ze da nam znać jak będzie miał wypełni działający egzemplarz i podzieli się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pela - jeszcze gorzej będzie, jak podłączą do PC, sprawdzą i odeślą sprawną. Bo takie są realia obsługi klienta w tym kraju. Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pela - jeszcze gorzej będzie, jak podłączą do PC, sprawdzą i odeślą sprawną. Bo takie są realia obsługi klienta w tym kraju. Oby nie.

Coś mi podpowiada ze sobie yogi poradzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Willow Springs International Raceway * 11/04/2014

Tokyo R246 14/04/2014

Silverstone GP * 18/04/2014

Ascari Full Track * 21/04/2014

Cape Ring * 25/04/2014

Nürburgring typeV * 28/04/2014

Poważnie chcecie w poniedziałek wielkanocny jechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh chopaki , pech to pech:( Oddałem dzisiaj kiere do reklamacji. W formularzu zaznaczyłem system PS3 więc chyba nie będą jej sprawdzać na kompie. Ja osobiście mam w domu tylko laptopy i nie przyszło mi do głowy podłączanie kiery do nich:) Mam dostac nową sztukę ... nie wiem tylko kiedy:(

 

Ja mogę jechać w poniedziałek wielkanocny , w święta też jezdzimy:) 

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo, jeździmy coś dzisiaj? Nie koniecznie Mazdą po pustyni, może jakieś randomowe wyścigi, hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wpadne wieczorem. Co do jazdy w poniedziałek, to kto chce jedzie, a kto nie chce, nie jedzie. Ja chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedę wieczorem , ale chciałbym jezdzić Mazdą :) Trochę po piachu a trochę po mieście:) Jutro start nowej serii , właśnie na piachu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×