Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stracilem juz jakies 6 godz. Na instalowanie tego syfu i dupa nie zrobilem dzis to zrobie w piniedzialek dopiero :(

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty Laker masz ciągle z tymi aktualizacjami. U mnie zawsze bez problemu. Coś tam kiedyś było, że trzeba kliknąć ok w przeciągu 2s jak wyskoczy info o aktualizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek mnie nie będzie :sad: Mam wyjazd integracyjny i wracam do domu dopiero w sobotę. W poniedziałek na zakończeniu powinienem być :biggrin:

 

Nervus myślałeś już coś o nowym evencie? Jakieś sugestie?

Edytowane przez ARU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 8:31 a u mnie laduje sie aktializacja gry juz od praie 12 godzin zrobilem chyba wszystko a teraz wywalilem gt6 nie bedzie nic, czy nastepny event moglby byc w hondzie jazz bo tylko to bede mial :) o ile sie zaladuje bo ciagle do 3% schodzi a potem informacja ze blad i od nowa cala noc zje...m i gowno jeszce sie laduje

Hehe na gtplanet pisza ze g27 i fanatec, totalnie zepsuty forcefeedback maja teraz

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na gtplanet pisza ze g27 i fanatec, totalnie zepsuty forcefeedback maja teraz

Hmm... ff jest napewno zupełnie inny niż był, na mojej poczciwej g25. Czy zjebany. Musze jeszcze coś pojechać. Pierwsze wrażenia mieszane. Siła 10 ff teraz to tak jak 1ff przed update. Nie mam porównania z PC bo nie mam :-(. Na tarkach, na odciążeniach ff pracuje... Na prostej jest ledwo wyczuwalny... Może tak miało być? A jak to jest na t500? Jak jest na prostej? Jest jakiś opór. Czy minimalny, tak jak g25 teraz po update? Wiem, że piotras i Yogi wspominali wczoraj, że nie widzą różnicy po update.

Ja z oceną daje sobie na wstrzymanie jeszcze.

To co napewno mi wczoraj nie działało to dźwięk. Albo kompletny brak dźwięku, a potem jeździłem bez dźwięku opon ;-(. Problemy z dźwiękiem miał też piotras wiec coś na rzeczy jest niestety.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem po lepkach kolo nspisal where is forcefeedback wtf? - to o G27 drugi napisal ze jego fanatec jest jak zabawka watpie pela zeby tak mialo byc u mnie 2min sie pojawily do tej pory tylko do 3 schodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem komentarze na gtplanet i jest tak jak piszesz. Tylko ze człowiek to już tak jest zaprojektowany że na wszelkie zmiany reaguje najpierw sprzeciwem... Widziałem wpis kolesia z g27 który pisze że wreszcie czuje kiedy auto ma uślizg i bardzo chwali update. Mysle ze trzeba trochę pojeździć i samemu wyrobić zdanie (najlepiej z dźwiękiem ;-) ) a nie nastawiać się negatywnie.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus myślałeś już coś o nowym evencie? Jakieś sugestie?

Jeszcze nie bardzo... Chciałbym, żeby była teraz możliwość samodzielnego wyszukania/wybrania sobie auta. Kwestia wybrania rodzaju/pochodzenia/mocy/opon itp.

Szukam na razie inspiracji  ;) Jak ktoś ma dobry/przemyślany pomysł, to śmiało zapodawać tu w temacie  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bardzo... Chciałbym, żeby była teraz możliwość samodzielnego wyszukania/wybrania sobie auta. Kwestia wybrania rodzaju/pochodzenia/mocy/opon itp.

Szukam na razie inspiracji  ;) Jak ktoś ma dobry/przemyślany pomysł, to śmiało zapodawać tu w temacie  :thumbsup:

 

Ja próbowałem skompletować samochody Bonda, ale jest ich około 8-9, ale są bardzo różnorodne :P może event typu samochody XXI wieku vs. XX wiek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie wreszcie kurde to chyba najdluzsze 3min.w zyciu feministki wydluzyly czas? zeby "jiggy jiggy" dluzej trwalo

Jiggy jiggy? juz tlumacze -"bara bara"

A tak na serio to siedzialem cala noc bo sie przerazilem ze moze cos z dyskiem w playu czuwalem przy nim w razie jak by umieral to bym go szybko dobil. I tak juz malo brakowalo zebym dostal szalu ale w koncu zbudowalem zamek z LEGO i jakos czas minal :)

Kurde szok nerwus dajesz wolna reke? to super

Nieee- Piotras nie jedziemy lotusami elise race car - bo dopiero byl event klonow- spoko nerwus wyreczylem cie w tej kwestii-nie musiales biura opuszczac :)

Hmmm Oooo Nervus slyszales kiedys o Avon Gt4? ja bym chetnie cos takiego pojechal :)

Ja próbowałem skompletować samochody Bonda, ale jest ich około 8-9, ale są bardzo różnorodne :P może event typu samochody XXI wieku vs. XX wiek? ;)

Ales ty precyzyjny buggarek jak Szwajcarski zegarek :) A moze biale vs czarne hihi...dobra ide lulu bo juz mi bania puchnie dobranoc Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym smignal cos takiego:

Dowolne auta drogowe, BEZ TUNINGU!!, opony SM, i jedyny ogranicznik to 500P0. Auta wybieramy zgodnie z odwrocona kolejnoscia z ostatniego eventu. Mozna by podzielic ekipe na np: Japonia vs Ameryka vs Europa:)

Zakaz tuningu sprawi ze auta beda mialy rozne PO i beda sie roznie prowadzic. Wybierajac auto mocniejsze bedzie sie ryzykowac slabym prowadzeniem.

Druga moja alternatywa do przemyslenia to event : Vision Cars. Auta sa szybkie, piekne i swietnie sie prowadza. Do tego sa bardzo zblizone w osiagach!!! To gwarantuje duzo swietnej walki na torze. Aut do wyboru tez jest juz sporo i mozna by rowniez pojechac teamowo:)

Pela jesli chodzi o sava to wsxystko ok. Nie da sie juz gliczowac w ten sposob ale jak tylko znowu zainstalowslem gre to automatycznie wgral mi sie moj save:)

A co do ff , to jest inny , nie lzejszy. Jest bardziej wyrazny luz na ff w momencie utrsty przyczepnosci:) A utraty przyczepnosci sa czestsze. Czuje jenie tylko jak przesadze z gresywnoscia najazdu lub po wpadnieciu na tarke ale w czasie zwyklego przyspieszania na prostej. Nadmiar mocy jest wyraznie przekazywany przez ff. Do tego kierownica bardziej napierd... na wybojach , krotko wczoraj jezdzilem a rece bolaly:) Do tego doszly nowe drgania nawet w czasie odliczania do startu. Mialem wczoraj wrazenie ze na kierze czuje wibracje silnika, stojac w miejscu:)!!!

Jak dla mnie zmiany na plus. Kontynuacja poprzednich zmian w fizyce idaca w kieronku pelnej i coraz lepszej symulacji. Czuc na kierze coraz wiecej a prowadzenie stalo sie trudniejsze!! To na pewno zaboli wszystkich ''Czasowiczow'' przyzwyczajonych do starego stylu pozwalajacego na jazde z gazem do dechy w momentach gdzie teraz prxy nowrj fizyce, traci sie przyczepnosc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales ty precyzyjny buggarek jak Szwajcarski zegarek :) A moze biale vs czarne hihi...dobra ide lulu bo juz mi bania puchnie dobranoc

 

No kurde przydmiony przez to choróbsko jestem. Chodzi mi o zestawienia np. aventador z diablo gt (fakt ze jest z 2000, ale to konstrukcja z XXw), jag xkrs z 2011 z jagiem xj220, ferrari f40 z f430 scuderia, corvetty zestawić ze sobą, może któregoś lotusa esprit, pagani zonda z 2000 jako auto z XXw aston martin v8 vantage 99, ruf ctr2 96, itp. ustawić limit PO  na jakieś 560. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze wybor aut bylby zawezony do wybranych marek?? Ci ktorzy wybrali by starsze modele reprezentowali by XX wiek a Ci ktorzy wybrali by auta nowsze , XXI? Jak furki fajne to chetnie byle by tylko amatorzy na stare wersje sie znalezli:)

Tak sobie jeszcze pomyslalem ze w GT6 jechalismy tylko 1 serie wydcigowa TC Cars, no 2 bo jeszcze AVON GT4:)

Moze by w koncu pojechac GT3 !! Event bez tuningu i zespolowo:)

Lub GT500 gdzie jest MNOSTWO aut do wyboru !! I tez bez tuningu:)

No i nie wiem czy juz wspominalem ale VISION CARS moze;))

A i jeszcze jedna propozycja moze VISION CARS :)))

Hehe sorka , juz koncze i wracam do roboty:)

Do wieczora Panowie, zapraszam na trening:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jakiś pomysł :). Auta drogowe. Jedziemy z tuningiem a limity będą dwa, PO 475 i... cena max. 50000. Sprawdzałem np. Mitsubishi legnum i Bmw z4 które mają 420 po i dobijają do limitu i jeszcze zostaje trochę luzu. Myślę że w tych limitach jest wystarczająco dużo aut żeby każdy sobie coś wybrał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie propozycje mają w sobie coś ciekawego  :thanks:  Wybrałem coś z kilku i oto moja wizja  ;)

 

Podoba mi się pomysł pojedynku wieków (czyli zakres 1990 - 2010)

Limit PO 470 - 490

Cena max 150k

Przy takim filtrze wyskakuje 42 samochody. Minus Race/Rally/Concepty i mamy całkiem sporo fur do wyboru. Merc, Beemki, Jagi, Hondy, Mittsu, Subaru, Nissany, Audi, Lotusy i inne... Wszelkie rodzaje napędów i przekrój światowy. Mi pasuje  :thumbsup: Chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Pozostaje sprawa zbalansowania aut...

 

Tuning (tutaj jeszcze się zastanawiam). Chciałbym, żeby auta miały autentyczną charakterystykę (wady i zalety) i w tym przypadku zakaz tuningu... Opony SM...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek mam ryzyko niepojechania. Wracam wtedy z Gdyni i godzina zakończenia spotkania u klienta zdeterminuje czy zdążę. Aktualizacje instaluje pod moją nieobecność żonka więc tutaj nie będę miał opóźnień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka Catani i Smokey, awaria neta:( Odcielo mi kablowke i net a operator odbiera do 22. Mam nadzieje ze do rana sie naprawi. Pozdro i dzieki za trening:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogowe ? Bez tuningu? I moge sobie wybrac? Noooo to mi sie podoba :) jestem tak zmeczony ze nie wiem czy to jawa czy sen .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, juz sie przestraszylem ze znow mam DC :)

Tor zagadka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DC to ja założyłem zaraz pokój, przyszedł Nervus i jaskiniowiec po chwili Nervusa wyrzuciło do lobby, potem sprinty i na 2 czy 3 znowu wisimy, wszyscy czarny ekran i reset gry. Sorka panowie ale nie wytrzymałem, raz że godzina koło 00 i wyjazd rano a po drugie niech coś w końcu nie zepsują na serverach jak dają patch :biggrin: Aż się boję Mount Panoramy, bo głupio by było złapać DC np po 2 godzinach :shok:, ale może się poprawią do następnej soboty.

A tak w ogóle w temacie tor trudny, dużo można stracić na ostatnim zakręcie, ale za to wycieczka poza tor pozwala wrócić bez uszkodzeń jednak ze sporą stratą czasową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catani , u mnie to nie DC było. Awaria neta na osiedlu:( Dziś rano się dodzwoniłem , zgłosiłem i ekipa już jedzie. Mam nadzieję że się uporają do po południa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catani , u mnie to nie DC było. Awaria neta na osiedlu:( Dziś rano się dodzwoniłem , zgłosiłem i ekipa już jedzie. Mam nadzieję że się uporają do po południa:)

U ciebie :pooh_lol: to ja wiem że to nie było DC :), ale ze stabilnością pokojów i tak jest coś nie tak, zobaczymy. W każdym bądź razie wieczorem jestem i mam nadzieję na godną walkę o przedostatnią pozycję :blink: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur...jeb...mac na calej ulicy wywalil prad akurat jak czyscilem pamiec szlak mnie trafi zona mi mowila ze to nie pierwszy dzis raz i jak tu sie nie wku......specjalnie dzisiaj z roboty zjechalem wczesniej by nie bylo takiej sytuacji jak ost i co do dupy znow fuck fuck fuck !!!!!! Ale jestem wkur....szkoda ze przez tel.nie idzie grac bo tylko to mi dziala az bat.nie padnie :(co za porabany dzien milego scigania i graty dla podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×