Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Warto-pamietam ze w gt5 na SPA jezdzilem czasowki i bylem bardzo zaskoczony nie wiem jak szybkie bedzie w klasie 49OPO . Mowa oczywiscie o Spirra wystarczy zmienic olej i masz 490PO dla mnie liczy sie tez prestiz auta wiec Spirra odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie mozna zmieniac auto z wyscigu na wyscig?

P.s. Ja postara sie dzisiaj wpasc, ale tylko w przypadku, kiedy nasi pojada Brazylia 3:0. Jak bedzie 3:2 to juz bedzie pozno ;). Trzymajcie kciuki za naszych wieczorem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie aut to w takich eventach dla mnie +50% do miodności :) Dużo się człowiek dowiaduje, potestuje jak szalony niezły przekrój aut a wnioski mam tutaj identyczne jak Yogiego :) Póki co przegoniłem na moim testowym krótkim Brands Hatch jakieś 7-8 aut i w pierwszej piątce póki co 3 Europejczyków, 1 Azjata i 1 Amerykanin :) Testuję offline więc trudno zbadać np. spalanie aut - albo zostawię sobie niespodziankę albo wybraną trójkę zaproszę na testy online :) Inna sprawa, że ktoś może mi równie dobrze podwędzić auto zanim przyjdzie moja kolej i z planowania/testów nici...Nerv, jak to ma wyglądać? Powoli trzeba się za to zabierać bo czasu w sumie niewiele do piątku (rozumiem ,że już 26.09 zaczynamy?). Przyda się też info o pierwszym torze.

 

Troszkę szkoda, że jest to ograniczenie wieku bo z fajnych bryczek odpada np. Ruf z 87 roku.

 

PS. Siatkówka to dyscyplina dla kobiet, przecież tam w ogóle nie ma kontaktu. Wolę śmierdzieć benzyną i taplać się w smarze :) Wieczorem wpadam na trening przed jutrzejszym wyścigiem oraz testy kolejnych bryczek - sam nie wiem jak rozdzielić proporcje czasowe :)

PS2. Nerv, przyda się też aktualna tabela eventu Cobry. Coś mi mówi, że jutro może być jatka w walce o 5. miejsce :) Wiem, że między Pela a mną jest chyba symboliczna różnica a jeśli dodatkowo dopisze Black. Kill i może ktoś jeszcze (Laker?) to chętnych na piątkę będzie więcej :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz? Wybieramy? Ha juz nie moge sie doczekac,Cienglasz jest ruf rgt dostepny wiec nie narzekaj nigdy nie mielismy az tyle aut do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że teoretycznie wybór szeroki ale u mnie wciąż dość ciężki. Niektóre auta odpadają już w przedbiegach z przyczyn - dobrze to nazwałeś - wizerunkowych :) Łącznie na mojej szortliście trudno będzie przekroczyć liczbę 10 aut do testów :) Wybierajmy!!!!

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, cieszy mnie wasz zapal Panowie:) Jeszcze chwila cierpliwosci. Jutro konczymy sezon Cobry:) i wybory tuz tuz;)

Czy bedzie mozna zmieniac auto z wyscigu na wyscig?

P.s. Ja postara sie dzisiaj wpasc, ale tylko w przypadku, kiedy nasi pojada Brazylia 3:0. Jak bedzie 3:2 to juz bedzie pozno ;). Trzymajcie kciuki za naszych wieczorem....

Smokey , wybierasz jedno ''ulubione'' auto na caly event:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Nismo jest w gronie marek dopuszczonych? Jeśli AMG jest to pewnie i tamto ale wolę dopytać.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nismo ma naped 4x4 to zupelne przeciwienstwo ruf-a btr . A wiadomo ze AWD jest dla mieczakow :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo :) Ale AWD to też jedne z piękniejszych chwil dla mnie w GTbN i to Rufem :) Tutaj takiego auta nie ma, pytałem bardziej na zaś bo i czteronapędówki testowałem. Oczywiście bajecznie stabilne ale to nie dla mnie. W moim prywatnym top3 nie ma nic 4WD. Poza tym każde auto z innego kontynentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziś będzie wyścig na dajtona road czy willow spring jedziecie powtarzacie ? bo wyników nie widzę. 

pozdrawiam

 

p.s. ogarniam sie po weselu przeprowadzce i powoli wracam na łono wyścigów 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianapolis, nie Daytona :) Wyników nie ma ale wyścig się udał, pewnie niedługo Nerv zaktualizuje tabelę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indianapolis, nie Daytona :) Wyników nie ma ale wyścig się udał, pewnie niedługo Nerv zaktualizuje tabelę.

oo mój błąd sorki :) road tylko zauważyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz , co do dopuszczonych aut to gadalem wczoraj z Nervusem i ustalilismy ze dopuszczone sa wszystkie auta ktorych docisk nie przekracza '' 50" . To sprawia ze odpadaja wszystkie Race i Rally Cary i mocniejsze Tuning Cary, w tym najmocniejsze Nismo ktore ma docisk "100". Slabsze Nismo jak 400r czy 270r maja mniejszy docisk ( 50 chyba:) i te sa juz mozliwe do wyboru:)

Ogolnie jest sporo fajnych autek i mam ciezki dylemat na razie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma takiego wyboru tj. wyrównanej grupy aut, które prezentują podobne możliwości. Po tym co przelatałem (a niczego chyba nie odrzuciłem ze względu na animozje wobec marki, może jakieś pojedyncze okazy) mam żelazną trójkę i w zasadzie tutaj każdy wybór mnie urządzi. 4. auto w stawce traci już na krótkim BH pół sekundy...Nie brałem pod uwagę takich aut, które wyjściowo mają np. 350 PO i trzeba je koksić do 490 - szukałem raczej w zakresie 400-500 (a czołowa trójka mieści się chyba już na starcie w okolicach 480-500). Tutaj niewykluczone, że może się czaić jakiś przecinak, który zamiecie tymi nominalnie mocniejszymi i może tutaj te mamy pokłady potencjału jeśli chodzi o wybór aut do tego eventu. Dopóki nie zaczniemy wybierać stoję na stanowisku, że szeroki wybór jest tylko pozorny :)

 

To, że masz dylemat (i mówisz, że sporo autek) akurat mnie cieszy :) Tym bardziej nie mogę się doczekać deklaracji, ciekawy jestem co tam nawymyślaliście :) Nerv, oszczędź bólu oczekiwania i uwolnij wybory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Cienglasz , skup się proszę bardziej :) JEDZIEMY AUTAMI BEZ TUNINGU!!!!!  WYBIERAMY AUTA Z PRZEDZIAŁU 460-500 PO a event jedziemy w granicy 490 PO . Auta które wyjściowo mają między 491-500PO trzeba będzie stłumić do 490PO a auta które mają mniej PO można podkręcić przez zmiane oleju i tyle!!  Poruszając się w tych kategoriach mam już z 8  aut które lubię i są podobne osiągami a są jeszcze te super szybkie i szalone których się boję :) Słabsze wersje NIsmo dopuszczamy , mały docisk nie tworzy niezdrowej przewagi , auta te są stabilniejsze ale mają też wady i jak ktoś lubi bezpieczną jazdę to ok.  Nie wybieramy aut które fabrycznie wyposażone są w docisk powyżej ''50'' , reszta ok.  Ten zapis idealnie wyklucza Race i Rally Cary i Tuning Cary które są już bardziej autami wyścigowymi jak : Nismo GTR 500PO( ten czerwony), Opera Honda 2000, Lotus Grand Sport czy jakoś tak:) itd itp


Do tego nie polecam testować aut na krótkich , krętych torach!!!!  :whistling:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:


Ja właśnie rozpoczynam weekendowy melanż  :biggrin: (rodzinka wysłana za miasto) i chętnie dzisiaj pokatuję GT6 pod różnymi kątami. Chyba, że mnie używki powalą na glebę  ;)
 
Co do nowego eventu, to chyba zrobimy, jak proponowałeś Yogi... Limit cenowy podniesiemy do 200k. Można będzie też wybierać auta do max 500 PO. Będzie trzeba je skręcić do 490. Dojdzie nam dzięki temu manewrowi jeszcze więcej fur do wyboru. Jedziemy bez tuningu i na oponach SM. To chyba najważniejsze szczegóły...


Tutaj byly szczegoly dotyczace eventu:) Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu :) To trochę zmienia założenia brzegowe, inaczej to zrozumiałem. Ale dzięki temu będzie jeszcze ciekawiej :) Na trzecim miejscu w moim top3 nastąpiła zmiana :)

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja konsola właśnie zdechła. Więc ten no... jest trochę słabo.

Szczerze Ci współczuję Jaski  :confused: Musisz coś wymyślić (najlepiej zakup używanej PS3), bo jeszcze nie czas na przesiadkę na PS4  :pinch:

Mam nadzieję, że ogarniesz się z tym problemem i szybko wrócisz na tor łoić nam tyłki  :biggrin:

 

Po proteście ;)  zainteresowanych zamieniłem pozycje laker>yogi i nervus>cienglasz.

 

Tabelka została już zaktualizowana. Sorry za poślizg  :cool:

 Nerv, oszczędź bólu oczekiwania i uwolnij wybory!

Już dzisiaj, podam na forum sygnał do rozpoczęcia wyborów :biggrin:  Zasada kolejności zostanie ujawniona w tym samym czasie  :whistling:

Proszę o przemyślane i szybkie wybory. Przemyślane, bo raz wybranego samochodu, nie będzie można zmienić (nawet przed startem pierwszego wyścigu). Szybkie, bo pozwoli to wydłużyć czas na treningi, już konkretnym autem.

 

Do zobaczenia na dzisiejszym Finale serii  :thumbsup:

 

# Polecam nie testować, tylko brać szybko to, do czego czujemy największy "train"  ;)

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakos wyladowalem na urlopie dzisiaj;) Zaraz wyjezdzam na tor:)

Kartka , dlugopis i zaraz powstanie ostateczna lista;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że zaczynacie nowy event , ale nigdzie nie mogę znaleźć szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi oszukuje!

 

PS. Wnioskuję o karę i przesunięcie na koniec kolejki! :biggrin:


Czy ktoś potrafi na szybko oszacować ile PO można zyskać na wymianie oleju? Bardzo zgrubnie wystarczy. Ja mam zaćmę a to info może się przydać :) Z góry dzięki.


widzę że zaczynacie nowy event , ale nigdzie nie mogę znaleźć szczegółów.

Szczegóły są na ostatnich kilku stronach ale wiążące info wklei pewnie dzisiaj Nervus. Myślę, że jak poczytasz to zbudujesz sobie obraz eventu.

 

PS2. Co do finału eventu to sytuacja jest ciekawa o tyle, że sam mam szansę na historyczne dla siebie P5 w generalce. Jest tylko mały drobiazg - Pela :) Dla nas w zasadzie to jak pierwszy i jedyny wyścig nowego eventu :) Laker jest już chyba za daleko by nam zaszkodzić. Przy rewelacyjnej jeździe obaj mamy szansę na P4 i złapanie Nerva ale tutaj dodatkowo musi dopisać frekwencja  ;) Masa!

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi na szybko oszacować ile PO można zyskać na wymianie oleju? Bardzo zgrubnie wystarczy. Ja mam zaćmę a to info może się przydać :) Z góry dzięki.

 

Zgrubnie to tak około 5-6 PO zyskujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz mnie pomin e tabelce bo te punkty science-fiction :) za pierwszy wyscig sie nie naleza za to tam gdzie sie nalezaly to nie ma :p pewnie wpadne wieczorkiem by zwiekszyc frekwencje ale punktow nie bede kolekcjonowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas rozkręcić karuzelę!   :biggrin:

 

Ostateczne kryteria do wyszukiwania aut:

 

- tylko auta do 500 PO nominalnie (ograniczenie na event to 490 PO)

- koszt auta do 200k

- roczniki 1990 - 2010

- zakaz tuningu

- opony SM

- docisk nie większy niż 50

- zużycie bardzo szybkie

 

Tyle spraw technicznych  :P Teraz najważniejsze. Kiedy wybieramy i w jakiej kolejności? Wybieramy od... teraz!  :biggrin:

 

Reguła kto pierwszy, ten lepszy. Jest to najlepsza metoda pod względem organizacyjnym  -_- Nie powinno być ociągania, a tak Ci, którzy często zaglądają na forum i interesują się tematem dostaną bonus.

Mam tylko jedną prośbę. Jeśli nie jesteście pewni swojej frekwencji i jeśli będziecie startować okazjonalnie, to może poczekajcie z wyborem i nie blokujcie fajnych aut ludziom, którzy będą starali się walczyć we wszystkich wyścigach. Taka moja osobista prośba i sugestia  :rolleyes:

Proszę też nie edytować postów z wyborem swojego auta  :whistling:

 

Mój wybór, to:

Shelby Series One Super Charged '03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche rgt

Czas rozkręcić karuzelę!

Ostateczne kryteria do wyszukiwania aut:

- tylko auta do 500 PO nominalnie (ograniczenie na event to 490 PO)

- koszt auta do 200k

- roczniki 1990 - 2010

- zakaz tuningu

- opony SM

- docisk nie większy niż 50

- zużycie bardzo szybkie

Tyle spraw technicznych :P Teraz najważniejsze. Kiedy wybieramy i w jakiej kolejności? Wybieramy od... teraz!

Reguła kto pierwszy, ten lepszy. Jest to najlepsza metoda pod względem organizacyjnym -_- Nie powinno być ociągania, a tak Ci, którzy często zaglądają na forum i interesują się tematem dostaną bonus.

Mam tylko jedną prośbę. Jeśli nie jesteście pewni swojej frekwencji i jeśli będziecie startować okazjonalnie, to może poczekajcie z wyborem i nie blokujcie fajnych aut ludziom, którzy będą starali się walczyć we wszystkich wyścigach. Taka moja osobista prośba i sugestia :rolleyes:

Proszę też nie edytować postów z wyborem swojego auta :whistling:

Mój wybór, to:

Shelby Series One Super Charged '03

Czułem, że tak będzie :) Oczywiście chodzi o rufa a nie porsche ale to chyba jasne :) Pisałem z telefonu na szybko no i nie chciałem edytować posta jak poleciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×