Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Yogi narzekasz ze twoje auto wolne w zakretach a wydaje mi sie ze i tak lepsze od mojego ;p w kazdym razie na 8okr. Mam juz opony 6 z lewej i 7 z prawej u was tez tak szybko zre kapcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej o paliwo się martwił niż o opony :P

No to nie jest dobra wiadomosc bo ja raczej po opony czesciej musialbym zjechac.To cena za przyjemnosc z jazdy . Piotras wczoraj pojezdzil w Z-tce dostal mdlosci i uciekl.

Nervus przez to jak ustawiles kolejnosc torow obawiam sie ze nie wszyscy pojada pelny event

Japonia potem Europa potem Japonia i znowu Europa budzety zespolow moga tego nie wytrzymac i pewnie niektorzy odpadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta i jeszcze jet-lag dochodzi nie wiem jak sobie do końca sobie kierowcy poradzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem w dzisiejszym auto świecie na ostatniej stronie już też wiedzą 

post-36366-0-02566900-1413815513_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu 25 niutków więcej w stosunku do serii :) +50 do max speed? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, zdaje sie ze mój Bl po kilku okrążeniach to okolice średnich 1.35 :sad: Biorąc pod uwagę, że mam 6h przesunięcia w czasie, to i tak nieźle ;) 

"Pierdzi" ta Supra niemiłosiernie :biggrin:

 

470KM bodajże, więc słabiutka jest. Ale w miarę się prowadzi...You never knows :) :) :)

 

p.s. uprasza się grzecznie o w miarę punktualny start. Pamiętajmy chociaż o studenckim kwadransie. 

Edytowane przez SMokey76er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokey to od razu Ci podpowiem ze jak lepiej wyjdziesz z ostatniego zakretu to rozbujasz bunie do 273-4 km/h ;) Czy to slabo ....nie wiem ja mojego GTRa rozpedzam do 276-8 a jestem chyba najszybszy na prostej?? :)

Laker nie narzekam tylko opisuje styl auta. Specjalnie takie wybralem bo po Hondzi z poprzedniego eventu chcialem miec jakas odmiane:) Tak to wlasnie bedzie, kazde auto ma swoje zalety i wady oby bilans byl dodatni;)

Juz za momencik.....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac :) bo bedzie sie dzialo po za tym pamietajcie o czarnych koniach :) bo w tej klasie wszystko sie moze zdazyc np. W sezonie 2013 w realu kto zdobyl mistrza ☆☆☆:-)

post-58785-0-57539300-1413829221_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada kolejnosc na starcie?? Zakladam ze w zwiazku z faktem ze jest to pierwszy wyscig to jest po prostu losowo?? O ktorej bedziecie juz trenowac to moze sie podlacze wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfabet, tak jak zwykle w pierwszym wyścigu.

 

Od razu napiszę, że na forumującym za Yogim :P

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, zdaje sie ze mój Bl po kilku okrążeniach to okolice średnich 1.35 :sad: Biorąc pod uwagę, że mam 6h przesunięcia w czasie, to i tak nieźle ;) 

"Pierdzi" ta Supra niemiłosiernie :biggrin:

 

470KM bodajże, więc słabiutka jest. Ale w miarę się prowadzi...You never knows :) :) :)

 

p.s. uprasza się grzecznie o w miarę punktualny start. Pamiętajmy chociaż o studenckim kwadransie.

Kurde Smokey moze bys olej zmienil!!!! Bedziesz mial wtedy 494km!! Smokey , prosze Cie:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram: Honda Epson NSX '08

widac ze wiesz co dobre :) i teraz juz nie bede mial wymowki ze auto trudne ;) Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz po wyscigu. Pokoj nie guma wszystkich nie pomiesci. Oczywiscie wiadomo dlaczego mnie "wykluczyliscie". Pojawilem sie na 2 z 4 lub 5 wyscigow. Jezdze z wami pozatym moze z tydzien lub dwa. Pytanie mam jedno jednak.... ile bede musial przejechac wyscigow kolejnych (ewentualnie jak dlugo bede musial startowac) aby przy ewentualnosci takiej jak sie teraz zdarzyla byc pewnym nie wyrzucenia... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogę przyłączyć się do powyższego pytania, choć dzisiaj pojawić się nie byłem w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak... GUSTAW najpierw mnie w sprincie zalatwiles i sobie pojechales. Pozniej napisales ze jak tak mamy jezdzic to wychodzisz a po starcie na pierwszym okr. caly czas demolowales hellsa a potem uszkodziles mi auto tak jak ostatnio okazalo sie ze nie mialo to wplywu na moj wyscig wiec nie wnioskuje o kare.

Zreszta i tak jechalem jakos niemrawo poprostu sie nie moglem skupic.

Co do awarii jednostki napedowej to niespodzianki nie bylo i dzis nawet sie nie zdenerwowalem :) ale dopoki nie kupie nowej sonki naprawde niewarto zebym blokowal miejsce :)

Mysle ze w przyzzlym tyg bede mial nowa

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za super wyscig przez caly czas mialem mozliwosc z kims powalczenia na poczatku wyscigu moj blad i niestety buzi z banda i przymusowy box pozniej zaczelo sie jakos ukladac i caly czas dobre tempo troche walki z nervusem raz on przedemna raz ja :) wyscig dla mnie sie skonczyl na ost.okrazeniu w pierwszym zajrecie hells tak mi pierdalnal ze cale auto rozwalone gdyby to zrobil raz to pallicho lecz widzialem hak pierwszy zakret przestrzelil z trzy cztery razybtak jak by jechal bez hamowania stracilem punkty przez niego i dlatego wnioskuje o kare dla niego ti bylo w h....nie ladne zagranie wiedzial ze duzo wczesniej musi hamowac a mimo to mial to w d....powtotka wszystko pokaze grady dla podium .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@error i sharent

Nie ja tu dowodze ale myślę że na następnym wyścigu będzie miejsce. To był pierwszy wyścig cyklu i z reguły frekwencja jest duża... Ja np. Nie mogę pojechać następnych dwóch, laker coś nawija, że te odpada na następnym...

Wiem że nie o to bylo pytanie ale myślę że cierpliwość wszystko wynagrodzi, a jednoznacznej odpowiedzi nikt nie udzieli... chyba

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki pela za ten stuk w połowie wyścigu ;)

Wyścig ułożył się idealnie i strategia mojego inżyniera trafiona w 10-tkę :)

Na początku trochę jazdy za Nervusem (ale szybko wymiękł :D) pózniej walka z Pelą i Yogim, dzięki panowie ;)

Gdy już się nastawiałem na 6-7 miejsce okazało się że wszyscy zjeżdżają gdy tymczasem ja już nie planowałem więcej wizyt w boksach.

Podium po powrocie, smakuje wybornie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty pierdolisz człowieku ? raz uderzyłem w Ciebie i tyle, za co przeprosiłem. 

Więc nie pisz mi tu że to było nie ładne zagranie... w realnym jak i w wirtualnym swiecie takie sytuacje mają miejsce. 

A wypadac z toru mogę co okrążenie... nic na tym nie zyskałem. ( zle miałem ust. hamulce) 

Natomiast wychodzenie z wyscigu to jest nie ładne zagranie, a kare mógłbym dostac gdybyś ukonczył wyscig. a tak nie było sprawy ponieważ wyszedłeś z wyscigu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×