Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze odpalilem konsole i nie moglem sie do PSNa zalogowac . W koncu sie zalogowalem ale zniknela mi lista znajomych:(

Res robie wlasnie , zobaczymy. Jakby co to podam tu nr. pokoju.

No i kiszka nie mam listy znajomych:(

NR. Pokoju to : 1472-6399-8665-9412-6388

Dajcie znac czy widac pokoj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym GT500?

Przed chwilą włączyłem konsole żeby nabić bonus do gt6 i też nie miałem listy znajomych. Coś się pieprzy z PSN :).

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bez szans auto wciaz u mechanika wiec nie ma szans bym zdazyl bo nie wyjde przed wasza 24.00 powodzenia

Jaski rano tylko voucher dostalem i nie wiem co to za auta

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byly jakies jazdy z PSN :( Mam nadzieje ze dzisiaj bede juz mial liste znajomych:) Jesli dalej beda klopoty to:

Kiedy wywala z PSN , trzeba probowac ponownie. Jak za dlugo trwalo wpisywanie , widac ze problem, to kasowalem i od nowa. Po trzech probach sie udalo:) Jak zaloze pokoj to podam nr. na forum.

Wczoraj kolejny maly trening;) Ciagle mam problem z zapamietaniem wszystkich zakretow;) Jest pare miejsc "krytycznych" i zazwyczaj daje sie w nich zaskoczyc:( Musze miec wiecej mechanikow na dzisiejszy wieczor;) No i co najmniej jedno auto w zapasie;) Wrrroc.....zartowalem, planuje perfekcyjny bez kolizyjny wyscig:)))))))

Do wieczora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis Panowie ponownie musze przeprosic... Znajomi wpadli i ja juz prosto nie mysle a co dopiero jechac byc mial...Bede czytal pierwszy post to wybiore autko. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeby ją przerwać coś napiszę ;-) z mojej perspektywy był to raczej trening i poznanie toru niż wyścig. Emocji zatem mało ale cel dydaktyczny osiągnięty ;-). Trzy razy rozwalił silnik ;-) się działo. No to tak to wyglądało z mojej strony.

Szkoda że nie dopisała frekwencja. Pojawiło się 10 zawodników, przy czym do startu przystąpiło 9. Start jak rzadko w piątki w miarę punktualnie ;-). Dzieki za event. Gratuluję podium w wyścigu oraz kwalifikacji końcowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek fotorelacja z Mt Panoramy, by WRL_CATANI, zapraszam do oglądania ==> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.316676985186641.1073741935.141213779399630&type=3

 

Mój wyścig mogę uznać za udany, choć pozostawił spory niedosyt. Przegrana przez głupi błąd bitwa o P2 z Hells  :pardon: Pojedynek z Jaskim, Yogim Catani... :thumbsup:  Jeszcze pewnie jakieś, których teraz nie pamiętam. Oczywiście nie uniknąłem błędów (na szczęście niegroźnych) i dało się jechać, ale zdecydowanie zbyt wiele pomyłek, żeby móc walczyć o wyższe stopnie podium. Szczęśliwie zdobyte P3 i zmarnowana przez absencję na Mt Panoramie, szansa na dobre miejsce w generalce. Ogólnie, świetnie się bawiłem w tej serii. Super auto, fajne tory i wielu rywali  :thumbsup:

 

Gratulacje za wczoraj dla buggarka (trochę zabrakło do głównego sukcesu), gratki dla Hells'a, za wygranie całej serii "tym czymś"  ;) i dzięki wszystkim Wam, za liczny udział i masę funu  :thanks:

 

Tutaj moja relacja z finału serii, zapraszam  :thumbsup: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.316678451853161.1073741936.141213779399630&type=3

 

 

Info odnośnie serii GT500 wieczorem...  :ninja:  :cool:  :psbutton:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie mogłem pojechać i sorka za brak info, ale wypadło mi coś nagle i po prostu zapomniałem napisać.

Świetne foty ze sierra(choć szpecą je trochę niektóre standardy), a szczególnie tam gdzie jest Maserati i Merc zdjęcia wyglądają mega :thumbsup:  

 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są już szczegóły nowego eventu :) jeśli już można wybierać to zaklep mi proszę jakiegoś hsv (raybriga?)  :) jeśli nie, będę śledził forum :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak można wybierać to poproszę GT-R GT500 Base Model '08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Nervus napisał coś o wybieraniu?

Nie napisał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie napisał?

 

 

Przepisy dotyczące samochodu do w/w serii:

- jeden wybrany, niepowtarzalny samochód na całą serię

- 500 KM max
- opony Wyścigowe Twarde (Deszczowe Pełne)
- tuning ZABRONIONY

- ABS ZABRONIONY

 

Myślę, że niepowtarzalny oznacza w tym wypadku "nie bierz base modelu" :P

 

 

Ale się event szykuje :biggrin:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek , base modele sa chyba tez dozwolone:) Chodzi o to by auta sue nie powtarzaly:) 1 base model z rodzaju , nie wiecej. Mysle ze auta Stealth powinny byc zakazane . Nervus jak z modelami Stealth?? To chyba koncepcyjne wersje sa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stealth to po prostu taki  wynalazek GT jak te Chrome line. Jedne i drugie w GT5 były chyba tylko w limitowanych edycjach(ja miałem zwykłą i ich nie miałem)

To z base modelami fajnie jakby po jednym był dopuszczony bo np. Z jest tylko jedna premium i jedna standard. Dobrze by było żeby kolor był na bazie jakiegoś realnego teamu? Tak na wszelki wypadek, aby taki taki Gustaw nie wziął np. różowego chromu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja biorę Nissana :biggrin:

Nie napisałeś jakiego :P

 

Szczerze nie znam się na klasach a także nie mam dostępu do konsoli do czwartku, ale jeśli można rezerwować (i jestem na liście eventu itd.) to biorę nissana 370z (nie wiem czy są tam jakieś wersje gt500 czy coś :P) z dwóch powodów:

1) wygooglałem, że jest dobry :P

2) zastanawiam czy sobie nie kupić takiego samochodu prywatnie za parę lat, więc jak coś to miłoby sobie nim pośmigać na próbę ;)

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×