Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge cos zaproponowac. Wg mnie choc rozczarowanie bylo ze nie pojechalem to uwazam ze taka forma jest najlepsza. Nie ma co robic list z lista chetnych bo chetnych znowu bedzie co nie miara. Jednak byc moze akurat komus na godzine przed cos wypadnie i wowczas osoba rezerwowa ktora wczesniej wiedziala ze bedzie rezerwowa tak sie nie przylozy do treningow. Ja np jezdze dla frajdy i fajnie mi sie trenuje na tych treningach... przychodzi wyscig no i tak bywa ze nie ma miejsca. Gdyby miejsce bylo to by znaczylo ze slaba  i srednia grupa ludzi a tak oznacza to ze tu jest fajnie i warto. Dlatego z mojego pkt widzenia nie ma co usprawniac czegos co dobrze dziala. Ja trenujac juz sie super bawie i mnie to styka nawet jesli nie ma tego kulminacyjnego punktu w pon czy piatek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hells w Twoim przypadku wyjście Killroya niczego nie zmienia. Oceniamy samo zajście, a nie co działo się potem. Wniosek zasadny. Sam o milimetry uniknąłem żywej torpedy, którą się stałeś na tym do hamowaniu. 

 

Czyli dostaje kare za zderzenie z duchem ?  De facto rzecz biorąc tak to traktuje, ponieważ nie było tego kierowcy na mecie ani jako DNF. 

I Nervus,  jakie zajście skoro nie ma samochodu na mecie? 

 

Na pierwszym okrążeniu w zakręcie GT, tracę pozycję na rzecz "samochodu widmo" wiec wnosze o ukaranie tego samochodu. zostaje wyprzedzony po za torem i kierowca samochodu "widmo" nie oddaje pozycji. 

(Jeżeli Killroy nie wyszedłby, nawet nieśmiał bym skrobnąć zdania sprzeciwu, ponieważ  ewidentnie tam była moja wina. 

A le jako że nie ma poszkodowanego to i niema sprawcy) 

 

PS. Killroy prywatnie nie mam nic do twej Osoby.

Nazwałem Cię "duchem,samochodem widmo" z tego względu że wyszedłes z wyscigu, więc nie miej mi za złe   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error , juz kiedys bawilismy sie w liste chetnych. Taka lista nie zmienia zasad( dalej pierwszenstwo zgodnie ze stazem) ale ulatwia mi rzycie . Odpowiednio wczesniej wiem czy beda jakies miejsca i nie musze sie miotac przed wyscigiem wysylajac zapytania do ludzi przez PSN. Do tego rezerwowi beda wiedzieli wczesniej czy jest szansa na start. Robimy to w prosty sposob, Nervus dzien przed wyscigiem umieszcza posta startowego a wszyscy ktorzy wiedza ze beda , lajkuja:) W sytuacji gdy jest 21 osob chetnych do wyscigu jest to narzedzie informacyjne, ulatwiajace organizacje:)

Bardzo cieszy mnie to co napisales o treningach. Tak jest faktycznie , jezdzimy wlasciwie codziennie wieczorem i jest mega frajda z tych sprintow:)

Do juutra Panowie i WASZE ZDROWIE:) ;)

Hells , prosze Cie :) Blad to blad, nie masz co wnosic sprzeciwu bo argumentacja jest prosta. Zdarzenie , zdarzeniem . To ze Killroy wyszedl nie jest fajne ale rozumiem tez skok emocji po takim dzwonie. Nie idz prosze w ta strone , pomogles Killowi w tym wyjsciu. Zdarzylo sie , przeprosiles , kara naliczona i trzeba isc dalej pamietajac o bledach.

Oczywiscie jesli Killroy Cie uszkodzil lub zachowal sie nie zgodnie z przepisami na poczatku wyscigu to mozesz skladac protest. Nie znam sytuacji , powtorke bede mogl obejrzec dopiero jutro:)

Do zobaczenia na treningu Hells , Kill:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapakowany gotowy do wysylki Kumpel sie nudzil w pracy i zawinal mi auto zeby bylo smiesznie :)post-58024-0-42281800-1413928477_thumb.j

post-58024-0-99950800-1413928535_thumb.j

Edytowane przez laker
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam i mogę mieć problem z dostępem do forum. W piątek będę na stówę - piszę na wypadek wystawienia listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zrobilem filmik z drogi do roboty (jak Lalek ) ale ani zatoki ani gor nie widac ale zapewniam tez jest pieknie :D no wiec tyle mnie dzieli od wyjscia z pracy- do domu (wieczorem pusto to szybciej mozna :) . A nigdy nie wiem o ktorej skoncze az do momentu kiedy wyjde wiec ja nic nie klikam :) bo nie wiem...

https://docs.google.com/file/d/0B5evmYNzUR4kcE9OSHFTUUM3NEk/edit?usp=docslist_api.

Edytowane przez laker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie leker masz teraz super ochrone na deszczyk lub na przerysowania idealna sprawa na parkingi w supermarketach:) i pogratuluj kumplowi za kreatywnosc bo czegos takie jeszcze nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździli coś wczoraj? Ja niezbyt czasowy ale dzisiaj może uporam się z innymi tematami do 22:30 i będę chciał wpaść zrobić choćby kilka rundek na rozpoznanie przed wyścigiem.

 

PS. Myślałem, że wszystkie auta w tej serii mają podobne podejście do tematu dźwięku i brzmią jak F1. Jakże się zdziwiłem jadąc chyba za Yogim kiedy usłyszałem zamiast ryku raczej basowy pomruk. Nie wiem czy inne (poza HSV) bryczki tak mają ale zazdrościć możecie - słucha się tego niesamowicie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pojeździliśmy. Ja troszkę późno wpadłem, ale i tak załapałem się na kilka ciekawych sprintów z ciężkimi uszkodzeniami :thumbsup:  Tor świetny i jak dla mnie bardzo odpowiada NSXowi.

Co do dźwięku, to każde auto ma inne i tak samo inny jest z różnych kamer(jedynie kabina i zegary mają taki sam) Jeździłem większością i ten w NSX jest chyba najlepszy(środek,zegary), bardzo fajny jest też z maski w HSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechać ze środka to dla mnie mistrzostwo. O ile w evencie z Cobrą musiałem tak jechać na Willow Spring (glitch na innych widokach) i było to miodne o tyle w takim HSV widok zasłania po części element wnętrza, słupek chyba. Poza tym pewnie na kierze jest inna faza na to. Ja jeżdżę tylko na widoku z tyłu i doceniam wszystko co wypluje rura :) 

 

Sprinty z uszkodzeniami? Fajny pomysł i dodatkowa selekcja "bandytów" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj calkiem niezle posmigalismy. Miodny trening w nowej formule;) Sprint z 10 kolek , 1 pit i ciezkie uszkodzenia. Dzialo sie dzialo:) Oby jak najwiecej takich treningow.Dzieki temu latwiej zgrac sie na torze, poznac swoje style jazdy i otrzaskac sie w grupie:)

Do wieczora Panowie:)

Aaa i kupcie deszczowe opony do swoich bryczek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę treningu i mam nadzieje, ze dziś będzie podobnie bo powinienem się załapać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff, wreszcie zdaje sie ze dzisiaj pogram w GT6 :) Do zobaczyska na torze wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURDE nie moge,wyrzuca mnie z PSN czyzby na gorze juz wiedzieli ze kupuje konsole? Teraz mnie internetem pocisna mowie wam wszechmogacy se robi ze mnoe jaja

Edytowane przez laker
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×