Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się. W GoW fabuła odgrywa niemałą rolę.

Ja np grę przechodziłem po to , aby dowiedzieć się co będzie dalej , czy uda mi się dokonać mojej zemsty , na pewno nie po to , żeby posiekać przeciwników. Nie lubię takich bezsensownych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to zbyt ważna postać w tej grze. Ot mignęła raz czy dwa , więc wielkiego uszczerbku ujawnienie jej obecności w grze nie przynosi osobie która nie grała jeszcze i boi się o zepsucie zabawy przez niepotrzebne szczegóły ujawniane przez forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem grę. MASAKRA!!! Gierka jest przekozacka. Wygląda prześlicznie. Postać Kratosa animowana jest po mistrzowsku. I do tego początek gry, który zapamiętam do końca życia. REWELACJA i must have dla każdego. GRAĆ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie gry się uspokoi i tak różowo już nie będzie. Dla mnie nie do końca "przekozak", aczkolwiek bardzo porządna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że się w poprzednich częściach nosiło jakieś tam ciała, jak i w najnowszej nosiło się herę, ale nie mogę sobie przypomnieć aby Kratos miał problemy z noszeniem tych ciał.

Nie? a spowolniony krok, brak możliwości przeskoczenia choćby najmniejszej przeszkody z takim jegomościem na karku, brak możliwości biegu z balastem ... :) troche dziwne jak na gościa który ma taki POWER <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po skończeniu gry, jest możliwość powrotu do wybranego levelu?

tylko poprzez wczytanie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? a spowolniony krok, brak możliwości przeskoczenia choćby najmniejszej przeszkody z takim jegomościem na karku, brak możliwości biegu z balastem ... smile.gif troche dziwne jak na gościa który ma taki POWER dry.gif

To jest raczej uzasadnione, bo jak by to raczej wyglądało jak by Kratos biegał i skakał z zwłokami tongue.gif Na dodatek zagadki nie stanowiły by żadnego problemu

jak choćby ta gdzie trzeba przesunąć schody bo inaczej nie da się położyć zwłok Hery w tym wielkim kielichu

Zresztą to tylko gra i musi mieć jakieś uproszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co trzeba zmienic zeby gra chodzila w rozdzielczosci 1080i a nie w 720P jak wlonczam to napoczatku leci na 1080i i po chwili zmienia na 720p telewizor obsluguje oczywiscie 1080i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to takie ważne i tak nie zauważysz różnicy a może być nawet gorzej .Dzisiaj wpadła platyna walka z

zeusem

była najgorsza ale godzinka i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam pierwszą platynę :D :D gra jest świetna :)) czekam teraz na DLC z jakimiś strojami albo dodatkowymi walkami z bossami :D jest ekstra :D Must Have :D dla każdego kto ma PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co trzeba zmienic zeby gra chodzila w rozdzielczosci 1080i a nie w 720P jak wlonczam to napoczatku leci na 1080i i po chwili zmienia na 720p telewizor obsluguje oczywiscie 1080i

w ustawieniach konsoli musisz zadbać o to , aby zaznaczona pozostała jedynie opcja 1080i. Wtedy gra uruchomi się w tym trybie. Ale nie polecam , bo obraz jest strasznie niewyraźny w porównaniu do 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podczas gry zdobywa sie takie przedmioty jak np. naramiennik herkulesa. Po zdobyciu pisze przejdź gre aby tego urzyc, przeszedłęm gre dwa razy i nic. Jak to wykorzystac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podczas gry zdobywa sie takie przedmioty jak np. naramiennik herkulesa. Po zdobyciu pisze przejdź gre aby tego urzyc, przeszedłęm gre dwa razy i nic. Jak to wykorzystac??

Jak ukończyłeś grę na poziomie trudności łatwy, to na tym poziomie trudności możesz tego używać. Tam gdzie się bronie ulepszało, zmieniasz zakładkę i tam się chyba to włącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zabrakło mi jednego rogu minotaura i zapomniałem zebrać monetę hermesa czy muszę grę od nowa przechodzić i wszystko raz jeszcze zbierać czy co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo od poczatku, albo wczytaj gre i od tego momentu ja przejdz zbierajac rog i monete

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy moge uzywać monetę hermesa i inne itemy gre ukonczylem na normal teraz sobie ide na spokonie na latwym ale nie wiem jak to jest z ta moneta pisalo ze jak ukoncze gre bede mógł uzywać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby uzyc przedmiotow wciskasz podczas gry start, pozniej r1 (az nie bedzie zakladki z przedmiotami) i tam na wybranych przez siebie przedmiotach dajesz wł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej uzasadnione, (...)

Uzasadnione tylko tym że gracz musi użyć szarych komórek i coś tam pokombinować, ale pisałem tylko że dziwne dla mnie jest że taki "kozak" co potrafi głazy przepychać kopniakiem na odległość kilkunastu metrów, albo powstrzymać tytana przed zmiażdzeniem go ma problemy z poruszaniem się z denatem na ramieniu ...

Czysta refleksja i moje własne odczucie,

:thumbsup:

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem pod ogromnym wrażeniem gry i takie drobiazgi mnie nie interesują:) Grafika wypala oczy a rozcięcia i rany na skórze przeciwnika są bossskie. Do tego scenki egzekucji kolejnych bogów wgniatają w fotel. Miooodzio.

Ocena: 10-/10

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo od poczatku, albo wczytaj gre i od tego momentu ja przejdz zbierajac rog i monete

dzięki kończe wyzwania i lecę tytan;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh jeszcze 4 trofea i bedzie platyna szkoda tylko ze nie zrobilem tego jak gralem za 1 razem bo na tytanie przejsc przez labirynt bez zgonu bedzie ciezko <_<

ale ze jestem uparty to nie odpuszcze :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh jeszcze 4 trofea i bedzie platyna szkoda tylko ze nie zrobilem tego jak gralem za 1 razem bo na tytanie przejsc przez labirynt bez zgonu bedzie ciezko <_<

ale ze jestem uparty to nie odpuszcze :laugh:

Sejwy rób często , ja labirynt na chaosie przeszedłem dla trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejwy rób często , ja labirynt na chaosie przeszedłem dla trofeum.

Wystarcza autosejwy ktora są przyznam dosc czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×