Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie latwo udalo kontrami :) Blok tuz przed atakiem i kwadrat. A wiecie ze Kratos umie kontrowac te pioruny wychodzace z ziemi w 1 czesci walki? :o I nie, nie mozna wracac do epizodow, znam ten bol :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie - czy po ukończeniu gry będzie możliwy powrót do wszystkich epizodów ? przegapiłem tarcze Heliosa :/ a już załatwiłem Hermesa ...

dzięki.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość :) Nie da się wrócić do epizody i musisz grać całą gre jeszcze raz .... na szczęście tytuł jest super więc to nagroda a nie kara :thumbsup:

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie save przed bosem i tyle:thumbsup:, a tak w ogóle to zgadzam się z Tomo, zagraj sobie jeszcze raz bo gra jest fantastyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może jak ocalić córke hefajstosa? musze wrócić tam gdzie była w tym grobie?? Czy spotkam ją w dalszej częsci gry?? Bo tam był teleport obok hefajstosa wsumie ale niemogłem sie do niego dostać. Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem God of War'a. Grę już przeszedłem. Jeszcze tytan, wyzwania i platyna wpadnie. Gra pod każdym względem świetna. Od grafiki poprzez efektowne walki z bossami na rewelacyjnym klimacie i fabule kończąc... Tylko szkoda, że to koniec... tej gry jak i całej serii na PS3 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na psp to nie to samo

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Tylko szkoda, że to koniec... tej gry jak i całej serii na PS3 :sad:

Zdecydowanie zmień informatorów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo dealera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wwczoraj przeszedlem gre na poziomie tytan w koncu:)nie mam jeszcze zaliczonego trofka z labiryntem i te wyzwania troche mnie irytuja.Ajesli chodzi o pomoc w przejsciu gry ma poziomie tytan to youtube przychodzi z pomoca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) nie mam jeszcze zaliczonego trofka z labiryntem i te wyzwania troche mnie irytuja.Ajesli chodzi o pomoc w przejsciu gry ma poziomie tytan to youtube przychodzi z pomoca.

Youtube faktycznie pomaga :) też podglądałem sposoby walki z boss'ami ;) zwłaszcza z hadesem który przyprawił mnie o kilka skoków ciśnienia ... :)

Labirynt - osobiście wróciłem do save'a przed labiryntem (zginąłem kilka razy spadając w przepaść) gra zaproponowała mi zmianę trybu na easy - zgodziłem się i przeszedłem labirynt bez straty życia za 1 razem :) Baaa, w ostatniej sali gdzie było sporo przeciwników wyłączył mi się PAD (bateria) ;) a mimo to zdążyłem wyjąć kabel Usb podłączyć, odpalić pada i jeszcze mnie nie zabili :) na tytanie posiekali by mnie z 10 razy :)

Wyzwania są najłatwiejsze z całej trylogii, jedynie zadanie "gołe ręce" może sprawić Ci trochę trudności ... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom easy jest niegodny szanującego się gracza :) noł ofens ofkorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poziom easy jest niegodny szanującego się gracza :) noł ofens ofkorz

100% racji :) :thumbsup: Osobiście grałem na tytan od razu i ginąc 50ty raz w Hadesie :) zastanawiałem się co za bzdury piszą typy że gierka jest prosta i wystarczy bezmyślnie nawalać w pada i wykończymy tak każdego boss'a :) LOL

Jedynie (po przejściu całej fabuły na tytanie) odpaliłem na easy labirynt aby wbić trofka :blush: i po tym doświadczeniu pisałem już na forum że easy to by pewnie mój pies przeszedł gryząc pada i ludzie którzy choćby jednej walki nie odbyli na normalu/tytanie/chaosie nie powinni krytykować gry na forum :sick: :wacko:

Edit: Post kierowany do ludzi którzy wczesniej pisali że gierka jest łatwa i przejście jej wymaga jedynie oklepywania guzików ;)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem psem i nie mam prawa głosu... ludzie - konsola to tylko odskocznia od życia więc skoro nie jestem nałogowo grającym nastolatkiem to wolę się nie męczyć i spokojnie sobie przejśc grę na easy... a Wy nie macie prawa nikogo osądzać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanka z innej "beczki" ?

Fakty:

  • wczoraj doszedł do mnie GOW3
  • jestem w Hadesie na Tytanie

Pytania:

Czy "update nie do końca" ostrz wygnania zwane wcześniej ostrzami ateny zadają więcej obrażeń ? (potrzeba 4k "krwinek" do końca a mam niecałe 3k)

"Trofik" odnośnie podpalenia setki wrogów łukiem . Mogę na tym samym sejwie podpalić np. 10 wrogów po czym zginąć, wczytać punkt kontrolny (na tym samym "sejwe") itd. aż do setki ?

Edytowałem więć dopiszę do postu wyżej "live nie ma opcji easy mode ani sejwa" ciężki cel smakuje lepiej niż bułka z masłem. :)

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jestem psem i nie mam prawa głosu... ludzie - konsola to tylko odskocznia od życia więc skoro nie jestem nałogowo grającym nastolatkiem to wolę się nie męczyć i spokojnie sobie przejśc grę na easy... a Wy nie macie prawa nikogo osądzać:)

Na normalu nikt się nie męczy :) A poziom easy to zawsze pójście po najmniejszej linii oporu a chodzi o to żeby podnosić sobie poprzeczki a nie je zaniżać. Nie tylko grach rzecz jasna :ok: Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie jak sama nazwa wskazuje EASY ma byc LATWY i taki jest. Po to jest robiony w grach dla tych osob ktore albo nie maja skilla albo nie chca poprostu meczyc sie z gra tylko gladko jak noz w maslelko wchodzi ja przejsc. Wiec nie wiem o co wam biega. JEstescie PRO PLAYERY to gracie na TITAN i jest dla was GIT. I tak jak slusznie napisal @Caligator niektorzy nie sa jakimis zaawansowanymi graczami i mogli w oogle nigdy nie grac zadnego slashera bo graja bardzo sporadycznie jak to napisal odskocznia od zycia. Nie kazdy jest nastolatkiem ktory po za szkola moze poswiecic prawie caly swoj czas na granie i nabieranie w tym umiejetnosci wiec postarajcie sie brac pod uwage... I @Tomo jak zes nie przeszedl LAbiryntu na tytanie i musiales sobie pomagac w czasie gry YT to tez nie jestes zadnym PRO WIELKIM. Borownie dobrze ktos dla kogo dopiero CHAOS to jest poziom GODNY moze o tobie mowic ze nie masz prawa glosu wiecz czill ałt..

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no to jestem psem i nie mam prawa głosu... ludzie - konsola to tylko odskocznia od życia więc skoro nie jestem nałogowo grającym nastolatkiem to wolę się nie męczyć i spokojnie sobie przejśc grę na easy... a Wy nie macie prawa nikogo osądzać:)

:) Jak zwykle wyrywacie zdanie z kontekstu, odnosiłem się do ludzi którzy przeszli gierkę ne easy a potem wypisują na forum:

że gierka jest za prosta,

że za krótka,

że wystarczy bezmyślne klepanie pada aby ją przejść ...

Jeżeli tak uważają to niech zagrają na wyższym poziomie i wtedy się wypowiedzą, bo pewnie zdanie zmienią - tylko do nich kierowałem swoją wypowiedź ...

Każdy robi to co chce !! Są gry które osobiście też byłem w stanie przejść tylko na easy (dead space) i pewnie znajdzie się tu ktoś kto mnie zrypie że tak zrobiłem, nie wypisuje jednak w dziale przeznaczonym na tą grę żę dead space jest prosty i nie stawia wyzwań ... to po prostu bez sensu :(

@Tomo jak zes nie przeszedl LAbiryntu na tytanie i musiales sobie pomagac w czasie gry YT to tez nie jestes zadnym PRO WIELKIM. Borownie dobrze ktos dla kogo dopiero CHAOS to jest poziom GODNY moze o tobie mowic ze nie masz prawa glosu wiecz czill ałt..

Podobnie jak kolega caligator czytaj całą wypowiedź i historyczne posty nie wyrywając zdań z kontekstu, nigdzie też nie napisałem że jestem PRO ... bo gdybym się na tkiego lansował to nie wspominałbym o używaniu wspomagaczy: YT,Poradnik etc ...

Edit: Podobnie jak wyżej post kierowany do ludzi którzy wczesniej pisali że gierka jest łatwa i przejście jej wymaga jedynie oklepywania guzików

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! Szpojlery !

Mam pytanie odnośnie fabuły gry, a nawet całej serii. Chodzi mi dokładnie o to że God of War Chains of Olympus przedstawiała wydarzenia sprzed pierwszej części gry. Końcowym bossem jest Persefona, więc zabijamy dupeczkę Hadesa, który w trzeciej części jest na nas ostro pospinany o to że ją dojechaliśmy. Natomiast w pierwszej części oferuje nam swoją pomoc i daje nam czar do pustoszenia przeciwników latającymi wariatami. Jest to małe niedopatrzenie twórców względem całej fabuły czy coś mi się popierniczyło? Czy się po prostu czepiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! Szpojlery !

Mam pytanie odnośnie fabuły gry, a nawet całej serii. Chodzi mi dokładnie o to że God of War Chains of Olympus przedstawiała wydarzenia sprzed pierwszej części gry. Końcowym bossem jest Persefona, więc zabijamy dupeczkę Hadesa, który w trzeciej części jest na nas ostro pospinany o to że ją dojechaliśmy. Natomiast w pierwszej części oferuje nam swoją pomoc i daje nam czar do pustoszenia przeciwników latającymi wariatami. Jest to małe niedopatrzenie twórców względem całej fabuły czy coś mi się popierniczyło? Czy się po prostu czepiam ?

Chains z tego co wiem to gra, ktora ma miejsce miedzy 1 a 2 :] wiec wszystko fabularnie sie zgadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chains z tego co wiem to gra, ktora ma miejsce miedzy 1 a 2 :] wiec wszystko fabularnie sie zgadza

Chains of Olumpus z pewnością dzieje się przed wydarzeniami z części pierwszej. Między 1 a 2 ma się odbywać akcja God of War: Ghost of Sparta. Już niebawem na półkach w Twoim sklepie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie do osób które ukończyli grę ;)

Uwaga Spojler:

Co myślicie o ostatniej scence po napisach końcowych? :) Jak ją interpretujecie?

Edytowane przez Chiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten spojler to chyba od trabanta ;) Interepretacji masz tyle ilu graczy mniej więcej ...

Osobiście uważam jednak że będzie dalszy ciąg ... ponadto z tego co kiedyś gdzieś czytałem - wyszło już cos na PSP (po trójce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten spojler to chyba od trabanta ;) Interepretacji masz tyle ilu graczy mniej więcej ...

Osobiście uważam jednak że będzie dalszy ciąg ... ponadto z tego co kiedyś gdzieś czytałem - wyszło już cos na PSP (po trójce)

Myślę, że chodzi Ci o God Of War: Ghost Of Sparta. Z tego co wiem to czas w grze przypada na okres między pierwszą a drugą częścią GOW'a, więc to raczej nie jest kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo już mnie to irytuje. Ile czasu mam nawalać kółkiem w Zeusa na końcu gry, gdy już mam ten czerwony ekran od krwi? Robiłem to już raz równo 30 minut i zdenerwowałem się i wyłączyłem. Teraz włączyłem na nowo i już (pisząc tego posta) nawalam równo 15 minut. Może coś źle robię, a może twórcy gry byli, aż tak bardzo niedorobieni, że trzeba nawalać kilka godzin. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×