Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

OMG! Nie róbcie sobie jaj, To że Kratos będzie walczył z Zeusem było wiadomo już 5 lat temu. Co wy? Urwaliście się z choinki czy co? Bez przesady!

So true.

Ja nie musze nawet gry wlaczac aby wiedziec jak sie skonczy i mniej wiecej wyobrazic sobie ending ;) - bo z reguly wiemy, ze Kratos w slowach nie proznuje co udowodnil w 1nce i 2jce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o tym , że ma nie być epilogu ;> Wycieli go z niewiadomych przyczyn...

Dziwna sprawa , bo w jakimś wywiadzie czytałem o wyciętych elementach i pan nie wspomniał o wyciętym epilogu... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'pixel' pisał recenzję na portalu, może mógłby podzielić się informacją co do tych DLC, nie mam na myśli spoilerów - po prostu czy zakończenie jest pełne ? odp TAK lub NIE.

brw. swoją drogą to by była kpina, robią edycje typu Ultimate Trilogy itd a wycinają zakończenie ? o_0 mógłby przynajmniej być free skoro należy się ludziom którzy grę zakupili ;/

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co do zakonczenia to zastanawiam sie od 5lat jakby to byly gdyby Kratos wszystkich pozabijal i sam zginal podczas ostatniej walki z Zeusem :D takie... dramatyczne zakonczenie :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę tych materiałów z polskim dubbingiem i muszę przyznać, że Linda naprawde daje radę. moze nawet skuszę się na pokonanie gry w naszym rodzimym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajcie w paranoję ;)

To nie Heavy Rain gdzie dwa słowa za dużo mogą zepsuć już dość znacząco zabawę. Może i fabuła nie jest jakaś strasznie słaba jednak wiadomo na grając w tą grę mamy się nastawić. I to nie jest fabuła ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej porównanie wersji polskiej i angielskiej. Jeśli już było to przepraszam. Nie mogę w to uwierzyć ale naprawdę mi się podoba, a jestem zagorzałym przeciwnikiem dubbingu. Linda jest rewelacyjny, Żebrowski też daje radę - nie wiem skąd te narzekanie. Ja naprawdę nienawidzę spolszczeń, a to mnie przekonało.

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Linda straszliwie się "napina" i wychodzi to dosyć sztucznie. Za to mile zaskoczył mnie pan Żebrowski - nie dość, że jest znakomitym aktorem to doskonale poradził sobie z użyczeniem głosu temu olbrzymowi. Brawo!

Niedawno przeszedłem jedynkę GOW i wiem na pewno, że w trójkę zagram jak tylko uporam się z drugą częścią i cena trójeczki spadnie poniżej 150plnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik przedstawiający zwykłą edycję kolekcjonerską http://www.youtube.com/watch?v=kQW2xxK3ScU

wszystko spoko, ale ja az sie spocilem patrzac jak ten koles probowal rozpakowac to w tym rekawiczkach....

a co do samego wydania.... to juz drugi raz nie zrobia ze mnie frajera :/ przy okazji Heavy Rain i Dante's Inferno kupilem takie kolekcjonerki i to moim zdaniem straszny syf jest :/ przeplacanie kasy, nic wiecej.... kiedys takie wydanie kolekcjonerskie to bylo cos :) albumy, plakaty, muzyka, figurki i do tego sliczne opakowania :) pamietam jak kupilem za ponad 200zl wydanie Wiedzmina to do teraz moge sie nim spokojnie chwalic :P a teraz co.... 10 utworow, skorki dla postaci i jakies pocztowki.... do tego tandetne tekturowe opakowanie :/ sorry, ale te 50zl wole na cos innego wydac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie średnio to wygląda. Pocztówki mi się nie przydadzą, a tekturowa okładka mnie odpycha. Wolę pieniądze przeznaczyć na zwykłą edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami wyżej. Już raz dałem się nabrać na EK Heavy Rain, ale drugiego razu nie będzie -.- Tandetna tekturka, miałem nadzieję na metal box'a, już lepsze plastikowe pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim prawdę rzecze. Ostatnimi laty wydania kolekcjonerskie to uśmiech na twarz, w geście politowania co najwyżej wrzucają, ale nic poza tym. Jest to żałosna forma sprzedania wersji "bogatszej" o nieprzydatny, zasyfiający nam badziewiem pokój, którym rzadko można się pochwalić. Mam w swojej kolekcji kilka takich wydanych ostatnio -Batman: AA, InFamous, Heavy Rain, Prince of Persia - i zawiodłem się na nich srogo, bo czego innego oczekiwałem. Jedyna edycja kolekcjonerska z prawdziwego zdarzenia jaką mogę się pochwalić to Assasin's Creed 2: Black Edition. Tam wszystko było jak należy i nie czułem się wydymany na kasie, a co za tym idzie, dzieliłem radość z grania na radość z użytkowania bonus-paczki. W ostatniej chwili wycofałem pre-order na EK FFXIII i okazał się to dobry ruch. Mam złożone zamówienie jedynie na JC2 bo kosztuje mnie raptem 150 zł (35 funtów) a zawiera dodatkowe graty, nie stracę. Ale tendencja do sprzedawania gówna w ładnym opakowaniu trwa w najlepsze i od nas, graczy, zależy czy się to utrzyma. Twórcy tworzą, wydawcy wydają. To co jest obecnie sprzedawane jako Edycja Kolekcjonerska to jawna kpina. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wydaniami prawdziwie kolekcjonerskimi sa  takie jak np GoW3 Ultimate Trilogy :] tylko kto zarabiajacy pensje a'la srednia krajowa i nie majacy bogatych rodzicow moze sobie pozwolic na wydatek 550zl na gre :) ja rozumiem, ze to jest nasze hobby i poswiecamy mu duzo czasu... ale pol-tysiaka na "tylko" jedna gre to juz wydaje mi sie lekka przesada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na jedną ale na 3 gry - zawiera całą serie. Ale racja za drogie to to jest o jakieś 150zł. A ta EK powinna max kosztować 219, podoba mi się że jest w Digipaku ale nic po za tym tam fajnego nie ma. Teraz na pewno kupie zwykła wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na jedną ale na 3 gry - zawiera całą serie. Ale racja za drogie to to jest o jakieś 150zł. A ta EK powinna max kosztować 219, podoba mi się że jest w Digipaku ale nic po za tym tam fajnego nie ma. Teraz na pewno kupie zwykła wersję.

faktycznie tam sa 3 gry :)

GoW Collection -  150zl ( a widzialem, ze mozna ja juz spokojnie kupic za 130zl)

GoW3 - 200zl

czyli wychodzi nam ok 200zl za dodatki :D juz lepiej kupic inna gre i miec ich 4 za taka kase :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwota 500 złotych z dużym hakiem to zdecydowanie za wiele jak na grę - zwłaszcza, że mam amerykańską wersję Collection. Co prawda utknąłem przy upierdliwych czasówkach w pierwszej części, bo widać autorom zabrakło pomysłów i musieli sztucznie przedłużyć grę. Chyba jedyne, co skusiłoby mnie do zakupu jeszcze raz tej płyty, to pełna polonizacja, tak jak w przypadku trzeciej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwota 500 złotych z dużym hakiem to zdecydowanie za wiele jak na grę - zwłaszcza, że mam amerykańską wersję Collection. Co prawda utknąłem przy upierdliwych czasówkach w pierwszej części, bo widać autorom zabrakło pomysłów i musieli sztucznie przedłużyć grę. Chyba jedyne, co skusiłoby mnie do zakupu jeszcze raz tej płyty, to pełna polonizacja, tak jak w przypadku trzeciej części.

tez mialem przez chwilke problem z tymi czasowkami, ale spokoj i opanowanie beda twoim przyjacielem :) bo skoro nie dales rady w pierwszej czesci gry to wcale nie jest powiedziane, ze 3 przejdziesz :) w pierwszej czesci oni nie musieli nic sztucznie przedluzac :] po prostu poziom trudnosci takich zrecznosciowek jest duzy :] w drugiej troche sie to poprawilo i juz wiekszosc bylo fajnie wywazone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW to świetna seria ale nie zapominajmy że sa praktycznie na jeden raz. GOW III przejdziesz i odstawisz na półke. Czy jest sens kupować taki zestaw za tak dużą kasę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, czytając to teraz nie wiem, kupić sobie GoW Collection i GoW III czy Trylogie ? Bo rzeczywiście 530 zł to dużo...

wiesz w tym komplecie za 530zl to nie bedziesz mial jakiejs slicznie zapakowanej calej trylogii :) tylko osobno GoW Collection (dokladnie takie same jak my mamy z USA) i GoW3 w zwyklym plastiku (rozniaca sie tylko okladka) :) wiec juz chyba wiesz co sie bardziej oplaca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde, czytając to teraz nie wiem, kupić sobie GoW Collection i GoW III czy Trylogie ? Bo rzeczywiście 530 zł to dużo...

Sprawa jest moim zdaniem stosunkowo prosta.

Collection w sklepie Gram.pl kosztuje 140 złotych, część trzecia 200. Czyli za te trzy gry dasz łącznie 340 złotych - za wydanie Ultimate właściwie jeszcze 200 złotych ekstra.

Czy NAPRAWDĘ tak bardzo zależy ci na dodatkowych skórkach Kratosa, płytach z muzyką czy arenie, żeby płacić za nie równowartość nowej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×