Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

W moim osobistym odczuciu 'a propo dubbingu do GoW3 to żaden, powtórzę ŻADEN polski madafakir o babskim nazwisku nie da rady pociągnąć tej tonacji co amerykański odpowiednik, który jak zawyje "Zeus, your son has return" tym charakterystycznym mega-macho-lolo głosem nie do podrobienia to aż się włos na grzbiecie jeży. Kiepski vs Bundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubing na naprawde wysokim poziomie, ale nie ma tego klimatu co wersja ang. Soul dał dobre porównanie Kiepski vs Bundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul dobre porownanie ,Kiepski jest duzo lepszy :P

Dla mnie wersja ang jest duzo lepsza ,ale za drugim razem gre przejde z poldki dubbingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim osobistym odczuciu 'a propo dubbingu do GoW3 to żaden, powtórzę ŻADEN polski madafakir o babskim nazwisku nie da rady pociągnąć tej tonacji co amerykański odpowiednik, który jak zawyje "Zeus, your son has return" tym charakterystycznym mega-macho-lolo głosem nie do podrobienia to aż się włos na grzbiecie jeży. Kiepski vs Bundy.

Racja.

Jednak dziwię się , dlaczego nie przepuścili innych (nie angielskie) ścieżek dźwiękowych przez jakiś program do edycji dźwięku , aby uzyskać podobny ton... przecież chyba dało by się to zrobić...

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno GoW3 wykorzystuje zaledwie 50% mocy PS3:

http://ugdb.com/article/view/interview-god-of-war-iii-ps3/

Osobiscie nie wiem, czy mam smiac sie czy patrzec z politowaniem, to gadanie developerow ile to % mocy PS3 nie wykorzystuja juz sie staje nudne, oni maja graczy za debili czy jak? Jakby naprawde mieli zapas mocy (zwlaszcza tak duzy) to gra smigala by w stalych 60FPS'ach, albo chociaz chodzila by natywnie w 1080p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing. Nie odkrywamy swoich kart na początku gry , as w rękawie zawsze się przyda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już mają od ręki (tak jest napisane, ja osobiście się nie dowiadywałem):

http://allegro.pl/item956395651_god_of_war_3_iii_pl_ps3_juz_jest_mpk_ss.html

Skontaktowałem się z tym sklepem i otrzymałem taką odpowiedź :

"Witam.

Pierwsza partia gry dotarła do nas już dziś jednak w niewielkiej ilości,

która sprzedała się w ciągu 35 minut. Następna, tym razem już duża

dostawa,

wjeżdża w poniedziałek i od tego dnia zaczynamy realizować zamówienia

wysyłkowe."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na trójeczke czekam wszystko spoko pięknie tylko, ten jedna rzecz mnie martwi ... Kratos przypomina mi Najmana  :biggrin:

 48994.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dziwne skojarzenia no ale co,ciekawe kiedy ja dostanę swój egzemplarz zamówiłem w psx extreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z tym sklepem i otrzymałem taką odpowiedź :

"Witam.

Pierwsza partia gry dotarła do nas już dziś jednak w niewielkiej ilości,

która sprzedała się w ciągu 35 minut. Następna, tym razem już duża

dostawa,

wjeżdża w poniedziałek i od tego dnia zaczynamy realizować zamówienia

wysyłkowe."

Ja czekam na info z zaufanego sklepu , jeśli nie będą mieli w poniedziałek , to chyba się skuszę na tą ofertę...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na info z zaufanego sklepu , jeśli nie będą mieli w poniedziałek , to chyba się skuszę na tą ofertę...)

ja zamowilem w Ultimie i juz nic nie bede kombinowac :) z tego co zauwazylem to oni maja wszystkie gry przed premiera... w najgorszym przypadku gra dojdzie do mnie w dzien premiery rano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem w Ultimie i juz nic nie bede kombinowac :) z tego co zauwazylem to oni maja wszystkie gry przed premiera... w najgorszym przypadku gra dojdzie do mnie w dzien premiery rano :)

W tym sklepie w którym ja kupuję , koleś twierdzi , że hurtownia nie rozsyła gier wcześniej niz dzień premiery... ale jak tak patrzę , to różnie to bywa z tymi hurtowniami... jeśli wierzyć opisom aukcji na allegro ...

Z kolei jak kupię z jakiegoś dużego sklepu , który ma XXX zamówień , to całkiem możliwe , ze będą problemy z wysyłką i grę dostanę później niz powinienem... ot zakupy w internecie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie w którym ja kupuję , koleś twierdzi , że hurtownia nie rozsyła gier wcześniej niz dzień premiery... ale jak tak patrzę , to różnie to bywa z tymi hurtowniami... jeśli wierzyć opisom aukcji na allegro ...

Z kolei jak kupię z jakiegoś dużego sklepu , który ma XXX zamówień , to całkiem możliwe , ze będą problemy z wysyłką i grę dostanę później niz powinienem... ot zakupy w internecie... :P

hmmm prawie wszystkie gry z Ultimy dostalem przed premiera :) Dantego to nawet 5 dni wczesniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają swój sklep na allegro? Bo wydaje mi się , ze nie widziałem ich tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają swój sklep na allegro? Bo wydaje mi się , ze nie widziałem ich tam...

czasami spotykalem sie z ich grami na allegro wiec jakies konto maja :) ale wystarczy wejsc na Ultima.pl i tam dokonac zakupu :) znajac ich to w pon albo najpozniej we wtorek beda ta gre wysylac :) rowiez swietny jest z nimi kontakt i zawsze jak zadzwonilem to dowiedzialem sie dokladnych info na temat kiedy beda miali dokl dana gre i kiedy mi ja wysla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami spotykalem sie z ich grami na allegro wiec jakies konto maja :) ale wystarczy wejsc na Ultima.pl i tam dokonac zakupu :) znajac ich to w pon albo najpozniej we wtorek beda ta gre wysylac :) rowiez swietny jest z nimi kontakt i zawsze jak zadzwonilem to dowiedzialem sie dokladnych info na temat kiedy beda miali dokl dana gre i kiedy mi ja wysla :)

Ale cena to odrobinę wygórowana... 20zł drożej niż w innych sklepach z allegro... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Proszę uważnie przeczytać tą informacje:

Jeśli pojawi się jeszcze jakiś post w tym temacie o treści typu:

"gdzie kupić/zamówić, za ile, zamówiłem, czekam, jutro dostane, ciekawe kiedy dostane, mam grę- jak pogram to opowiem itp..."

To ostrzegam, że zamknę ten temat i otworzę go dopiero w dniu oficjalnej premiery - nie będzie mnie interesowało, że ktoś ma grę wcześniej i niesamowicie ciśnie go na majty, żeby podzielić się ze wszystkimi swoimi wrażeniami.

Oczywiście promocyjnie rozdam warny a wszystkie zbędne posty wylądują w śmietniku.

Ludzie! To nie jest bazar! O sklepach i cenach gier można sobie pospamować w TEMACIE do tego stworzonym!

Ewentualnie poklikać sobie na shoutbox'ie!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem na pre-order w sklepie PSX Extreme. Jak myślicie można będzie grę odebrać przed dniem premiery?

Edytowane przez AGArtha
Zadzwoń do sklepu i się zapytaj! Ode mnie masz WARNa na pocieszenie za brak umiejętnosci czytania ze zrozumieniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodza w internecie plotki, ze Gow3 jakos tak konczy sie nie rozwiazujac paru watkow.... miejmy nadzieje, ze to klamstwo :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodza w internecie plotki, ze Gow3 jakos tak konczy sie nie rozwiazujac paru watkow.... miejmy nadzieje, ze to klamstwo :P 

Ojej.... nawet jeżeli tak jest to zawsze jest DLC :D :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodza w internecie plotki, ze Gow3 jakos tak konczy sie nie rozwiazujac paru watkow.... miejmy nadzieje, ze to klamstwo :P

Mam nadzieje ze nie ,ale w koncu musza miec jakis material na DLC....

Edytowane przez Kuktas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie ,ale w koncu musza miec jakis material na DLC....

powiem tylko tyle, ukończyłem gre, i czeka nas pojedynek z Zeusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle, ukończyłem gre, i czeka nas pojedynek z Zeusem

Nie wiem jak skomentować taki debilizm ! oznaczaj to jako spojler je##ny idioto, sory ale już szkoda słów na takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! Dzieki wielkie!!! Wlasnie zje*&les gre mnie i "paru" innym osobom ,powinienes dostac warna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Nie róbcie sobie jaj, To że Kratos będzie walczył z Zeusem było wiadomo już 5 lat temu. Co wy? Urwaliście się z choinki czy co? Bez przesady!

Tak to jest jak się myśli o grze, o której się nie ma zielonego pojęcia. Wstyd panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×