Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Chce zrobic trofeum za zabicie 50 przeciwnikow na terenach bez zasilania i nie wiem czy musze ich pod rzad zabic, czyli jak mnie zabija, to licznik sie zeruje, czy nie?

Edit:// Juz mam. Trofeum zdobyte, a jakby ktos nie wiedzial - mozna ginac.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik z którego korzystałem podaje, że trofea Frozen Asset / Zamrożone środki i The Cleaner / Czyściciel nie wymagają zrobienia wszystkich misji, które pojawiają się dodatkowo na planszy podczas przechodzenia gry. Nie sprawdziłem The Cleaner, ale do Frozen Asset wystarczy zrobić te 4 misje:

Unlikely Allies – Niecodzienni sojusznicy

Stay Frosty - Lodołamacz

The Big Chill – Wielki chłód

Mercy Kill - Eutanazja

Innych nie robiłem - trofeum wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zagraniczne fora to potwierdzają, istotne jednak że te misje odblokowują się wraz z postępem wątku fabularnego i część z nich pojawia się na mapie pod sam koniec gry ... nie daje nam to zbyt wiele w kwestii skrócenia drogi do platyny, ponadto pozostałe (złe) misje i tak warto wykonać choćby dla szybszego przyrostu negatywnej karmy ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, czy w wyszukiwarce misji użytkowników można jakoś znaleźć krótkie misje? Chodzi mi o jak najszybsze zrobienie trofeum za 25 rozegranych, bo niektóre to są tak de.....lne że nie da się tego opisać.

Przy tym pucharku th_bronze.png Back to the Bayou / Powrót na Żuławy dodałbym, że można to uczynić dopiero po ulepszeniu lewitowania :r1:

th_bronze.png Thunder Flop / Odgłos gromu - tutaj dodałbym, że należy skoczyć ze szczytu anteny na górze lodowej,

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce nie ma możliwości filtrowania misji ze względu na ich długość lub "rodzaj". Szukaj tych, które w nazwie mają coś z xp - najczęściej trzeba w nich pokonać przeciwników i nie są zbyt wymagające. Jeżeli masz wykupioną większość mocy to trwa to moment. Nie wybieraj żadnych z parkour - są denerwujące i zazwyczaj długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Przy tym pucharku th_bronze.png Back to the Bayou / Powrót na Żuławy dodałbym, że można to uczynić dopiero po ulepszeniu lewitowania :r1:

th_bronze.png Thunder Flop / Odgłos gromu - tutaj dodałbym, że należy skoczyć ze szczytu anteny na górze lodowej,

Mówisz, masz :thanks:

EA0CF758FAB594F511278D9F2A51451843F639AF.PNGth_bronze.png Thunder Flop / Odgłos gromu

Trofeum najlepiej wykonać przy okazji zdobywania osiągnięcia Mountaineer / Alpinista, po wspięciu się na wieżę lodową, należy wdrapać sie na sam koniec znajdującej się tam anteny, zeskoczyć z niej i wcisnąć w locie kwadrat, Cole wykona uderzenie grzmotu i zdobędzie dla nas pucharek. Ważne aby wyskoczyć odpowiednio daleko poza obrys budynku tak aby dolecieć do samej ziemi a nie uderzyć po drodze w elewację budynku.

EA0CF758FAB594F511278D9F2A51451843F639AF.PNGth_bronze.png Back to the Bayou / Powrót na Żuławy

Aby odblokować to osiągnięcie musimy wrócić na bagna z których zaczynamy przygodę w New Marais, droga jest analogiczna do tej którą przechodzimy na samym początku gry, zanim się tam wybierzemy pamiętajmy jednak o ulepszeniu umiejętności lewitowania :r1: . Samo zadanie nie jest specjalnie trudne jednak jeśli ktoś miałby mieć problemy to sugeruję wsparcie w postaci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć precyzji. Męczę się z tym od dawna. Próbuje mierzyć w przeciwników jednak nigdy nie dostają w głowę ;)? Mozę ktoś napisać, krótki przewodnik?

Jeśli chodzi o zmianę poziomu trudności możemy to zrobić w trakcie gry? Gdy rozpoczynam nową grę nie mam takiego wyboru, dopiero w opcjach istnieje możliwość przełączenia się na poziom trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precyzji używasz (oczywiście po zdobyciu któregoś tam z tych 6 rdzeni IPP) wciskając :dpad: do góry, im dłużej trzymasz tym bardziej się Cole skupia i celownik robi się coraz mniejszy a celujesz normalnie analogiem i strzelasz :r1: . Wg mnie żadna filozofia.

Filmik:

Poziom trudności należy w opcjach zmienić na samym początku gry gdy tylko przejmiesz sterowanie nad Colem na trudny, nastepnie polecam zapisać grę i wyjść z gry. Odpalasz od nowa i już od początku powinien być poziom na Trudny ustawiony.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rzeczywiście to łatwizna. Nie umiałem po prostu uruchomić tej umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem przeszedłem grę po stronie dobra , i ominełem wykonanie trofeów zamrożone środki i trofea po stronie zła . zacząłem przechodzić grę po stronie zła i robiłem wszystkie złe misje i wpadło mi trofeum czyściciel ,jednak zostały mi 2 misje po stronie zła jak na obrazku . Chce żeby ukazały mi sie misje po stronie dobra wtedy wpadnie mi trofeum zamrożone środki co mam zrobić żeby mi się ujawniły misje dodatkowe po stronie dobra .

Panowie głupie pytanie, miałem dokładnie tak samo jak kolega, te 2 obszary i na nich tylko czerwone(grałem jako dobry), zrobiłem te złe 2 misje i tutaj moje pytanie, teraz grając jako zły(na nowo), pamiętając które misje po stronę zła zrobiłem, czy wpadnie mi pucharek za złych jeśli nie zrobię tych 2?(zrobionych moja dobra postacią) wtedy mogłbym na tych 2 obszarach poszukać tych dobrych i po sprawie... staram się uniknąć przechodzenia gry po raz 3.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, mam kilka mocy jeszcze do odblokowania, a jedna trzeba odblokowac wykonujac precyzyjne strzaly. jak je wykonac?

dobra juz wiem, ale jak wykonac odbicie rakiety przeciwnika? odbijam i nie odblokowuje sie moc

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, brakuje mi jednej mocy kosztujacej 5500 pd. mam 500 pd. jak zarobic duzo pd? Robie misje uzytkownika gdzie celem jest duza ilosc expa (duzo wrogow naraz) a wpada zalosnie malo expa, czasem tylko 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, brakuje mi jednej mocy kosztujacej 5500 pd. mam 500 pd. jak zarobic duzo pd? Robie misje uzytkownika gdzie celem jest duza ilosc expa (duzo wrogow naraz) a wpada zalosnie malo expa, czasem tylko 30.

Nie wiem, czy zrobiłeś już wszystkie misje od ludzi z ulicy, ale ja w łatwy sposób wbijałem ex w jednej z takich misji. Dotyczyła ona zwabienia z cmentarza potworów na ulice, i ubicia ich tam w celu pobrania próbek do badań (czy coś w ten deseń). Zamiast tego zabijałem je na miejscu, misja robiła restart, i tłukłem dalej, używając do tego odbicia wybuchającego (czy jakoś tak) z umiejętności evil Cole'a. Wpadało za to naprawdę sporo expa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaly mi jeszcze dwie misje oboczne. chyba zostaje mi farmienie na jednej z nich. a czemu wpada tak malo expa za misje uzytkownikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pofarmilem troszkę na jednej z misji pobocznych i trofeum wpadło. Niedługo platynka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy temat na PS3Trophies : http://www.ps3trophi...-5-minutes.html

Podobno jest poziom, który pozwala na zebranie WSZYSTKICH (!) odłamków z wybuchu w kilka minut.

Czy jak zebrałbym je na początku gry, to nie pozwoliłoby to na skończenie jakiejś misji?

Pytam, bo planuję ponowne podejście do gry (na tym koncie pierwsze, na poprzednim koncie skapitulowałem na 33 misji :D)

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy temat na PS3Trophies : http://www.ps3trophi...-5-minutes.html

Podobno jest poziom, który pozwala na zebranie WSZYSTKICH (!) odłamków z wybuchu w kilka minut.

Czy jak zebrałbym je na początku gry, to nie pozwoliłoby to na skończenie jakiejś misji?

Pytam, bo planuję ponowne podejście do gry (na tym koncie pierwsze, na poprzednim koncie skapitulowałem na 33 misji :biggrin:)

Jeżeli to faktycznie działa (a wygląda na to, że tak właśnie jest) to spokojnie możesz to zastosować. Odłamki nie mają wpływu na przebieg żadnej z misji.

I tylko żal d... ściska, że ja jak głupek latałem po całym mieście katując L3 :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, no zdarza się. Dziś przeglądałem sobie Trophy Guide'y i przez przypadek odkryłem ten sposób ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z pierwszych misji polega na zebraniu jakiegos odlamka, a nawet trzech. Ja platyne juz mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale te odłamki z misji nie wliczają się chyba do całości :)

Jeśli sposób hasa to dobry punkt dla tych, co grają choć 2 części gry zbieranie odłamków to i tak bułka z masłem w porównaniu z pierwszym Niesławnym :)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba? Muszę mieć pewność, że gry sobie nie spieprzę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejdz te misje a potem baw sie w odlamki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do której misji mam przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×