Skocz do zawartości
Tomo

Infamous 2

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, pierwsze to dla złej karmy a drugie dla dobrej. Teraz zależy z jaką karmą grasz, jeżeli nie masz wymaksowanej karmy dla dobra lub zła to powinno się udać, jeżeli masz wymaksowaną obecnie jakąś karmę to ona już nie spadnie i wtedy derugie przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info wiec bede musial 3 raz sie zabrac za granie ;( no nic zobaczymy.... wkoncu 1 platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofikiem The Cleaner. Wykonałem wszystkie czerwone misje na mapie i żadna nowa nie wyskakuje. Dodam że mam ostatni poziom złej karmy lecz nie wymaksowany, a także nie wszystkie misje "neutralne". Jestem już po ukończonym wątku głównym.

Dobra, znalazłem misję i platyna jest.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

With Great Power Comes Greater Power / Z wielką mocą wiąże się wielka władza - jestem po 31 misji głównej, zostało mi 6 pobocznych a do kupna wszystkich mocy złej karmy brak ok 16k XP. Domyślam się że jak zacznę kolejną grę po stronie dobra to mogę dokupić moce złej karmy i trofeum wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz grał po stronie dobra to tylko dobre moce będziesz mógł rozwijać. A teraz musisz wykorzystać te misje, które Ci zostały po stronie zła do jak największego farmienia XP, bo inaczej będziesz skazany na wykonywania misji innych użytkowników, a tam xp kapie jak krew z nosa. Wiem coś o tym, bo musiałem w nich nabić jakieś 4000 xp i trwało to wieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa. Zacznę kampanię dobra na łatwym poziomie. Podobno na nim XP wpada więcej niż na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na nim XP wpada więcej niż na hardzie.

Gracze tworzyli misje,w których można było bostować expa

Może takie coś jeszcze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wpisać w wyszukiwarkę zadań "easy exp" coś w ten deseń i znajdą się łatwe zadania, gdzie potrzebny exp będzie wchodził. Osobiście nie potrzebowałem bostować expa, jakoś udało się w trakcie gry zdobywać, aby na wszystko później starczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się chce boostować 11k xp. Dziwne bo leciałem wszystkie poboczne i 25 użytkowników. Rozwalałem wszystkich wrogów i mam braki choć wszędzie piszą że nie powinno być z tym problemu.

Chciałem szybko kończyć i brać się za Remember Me ale chyba nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Brakuje mi 1 odłamka i za cholerę nie mogę go znaleźć, jest jakiś gdzieś dobrze ukryty czy co?

Tak samo na dobrym hardzie brakuje mi exp a te misje graczy nic nie dają, max 20-30exp :/ nawet jak jest masa milicji do ubicia to za nich nie dostaje tylko ukończenie misji

 

Edit:

wykupiłem szósty zmysł i znalazłem ten nieszczęsny odłamek między wyspami na znaku nazwy miasta bez tej zdolności bym nie znalazł bo radar nie łapał tam :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej szybkie pytanko... czy ktos moze teraz gra w infamous 2 i zbieral shardy z misji uzytkownikow czyli 305 auto collect czy jakos tak....

choszi mi o to ze na pierwszym przejsciu na samym koncu to odpalilem i przeszlo elegancko... a teraz gram 2 raz i chcialem po odblokowaniu misji uzytkownikow zrobic tak zebym mial juz pasek wymaksowany... ale wiesza mi sie przy 88 obrazku.... i teraz nie wiem czy trzeba miec wszystkie wyspy odblokowane zeby to przeszlo czy mozna na 1... a same te misje maja jakis blad ze mi sie konsola wiesza na tym 88 obrazku...

 

mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi :P bo troszke to zawile napisalem ale na szybko nie umiem inaczej... 

 

pozdro

 

E:   Wpadło za 5 razem

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×